SLAVIA - LITVÍNOV

SLAVIA - LITVÍNOV 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Konečný výsledek
60:00
Konec utkání. Litvínov nevyužil závěrečnou početní výhodu. Brankář Málek udržel čisté konto a pomohl tak Slavii k vydřenému vítězství 2:0.
59:40
Vyloučení po jednom hráči na obou stranách, pokračuje hra 6/3.
59:32
Litvínov bude hrát v šesti proti třem. Vyloučen je Antoš a Pinc sedí opět na střídačce.
59:21
Vhazuje se před brankou Litvínova, Pinc se vrací do klece.
58:28
Litvínov hraje přesilovku, vyloučen je domácí Míka za hrubost. Trenér Kýhos odvolává brankáře Pince, hosté hrají v 6 proti 4.
57:04
Na ledě se přiostřuje, je vidět spousta drobných potyček. Litvínov se snaží využít únavy slávistů a nepříjemně napadá. Za protesty dostal osobní trest 10 minut hostující Rousek a odchází do šatny.
55:30
Vyloučený Lezo naskočil na led, Slavia přesilovku nevyužila. Sám před brankou se ocitl Ujčík, než se stačil zorientovat, hostující obránci mu puk vypíchli.
53:30
Další přesilovka domácích. Na trestné je litvínovský Lezo.
52:22
Litvínov hraje v pěti. Slavia přesilovku zase nevyužila, sehrála ji dost špatně. Na jejích hráčích je znatelná únava po včerejším zápase v Pardubicích.
50:00
Místní hlasatel oznámil, že utkání sleduje 2 300 diváků.
48:22
Slavia hraje přesilovku. Filip ostře atakoval Brandu a dostal trest 2+2 minuty.
47:49
Litvínov se snaží alespoň snížit, do útoku se ale dostává složitě, Slavia dobře obsazuje střední pásmo. Teď se ke střele dostal Kroupa, domácí gólman Málek vykopl betonem.
45:12
Po druhém gólu Slavia ožila. Dostala se do několika šancí, ale hosty drží výborný brankář Pinc.
43:28
Domácí Hübl jel sám na Pince, ale pokus o blafák nedotáhl. K dorážce se dostal Branda, ale pohotový Pinc mu puk vypíchl.
40:19
Slavia vede 2:0. Znovu využívá přesilovku. Gól padl podobně jako ten první, tentokrát však střílel obránce Martínek a kotouč se do branky odrazil od horní tyčky.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Největší šanci při přesilovce měl útočník Ujčík. Švihem z pravého kruhu mířil do růžku, Pinc skvělým zákrokem zachránil. Slavia bude v početní výhodě zahajovat třetí část hry.
38:46
Do vzájemného souboje se postili domácí obránce Pojkar a litvínovský útočník Buchal, který už odhodil hokejku a byl připraven se prát, ale rozhodčí oba odtrhli. Buchal dostal 2+2, Pojkar 2 minuty a Slavia tedy hraje přesilovou hru.
37:00
Po delší době se hraje v pěti na obou stranách. Slavia se ubránila i dvojnásobné přesilovce, kdy největší sanci měl litvínovský kapitán Klíma - trefil horní tyčku. Potom, už při hře 5 na 5 ujela slávistická dvojice Kadlec, Steiner, ale Steiner v dobré pozici přestřelil.
34:44
Devět vteřin bude hrát Litvínov v pěti proti třem a navíc se vhazuje před domácím Málkem. Na trestnou k Martínkovi přibyl Kadlec.
32:52
Vyloučen je domácí obránce Martínek. Litvínov bude moci v početní výhodě pokračovat v tlaku, který si v posledních chvílích vytvořil.
29:50
Hraje se v plném počtu. Litvínov svoji krátkou přesilovku nevyužil, naopak na jejím konci měla šanci Slavia. Čermák se dostal do samostatného úniku poté, co veterán Klíma nezpracoval přihrávku. Pinc střelu zprava chytil.
27:43
Síly na ledě se vyrovnají. Snopek nedovoleně zastavil unikajícího Gombára a je také vyloučen.
26:50
Domácí hrají vzápětí další přesilovku. Na trestné pyká obránce Kroupa za podražení.
25:04
Slavia využila přesilovou hru - 1:0. Od modré střílel obránce Štefanka, propálil Pince a dostal tak domácí do vedení.
24:45
Slavia bude hrát přesilovku, vyloučen je obránce Poživil.
24:20
Obraz hry se po přestávce příliš nezměnil. Ani jeden tým se nedostává do velkých šancí, střelci zbytečně váhají se střelami.
22:26
Slávistický gólman Málek si připsal první zákrok ve druhé třetině. Rozklekem kryl ránu Gombára z levého kruhu.