TŘINEC - PLZEŇ

TŘINEC - PLZEŇ 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
KONEČNÝ VÝSLEDEK
60:00
Zápas skončil. Plzenští hokejisté zvítězili posedmé v řadě za sebou, závěr zápasu zvládli dobře takticky a soupeře k dalším šancím nepustili
58:40
Vlček se nápaditou kombinací se Zadinou a Králem dostal až k brance, Bartu ale nepřelstil
58:30
Hosté brání výsledek aktivně, vysunutým forčekingem do středního pásma ničí úotky soupeře už v zárodku
56:49
Brabenec a Krátoška sice Lakosila protáhli, skóre se ale nemění a přesilovka Plzně končí
54:49
Přesilovka domácích končí předčasně, Jánoš hrál vysokou holí a je také vyloučen
53:51
Třinecký Král se dostal na kruhu k odraženému puku, ležícího brankáře ale nepřekonal - ideální chviličku na skórováni prováhal
53:23
Plzeňský Řezníček je vyloučen za nedovolené bránění
51:04
Hokejisté Třince zvedají ruce nad hlavu a radují se, gól ale rozhodčí neuznává pro postavení úthčníka v brankovišti
49:29
Dvořák trefil pukem pouze hruď brakáře Barty. Snaha domácích o vyrovnání nepolevuje, naráží ale na stále pozornější obranu Plzeňských
46:44
Třinec - Plzeň 1:3 Josef Straka se zapřel v útočné třetině v kruhu na vhazování, vyhrál buly a vystřelil. Hosté vedou dvojbrankovým rozdílem, brankář Třince Lakosil viděl puk až ve chvíli, kdy mu zapadl pod horní tyč branky
46:00
Třinečtí zápolí se soupeřovou obranou ve snaze vyrovnat. Na ledě se tvrdě bojuje, méně je hokejových akcí
42:48
Andrašovský prokličkoval až před Lakosila, ten ale dobře vystihl jeho záměr a vykryl jeho střelu lapačkou
41:23
Potrestaní Procházka i Andrašovský naskočili na led, hraje se v plném počtu. Při hře ve čtyřech se k lehké střele dostal jen Nosek
40:01
Začala poslední část zápasu. Ještě minutu a dvacet tři vteřin se bude hrát ve čtyřech proti čtyřem
40:00
Skončila druhá třetina
39:23
Za sekání jsou vyloučeni po jednom z obou týmů - Procházka a Andrašovský
36:01
Třinecký útočník Janků se protlačil před branku, zakončoval ale jenom bekhendem a slabá střela Bartu nevyděsila
32:42
Ani druhé dvě minuty přesilovky napřinesly změnu ve hře Třince, hříšník Řezníček naskočil na led
33:15
Slavík nastřelil ranou od modré tyč Bartovy branky
32:42
Za první půli přesilovky si vysloužili domácí pouze pískot diváků. Nedostali se ani za útočnou modrnou, jednou se dokonce sami osvobozovali vyhozením puku na zakázané uvolnění
30:42
Série přesilovek nekončí. Třinec se dostal po čtyřech minutách do útoku. V roku kluziště obelstil Zdráhal Řezníčka kličkou, plzeňský obránce ale zahrál vysokou holí a oslabí svůj tým na 2+2 minuty
29:15
Plzeň nezvládla ani druhou přesilovku, i v té hrála pasivně. Až v samém závězu přihrál Vostřák do výhodné pozice Brabencovi, tomu se ale zakutálel puk mezi brusle a nestihl zakončit
27:15
Gřegořek ještě ani nenaskočil na led a na trestnou lavici se už posadil Procházka, trestán je za krosček
25:14
Svoji pružnost v rozkleku předvedl gólman domácích Lakosil proti Andrašovskému, který na něj sám najížděl. V zakončení mu ale zezadu bránil hokejkou Gřegořek, který už míří na trestnou lavici. Hosté hrají přesilovku
23:15
Plzenští se dostali do tempa a zatlačili soupeře do obranné třetiny. Lakosil musel zasahovat proti lehkému blafáku Andrašovského a poté i proti tvrdé střele Josefa Straky
22:00
Třetí útok domácích rozvířil hru v útočné třetině. Marek objel s pukem branku, přihrál Zdráhalovi, ten ale trefil jen pozorného Bartu
20:19
Třinec - Plzeň 1:2 Těsně po skončení přesilovky ještě Lakosil vyrážel střelu Josefa Straky, k puku se dostal Andrašovský a tvrdě zakončil nad lapačku gólmana
20:01
Začala druhá dvacetiminutovka, hosté dohrávají přesilovku
20:00
První třetina skončila. Hosté sehráli první část přesilovky nedobře. Souvislý tlak si nevytvořili, vzrušení vzbudila pouze Řezníčkova střela. Ta těsně minula levou tyč branky. Šestnáct vteřin z přesilovky sehrají hosté po přestávce