VSETÍN - ZLÍN 1:7

(0:2, 0:4, 1:1)
Konec
60:00
Utkání skončilo nejvyšší historickou výhrou ve valašském derby, po skončení zápasu se na led dostalo několik zlínksých fanoušků.
59:20
Leška s Balaštíkem jeli sami na vsetínského gólmana, ten však jejich šanci zlikvidoval.
58:11
Utkání už se dohrává v poklidu. Puk mají na hokejkách hlavně zlínští hráči, domácí několikrát podržel gólman Plšek.
55:10
Hraje se opět v plném počtu.
54:20
Svůj druhý dnešní gól vstřelil zlínský útočník Leška, jemuž přihrával Balaštík.
53:10
Štrbák a Čajánek jsou po vzájemné potyčce vyloučeni.
51:39
Domácí šplímachr Hudler projel celým kluzištěm, ale trefil jen boční síť Hudáčkovy branky. Ve sestavě Zlína nahradil Ambruz zraněného Pivka.
50:14
Do ojedinělé šance se dostal Čajánek, položil si dokonce gólmana Plška, ale netrefil odkrytou branku.
47:06
Po dlouhé době se hraje v plném počtu.
45:06
Sotva VSetín zahájil přesilovku, tak skončila. Za příliš mnoho hráčů na ledě jde pykat Vampola.
43:50
Vyloučen je také Balaštík, takže se bude hrát čtyři proti čtyřem.
42:36
Za krosček je vyloučen Vampola. Poté zhasla časomíra, takže je krátká pauza.
40:20
Zlínský brankář Hudáček nulu neudržel, hned po začátku hry jej překonal Vlach - 1:6.
40:01
Začala třetí část hry.
40:00
Konec druhé třetiny. Vsetín je na kolenou a ve zbytku zápasu se bude rozhodovat jen o výši skóre.
37:26
Po návratu z trestné lavice se dostal do šance Mojžíš, ale Plšek byl tentokrát pozorný. Předtím musel na druhé straně Hudáček zasahovat při střele Burgera.
36:01
Na trestnou lavici usedá další zlínský hokejista, obránce Marušák.
35:03
Po vzájemné potyčce jsou vyloučeni Kucharczyk a Mojžíš.
33:42
Vsetínský debakl pokračuje - šestou branku hostů vstřelil Minitsr, který tečoval do Plškovy branky Hučkovo nahození od modré.
29:40
Plškovi nástup do prvního extraligového zápasu moc nevyšel, od modré čáry jej prostřelil Hamrlík.
28:26
Dvě šance při přesilovce Marušák nevyužil, ale Leška už se nemýlil. Při inkasovaném gólu se zároveň zranil Biegl (koleno) a střídá ho Plšek.
27:37
Beránek trefil Hamrlíka holí do obličeje a je vyloučen na 2+2 minuty. Hosté bude hrát krátce pět proti třem.
26:04
Na trestnou lavici odchází Demel za sekání.
23:10
Do šance se dostali i domácí, útočník Hudler však brejk neproměnil.
22:07
Hostům hra ve čtyřech opravdu sedí - třetí gól přidal po samostatném nájezdu Balaštík, jehož přesnou přihrávkou vyslal do útoku Marušák.