Domácí Straka se dostal do slibné příležitosti, akci ale nevyužil
Vyloučen je Beránek za hákování na dvě minuty a Benák
60:01
Hraje se prodloužení
60:00
Skončila třetí třetina. Led je vyčistěn a poslední vhazování symbolicky ukončilo hrací dobu, chystá se prodloužení
59:55
Sudí Venglář se vrací na led, nasazuje si helmu a ukazuje na středový kruh. Gól Slavie platí a byl připsán Ujčíkovi
59:55
Plzeň - Slavia 1:1 Slavia dala gól. Střelec není znám, ve skrumáži před brankou se dokonce ani nedalo přesně rozpoznat, zda puk přešel brankovou čáru a kdo je střelcek. Hlavní rozhodčí opět konzultuje s videorozhodčím. Protestující diváci zasypali led odpadky
59:52
Rozhodčí odpískal přerušení, časomíra ale doběhla až na plných 60:00. Dále se bude měřit ručně. Diváci nyní hlučně protestují, protože přecijen na časomíře naskočil údaj 59:50. Dohrávat se dude 10 vteřin.
59:26
Matějovský bude ještě 19 vteřin vyloučen, přesto hosté odvolali brankáře a hrají v pěti proti pěti
58:39
Slavia se zatím k odvolání brankáře neodhodlala, ačkoliv se vhazuje před brankářem Bartou v obranné třetině domácích
57:45
Slávista Matějovský je vyloučen za hrubost a domácí si také vybírají oddechový čas
57:28
Speciální formace Ujčík - Beránek -Antoš zatlačila domácí do obranné třetiny, Barta v brance se ale činí
57:10
Sup nekompromisně pálil, střela po ledě se zastavila o brusli gólmana Barty, div že nepřešla brankovou čáru. Skóre se ale nemění
57:00
Trenér Slavie Růžička si vydírá oddechový čas
55:00
Plzenští se usilovně brání tak, aby soupeř nevyrovnal a nevynutil si proldoužení.
50:34
Kadlec nakočil na led a Slavia hraje v plném počtu
49:02
Antoš vyhodil puk, ten mířil mimo kluziště; v hledišti zasáhl mladou divačku do obličeje
48:34
Vostřák si našlápl, dostal puk a probíjel se obranou, podrazil ho Kadlec. Slavia bude hrát v oslabení
48:20
Protože se na ledě nic neděje, postaral se o oživení alespon Řezníček, který se začal na střídačce nečekaně svlékat. Upravoval si ovšem jenom výstroj
48:10
Obránci Kadlec s Hejdou si vyměnili o jednu přihrávku navíc, a k puku se dostal plzeňský Dobrovolný. Brankáře ale nepřekonal
44:00
Na světelné tabuli se svítí údaj o počtu diváků - těch dnes našlo cestu na stadion 5127
43:00
Slávisté se ubránili i ve zbývajících třech minutách oslabení. Hra je přerušena a v brace Hronka na sobě leží po třech hráčích z obou týmů
40:01
Poslední třetina začala.
40:00
Skončila druhá třetina. Ta začala odvážněji než první, hráči měli více šancí, hráli zároveň ale více do těla. Z toho pramenilo i větší množství vyloučení. Poslední dvacetiminutovku začnou domácí tříminutovou přesilovkou
39:00
Slavisté se dotkli puku a hra je přerušena. Rozhodčí Venglář se nerozpakuje a za hru vysokou holí uděluje opět trest 2+2 minuty. Trestán je Tomica.
38:50
Domácí centr Kořínek inkasoval úder hokejkou do obličeje a leži na ledě. Barta vybruslil na střídačku, rozhodčí má zdviženou pravici a Plzeň využívá výhodu
37:35
Síly ne ledě se vyrovnaly, Řezníček se zapojil do hry
36:56
Hříšník Hanzlík naskočil na led, přesilovka hostí pokračuje
35:35
Řezníček fauloval a hlavní rozhodčí konzultuje jeho zákrok s videorozhodčím. Na světelné tabuli svítí čtyřminutový trest a diváci pískají. Trest se mění na dvojminutový, to ale nemění nic na tom, že Slavia bude hrát minutu a dvacet osm vteřin přesilovku v pěti proti třem