PLZEŇ - PARDUBICE 2:3

(0:0, 1:1, 1:2)
Konečný výsledek.
60:00
Konečný výsledek. Pardubice sice mohly ještě zvýšit vedení, ale útočník Mikeska trefil pouze tyč prázdné plzeňské branky. Domácí kouč Farda tak začal plzeňské angažmá porážkou.
59:10
Plzeň si vyžádala oddechový čas. Asistent trenéra Razým něco maluje na tabuli.
58:05
Pardubice vedou 3:2. Hosté využili chvilkové nepozornosti domácích a šťastným gólem Rolínka se dostali do vedení.
57:38
Vyloučeni dva hráči na každé straně, přesto se pokračuje v pěti.
55:00
Oba týmy hrají na jistotu a tuší, že následující gól by mohl rozhodnout. Hrají pečlivě v obraně, nepouští se do zbrklých útoků.
50:14
Útok Josefa Straky měl obrovskou příležitost, tři hráči se řítili na jediného obránce Pardubic. Akci ale překombinovali a gól z toho nebyl.
49:15
Podruhé v krátké době chyboval plzeňský obránce Veber, podruhé zázračně zachránil gólman Barta.
47:15
Místní hlasatel oznámil, že utkání přihlíží 6 714 diváků.
44:39
Pardubice vyrovnaly na 2:2. Čtyři vteřiny před návratem Krátošky na led využili hosté přesilovku. Gólman Barta několikrát úspěšně zasáhl, na dorážku Stanislava Procházky z prostoru mezi kruhy už ale nedosáhl.
40:48
Po dvaceti vteřinách je vyloučen domácí Krátoška, dostal dvě plus dvě minuty.
40:28
Plzeň se dostala do vedení 2:1. Domácí dokázali využít přesilovku, po přečíslení se ke střele dostal Dvořák a za orhomného jásotu stadionu mohl slavit gól.
40:01
Začala třetí třetina. Domácí budou mít ještě minutu a půl výhodu přesilové hry.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:36
Vyloučen hostující útočník Kudrna, jenž poslal na led domácího kapitána Řezníčka.
37:32
Pokračuje se ve stejném stylu - hra je plná šarvátek, za jednu z nich teď sudí Bolina vyloučil domácího Vebera a hostujícího Blažka.
36:36
Plzeň vyrovnala na 1:1. Nevýraznou střelou se prosadil domácí obránce Mazanec a zařídil Plzni vyrovnání. Hosté ale protestují, protože v tu chvíli bylo na ledě šest plzeňských hráčů. Skloněn a v bolestech totiž mířil na střídačku obránce Výborný a místo něj do hry naskočil další hokejista. Pro mladého beka Mazance je to první gól v této sezoně v dresu Plzně.
33:26
Ani domácí Švík nepřekonal hostujícího gólmana Svobodu. Ocitl se sice před ním úplně sám, neprostrčil ale za něj puk ani na čtyři pokusy.
30:46
I když Plzeň prohrává, postupně se zlepšuje, hrne se do útoku. To se líbí i divákům, kteří skandují: "To je ono!"
29:13
Diváci teď místo hřiště sledují ochozy nad plzeňskou střídačkou. Jeden z diváků byl totiž zasažen pukem do obličeje a krvácí. Už k němu spěchají lékaři.
28:19
Síly na ledě jsou vyrovnány, stav se němění. Největší šanci měl domácí Andrašovský, ale v chumlu před gólmanem se neprosadil.
26:19
Nazlobený míří na trestnou lavici hostující bek Mudroch. Plzeňský Michal Straka jel kolem něj, zakopl mu o brusli a přesto rozhodčí Mudrocha vyloučil.
25:49
Na dvě minuty si jel na trestnou lavici odpočinout domácí útočník Duda za podražení.
23:39
Pardubice vedou 1:0. Plzeň doplatila na pokus o brejk při vlastním oslabení. Krátoška se sice dostal do třetiny, tam ho soupeř odzbrojil, vřítil se útočného pásma a po pěkné akci pálil z prostoru mezi kruhy Lubina.
22:36
Pardubice budou mít výhodu přesilovky, vyloučen domácí útočník Vostřák za držení.
22:36
Domácí začali odvážně. Do velké šance se teď dostal Andrašovský. Výhodu teď mají diváci, kteří sledují zápas z místní restaurace. Na té strany totiž časomíra funguje...
20:01
Začíná druhá třetina. Vypadá to, že i po reprezentační přestávce je v Plzni vše při starém. Pokračují problémy s časomírou, jedna z jejích částí zhasla...
20:00
Konec první třetiny. Je to zatím zápas plný drobných potyček, hráči vypadají dost podrážděně. Plzeň se rozjížděla pomalu, ale ke konci se rozjela. Největší šanci promarnilo v závěru duo Krátoška - Brabenec.