KONEC UTKÁNÍ
60:00
Zápas skončil
59:05
Sparta - Zlín 6:3 Jenáček se nakonec vrací z trestné lavice dříve. Zasloužil se o to Novák, který zužitkoval přihrávku Broše a prostřelil z první gólmana
57:36
Hosté se pravděpodobně definitivně připravili o možnost zvratu v utkání. Vyloučen je Jenáček, a na led se vrátí až 24 vteřin před koncem utkání
55:30
Hosté se snaží útočit, zrychlují přechod přes střední pásmo, žádný z pokusů ale gólmana Přikryla neohrozil
54:09
Sparťané se ubránili i ve třetím oslabení, ve kterém hosté pouze několikrát vystřelili od modré
53:15
Před brankou Přikryla se do pěstního souboje vrhli Hanzlík za domácí, čest hostí hájil Somík. Oba jsou vyloučeni na dvě minuty
42:38
Sparta - Zlín 5:3 Domácí Tomík přetlačil za brankou dva obránce a přihrál Žemličkovi, který s přehledem doklepl puk do branky
41:59
Zlínský Somík se vetřel s pukem až před branku Přikryla, ve finálním momentu mu ale sklouzl puk z hole a nezakončil
40:40
Zlín se ubránil i ve druhé přesilovce
40:01
Začala třdetí třetina Sparta pokračuje v přesilovce
40:00
Skončila druhá třetina Ve třetí části hry budou domácí dohrávat čtyřicetivteřinovou přesilovku
39:33
Leška sbalil puk a proháčkoval se až před gólmana Přikryla. Ten mu ale dobře zmenšil střelecký úhel a střelu kryl
38:53
Marušák naskočil z trestné lavice a Zlín brání ve čtyřech
38:40
Sparta bude hrát 15 vteřin přesilovku v pěti proti třem. Za vlastní brankou Hučko hákoval Hlinku
36:55
Zlínský Marušák je vyloučen za sekání na dvě minuty
36:53
Hlinka jel sám na gólmana hostí Tučka. Rozhodl se pro blafák do bekhendu, který ale nezakončil
35:36
Zlínský Čajánek mohl přidat svůj třetí gól. Nebezpečné bekhendové střele ale stál v cestě kromě gólmana ještě houf obránců
31:31
Sparta - Zlín 4:3 Sparťan Žemlička se vtlačil do útočného pásma, projel kolem levého mantinelu, obkroužil branku a vystřelil. Puk za záda gólmana Tučka srazil vlastní obránce
29:35
Obránce hostí Hučko měl šanci dostat Zlín poprvé do vedení. Překonal gólmana, puk z brankové čáry ale ještě stačil vyskrábnout hokejkou Šrek