PLZEŇ - SPARTA 0:2

(0:1, 0:1, 0:0)
Konečný stav
60:00
Utkání skončilo. Domácí se pokusili o power play až v posledních deseti vteřinách, což nepřineslo žádný efekt a Sparta vítězí 2:0
57:40
Domácí si vybírají oddechový čas
57:00
Duda neproměnil stejným způsobem podobnou šanci jako Žemlička
55:11
Žemlička neproměnil gólovou příležitost. Střílel z kruhů, namísto techniky ale zvolil tvrdost a trefil jen brankáře
54:11
Andrašovský se probil obranou, nestihl ale zakončit. Namísto toho narazil do Břízy, kterému spadla maska. Rozbitý led před brankou po akci zahlazuje rozhodčí minerálkou a pukem
51:19
Po vzájemném souboji jsou vyloučeni Duda s Hanzlíkem. Plzeňskému hráči byl připsán do kolonky trestů krosček, Sparťanovi sekání
50:00
Vtipálci v hledišti skandují ironicky "Žemlička! Žemlička!" poté, co si hráč podruhé za sebou stěžoval rozhodčím
47:00
Sparta vyhazuje puky, ve třetině před Břízou se přiostřuje. Po přerušení odjíždí na střídačku kapitán Sparty Žemlička a stěžuje si rozhodčím
45:23
Hosté přesilovku nevyužili. Technické varianty s pukem předvedl publiku Kučera, rychlý únik na Břízovu branku zase Josef Straka. Stíhali ho ale dva obránci, tak se mu nepodařilo akci zakončit
44:00
Pořadatelé oznámili,, že utkání sleduje 6 542 diváků
43:23
Po zmatku před Břízovou brankou skončili dva hráči domácích v síti posunuté konstrukce. Vyloučen je Sedlák za nedovolené bránění
43:30
Plzenští hrají jen na tři útoky, ten třetí má nezvyklé složení: Duda - Korejs - Sedlák
40:01
Hraje se poslední třetina
40:00
Skončila druhá třetina. Poslední šance domácích symbolizovala celé snažení Plzně. Dvořák ve slibné šanci váhal, vymýšlel a nakonec vystřelil očekávaným způsobem. Stejně jako jeho spoluhráčům, i jemu chyběla nápaditost, jiskra. Sparta vede po druhé třetině 2:0
38:50
Plzenští odehráli čtvrtou přesilovku (nepočítaje v to hru čtyři na čtyři). Odehráli ji nejhůře ze všech, pomalu a naivně
36:50
Brankář Bříza je vloučen na dvě minuty za podražení. Duda se natlačil před ležícího gólmana, který ho skolil holí. Trest odsedí Bělohlav
36:21
Plzeň - Sparta 0:2 Domácí obránce Výborný špatně vyhodil, puk zachytil Hlinka. Přihrál Havelkovi, ten na Kratěnu, který přesně zakončil do levého horního rohu Bartovy branky
32:42
Dvořák si nenechal líbit vysokou hůl od Krále a míří také na trestnou lavici, je vyloučen za sekání
30:00
Domácí přidali na tempu, snaží se srovnat skóre. V sestavě hostí se opět objevil Nedvěd
29:25
Plzenští se v přesilovkách neprosadili
27:25
Domácí budou hrát 75 vteřin přesilovku proti třem, druhým vyloučeným na trestné lavici Sparty je Srdínko za hrubost
26:40
Tomík ihned po návratu z trestné lavice znovu fauloval a je opět vyloučen
26:09
Hosté nemuseli vynaložit příliš úsilí, aby se ubránili chabému snažení Plzně. Hraje se v plném počtu
24:09
Sparťan Tomík je vyloučen za nedovolené bránění. V přerušení se na led postavil Nedvěd a pokusil se znovu rozbruslit, znovu ovšem odkulhal z ledu
21:30
Sparťanský Nedvěd udělal špatný pohyb a pravděpodobně si poranil koleno. Hráč je ošetřován na střídčce
20:01
Začala druhá dvacetiminutovka zápasu
20:00
Konec první třetiny. Hosté odchází do kabin se zaslouženým jednobrankovým vedením. Nervózní domácí se nechali zaskočit gólem a dvěma diskutabilními zákroky rozhodčích
16:38
Hlavní rozhodčí Kolísek opět čelí se zdviženou pravicí bouři nevole v hledišti. Vylučuje Dudu za podražení. Zákroku předcházel další sporný atak sparťanského hráče
12:17
Domácí předvedli v přesilovce spíše než útočné akce vlastní nešikovnost. Dvakrát dostali soupeře pod tlak a dvakrát se špatnými přihrávkami sami vyšachovali ze třetiny