SPARTA - LITVÍNOV 7:3

(3:1, 0:1, 4:1)
Konec utkání
60:00
Utkání skončilo Sparta dvojnásobnou přesilovku nevyužila, přesto vítězí čtyřbrankovým rozdílem, což je jejich druhá nejvyší výhra v této sezoně. Naopak Litvínov prohrál potřetí v řadě, navíc v posledních sedmi zápasech vyhrál jen jednou.
58:38
Domácí hrají přesilovku v pěti proti třem, bude trvat jednu minutu a osmnáct vteřin. Na trestnou lavici míří druhý obránce Litvínova, za krosček je trestán Gýna
57:56
Sparta hraje přesilovku, obránce Poživil podrazil pronikajícího protivníka
55:26
Sparta - Litvínov 7:3 Obránce domácích Liška chyboval, o puk ho připravil Kratěna. Sparťan zakončil svoji akci ukázkovým blafákem
53:55
Sparta - Litvínov 6:3 Hosté bleskově využili přesilovku. Hruška tvrdě vystřelil, Bříza neměl dobrý výhled a puk nekryl
53:40
Litvínovští mladíci se snaží alespoň snížit. Vytvořili si tlak, který přerušil faulem Srdínko. Hosté budou hrát přesilovku
52:56
Domácí Novák měl šanci tváří v tvář Pincovi, nezakončil ale přesně
49:26
Sparta - Litvínov 6:2 Hlinka se natlačil z pravé strany před Pince, dlouhou kličkou si brankáře položil a pak trefil branku nad jeho betony. Hlinka dovršil svůj hattrick
47:00
Žemlička nahrává Zelenkovi, ten střílí a hráči domácích slaví. Hra ale pokračuje, puk se odrazil od konstrukce branky zpět do hřiště. Rozhodčí si ani nezkontrolovali videozáznam, skóre se nemění
45:42
Stereotypně odehraná přesilovka hostí skóre nezměnila a Zelenka naskočil na led. Litvínov si sice vytvořil tlak, několik střel od modré ale jenom zvýšilo jistotu Břízy
43:42
Hosté si také zahrají přesilovku a budou mít šanci alespoň snížit. Vyloučen je Zelenka, stejně jako Kubinčák i on za držení hole
41:40
Sparta - Litvínov 5:2 Domácí využili přesilovku. Zelenka a Žemlička asistovali, Hlinka střílel
40:48
Sparta hraje přesilovku. Kubinčák je vyloučen za držení hole na dvě minuty, navíc dostává desetiminutový osobní trest
40:22
Sparta - Litvínov 4:2 Chabada najížděl sám na brankáře Pince. Blafákem si ho položil, puk ale nezasáhl ideálně, takže jen tak tak přejel brankovou čáru
40:01
Začala třetí dvacetiminutovka
40:00
Skončila druhá třetina Pořadatelé oznámili výsledky z jiných stadionů. Diváci reagovali zejména na ten z Havířova, který vede proti Pardubicím. Skandují: "Franta Výborný!", vyvolávají jméno bývalého trenéra Sparty
38:10
Domácí hrají viditelně nervózněji poté, co ztratili dvoubrankový náskok. Na ledě se bojuje, hokejisté se nešetří a hrají tvrdě do těla
36:10
Hosté přesilovku nevyužili, Sparta hraje v plném počtu
34:10
Na trestnou lavici míří domácí Novák, Litvínov se chystá na přesilovku
33:02
Sparťanský Broš v rychlosti objel branku a vysteřlil, odražený puk doklepl do branky Kratěna. Domácí se ale neradují, gól hlavní rozhodčí Minář neuznal. Brankář Pinc byl zasažen první střelou do masky, a tak byla podle pravidel přerušena hra
31:10
Po gólu se hokej v aréně Sparty opět probudil. Domácí se musí horlivě snažit, aby povzbuzeným litvínovským stačili v tempu
27:37
Sparta - Litvínov 3:2 Domácí se nechali uchlácholit svojí optickou převahou, když přišel rychlý kontr Litvínova. Filip a Gombár si pohráli s jediným bekem Ptáčkem, druhý jmenovaný útočník překonal Břízu tvrdou střelou
25:28
Čtvrtý útok domácích přehrál soupeře a vytvořil si tlak. Centr Novák nadvakrát střílel, ani jednou nezamířil přesně
24:14
Síly na ledě se vyrovnaly. Sparta promrhala přesilovku spíše bráněním, ani jednou nevystřelila
22:23
Domácí hrají přesilovku
22:14
Předčasně končí početní výhoda Litvínova. Kapitán Klíma odjíždí na trestnou lavici, je trestán za nebezpečnou hru vysokou holí. Za devět vteřin naskočí na led Nedvěd a začne přesilovka domácích
20:23
Litvínov hrají přesilovku, na trestné lavici pyká Nadvěd. Ten v poslední chvíli hákoval ujíždějícího Klímu
20:01
Začala druhá dvacetiminutovka.
20:00
Konec první třetiny. Domácí si bez většího úsilí pohlídali i v závěru třetiny dvoubrankové vedení