Král vyhrál bully a ještě nastřelil tyčku.
Domácí gólman Plšek odjel na střídačku, místo něj naskočil na led Hudler.
Domácí trenéři si vzali oddychový čas.
58:36
Definitivně mohl rozhodnout Jánoš, ale Plšek jeho střelu skvěle zlikvidoval.
52:48
Vsetínský nápor ukončil Hudler střelou do Lakosilovy lapačky, pak se hra přesunula opět před Plška.
49:41
Vsetín se nakonec prosadil, také trochu kuriozním gólem. Vašut se od střídačky trefil nad Lakosilovo levé rameno, třinecký brankář po obdrženém gólu zlostně plácal hokejkou.
48:30
Třinec se ubránil obrovskému náporu domácích při přesilové hře.
46:30
Hostující obránce Jančařík je vyloučen za sekání.
45:34
Vsetínský gólman Pešat se nechal vystřídat Plškem.
43:35
Při přesilové hře překvapil Jančařík střelou od mantinelu domácího gólmana Pešata, již čvtrtou přihrávku v utkání si připsal Král.
42:48
Vyloučen byl domácí Valko, který v závěrečné třetině nahradil na křídle Sochora.
41:19
Pouhou vteřinu po návratu Chvátala na led vložil domácí útočník Kotásek hokejku do Vlachovy rány a překonal Lakosila 2:3.
40:01
Začala třetí část hry, domácí dohrávají přesilovku.
39:18
Třinecký Chvátal vyloučen za nedovolené bránění.
37:20
Jediná šance Vsetína ve II. třetině: Demel se ocitl sám před třineckým gólmanem, zkoušel to bekhendem, ale Lakosil holí jeho střelu vyrazil.
35:40
Vyloučen je domácí obránce Vašut.
33:35
Domácí přesilovku odehráli chabě a nevyužili ani tuto šanci na obrat v utkání.
31:35
Vyloučen byl hostující útočník Vlček.
29:23
Plány vsetínských hráčů na obrat v zápase ničí Zadina, který opět po Králově finální přihrávce přidává třetí gól.
27:27
Třinečtí mají pod ruhém gólu větší chuť do hry. Domácí přesto nerezignovali, jsou aktivní, i když většinou zkoušejí štěstí jen z dálky.
26:16
Vsetínští inkasovali při vlastní přesilovce - z pravého kruhu přesně vystřelil obránce Nosek, přihrával Král.
24:35
Hosté hráli v šesti a za chybu lavičky jde pykat Zdráhal.
22:30
V týmu hostů zlobí zejména agilní Marek, ale střelou mezi betony Pešata nezaskočil
21:30
Hraje se opětr dobrý hokej ve vysokém tempu, oba brankáři mají plno práce.
20:01
20:00
Skončila úvodní třetina.
17:58
Za krosček je vyloučen hostující Jánoš.
17:11
Hosté vyrovnali na 1:1, když Jančařík se z dálky krásně trefil pod horní tyčku Pešatovy branky.