Konečný výsledek
60:00
Konec utkání. Pardubice vyhrály podeváté v řadě a vévodí tabulce.
57:02
Končí přesilovka domácích. Diváci v závěru pískali a teď už se pomalu trousí domů.
55:02
Nemohoucnost domácích symbolizovala dvojice Leška - Balaštík. Oba se ocitli úplně sami před brankou, ale gól z toho nebyl. Po odpískání surově krosčekoval pardubický útočník Petr Sýkora domácího Pivka, dostal za to pouze dvouminutový trest.
54:35
Velmi dobře se na ledě uvedl Bařica, jenž vystřídal Jenáčka. Perfektně vypálil z pravé strany, jeho pokus ale zlikvidoval Svoboda lapačkou.
52:44
Bezradní domácí si nedokáží vytvořit větší tlak. V ojedinělé šanci se objevil Ministr, pálil ale vedle. Ze hry odstoupil zlínský útočník Jenáček, jehož nahradil Bařica
50:23
Pardubice vedou 6:2. Zřejmě rozhodující gól vstřelil výborně hrající pardubický útočník Petr Sýkora po nahrávce Mikesky
48:01
Hosté kontrolují průběh utkání, jemuž přihlíží 6 570 diváků.
43:47
Domácí si nevědí rady s výbornou hrou Pardubic. Ty se dobrým bruslením a jednoduchými kombinacemi dostávájí do třetiny. Zlín se při přechodu do útoku naopak hodně nadře.
42:40
Pardubice vedou 5:2. Po chybě obránců se úplně sám před Tučkem objevil pardubický útočník Lubina a trefil se k tyčce. (asistenci si připsali Kudrna a Blažek). Šance Zlína na slušný výsledek tak trvala necelé dvě minuty
41:29
Zlín snížil na 2:4. Domácí využili přesilovku. Obránce Posmyk parádně od modré našel Čajánka a ten zakončoval do odkryté branky. (druhou asistenci má Somík)
40:30
Vyloučen hostující útočník Petr Sýkora za napadení Čajánka
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Těsně před koncem se v obrovské šanci ocitl zlínský útočník Somík. Dostal přihrávku od Okála, jenž nedokázal skákající puk doklepnout do odkryté pardubické branky. Hokejku mu totiž nadzvedl pardubický obránce Novotný.
38:55
Další zaváhání zlínské obrany mohl potrestat Petr Sýkora, jeho ránu ale zlikvidoval brankář Tuček hokejkou
37:29
Další šance prvního pardubického útoku. Na přihrávku Mikesky si najel Tvrdík, pálil ale pouze do hrudi gólmana Tučka
35:19
Nevídané množství šancí spálili domácí. Teď dvakrát pálil zblízka útočník Okál, pokaždé ale jenom trefil pardubického brankáře Svobodu
34:40
Pardubice opět domácím ukázaly, jak se hraje moderní hokej. Po rychlé a jednoduché kombinaci se až před Tučka dostal Tvrdík, zlínský gólman chytil jeho střelu do lapačky. Z následného úderu domácích nevyzrál Čajánek na Svobodu střelou z úhlu
31:42
V současné době se hraje hodně nervózní hokej. Domácí začínají být agresivnější, chodí více do těla. Po další chybě zlínské obrany se sám před Tučkem objevil Lubina, Tučkovi sice prošel puk mezi betony, ale nakonec skončil vedle.
28:59
Pardubice vedou 4:1. Hosté využili přesilovku, když Zlín zapomněl pokrýt Mikesku, jenž zrovna naskočil na led z trestné lavice. Přihrál mu Petr Sýkora a Mikeska se z prostoru mezi kruhy trefil do horního pravého rohu Tučkovy branky
27:40
Končí přesilovka Zlína, na trestnou lavici totiž míří domácí kapitán Okál za nedovolené bránění. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách
26:53
Zlín bude hrát přesilovku. Vyloučen hostující Mikeska
26:43
Zlín snížil na 1:3. Výborné střídaní předvedla třetí zlínská formace. Na konci akce přihrál Jenáček volnému Rachůnkovi, jenž propálil Svobodu.
25:11
Více ze hry má stále Zlín, pořád ale bez gólového efektu. Leška pálil na Svobodu, pardubický gólman je ale zatím vynikající. Poslední šanci zlikvidoval pravým betonem
22:28
Druhé střídání prvního zlínského útoku znamenalo pro Pardubice ohrožení - jenže Čajánek nezužitkoval Somíkovu nahrávku
22:00
Zlín začal tlakem, ale pouze platonickým
20:01
20:00
Konec první třetiny. Pardubice hrají naprosto v pohodě, dobře kombinačně a znemožňují tak Zlínu založit kloudnou akci. Domácí se snaží prosadit pouze rychlými přihrávkami, puk jim ale odskakuje od hokejek. Zlínský kouč Venera stáhl ze hry beka Mojžíše, jenž zavinil dva góly. Místo něj posílal na led Homera.
18:05
Síly na ledě jsou vyrovnány. Během početní výhody Zlín pouze jednou vystřelil, pálil bek Hamrlík