KONEČNÝ VÝSLEDEK
60:00
Zápas skončil, Plzeň vyhrála poosmé v řadě.
59:42
Hostující Krátoška je vyloučen a Sparťané pokračují ve hře s odvolaným brankářem
58:40
Domácí brankář Bříza odjel na střídačku a domácí hrají v šesti, stále ale ve vlastní třetině!
57:09
Hosté se ubránili, a co víc, opět útočí. Sparta se ještě nenadechla k závěrečnému tlaku, vhazuje se opět před Břízou
55:09
Přesilovku si zahrají Plzenští, za držení je trestán Jiruš
54:55
Hostující Vostřák nebezpečně vystřelil, Bříza puk reflexivně vytáhl na horní tyč branky
51:45
Sparta bude mít dvojminutovou šanci na korekci výsledku, byloučen je plzeňský obránce Veber za držení
51:03
Další šanci hostí už Bříza zlikvidoval. Brabenec střílel tvrdě, trefil ale doprostřed branky
50:37
Sparta - Plzeň 0:2 Andrašovský vyvezl puk do útočné třetiny po levém křídle a nabil Dvořákovi. Ten přesnou ranou zvýšil na dvoujbrankové vedení hostí
49:59
Sparta - Plzeň 0:1 Hostům se napotřetí podařilo vstřelil regulérní branku. Duda našel dlouhou přihrávkou Michala Straku. Na toho se těsně pověsil bránící Ptáček, plzeňský hráč přesto vystřelil, a za pukem putoval do sítě i on sám
48:30
Už podruhé se za Břízovou brankou rozsvítilo červené světlo, gól ale opět neplatí - rozhodl tak videorozhodčí. Domácí gólman reklamoval, že se Duda trefil v pádu rukou
43:57
Žemlička hrál vysokou holí a je opět vyloučen, Plzeň hraje přesilovku
43:36
Útočnou akci domácích utnula posunutá branka Barty. Vhazuje se opět v obranné třetině hostí a Sparta má převahu
40:01
Začala poslední třetina
40:00
Skončila druhá část zápasu. Plzeňský Hanzlík má rozseknutý ret a při odchodu do šaten ho podpírají spoluhráči. Po čtyřiceti minutách stále ještě nepadla branka
38:31
Hraje se opět v plném počtu, domácí ale postrádají obránce Hanzlíka. Ten se tvrdě střetl s Brošem a byl zasažen do obličeje
36:31
Pouhou vteřinu před návratem Zelenky z trestné lavice a začátkem padesátivteřinové přesilovky domácích je vyločen Žemlička. Ten si stěžoval u rozhodčího po souboji se Sedlákem, poté se na hráče vrhl
35:22
Plzeňská přesilovka trvala jenom 50 vteřin. Na Bartu se v rychlém protiútoku řítili tři Sparťané, obránce Výborný v poslední chvíli zasáhl faulem a je vyloučen
34:32
Gólman Bříza vyřešil závar před brankou rezolutním zákrokem hokejkou a je vyloučen. Trest za něj odsedí Zelenka
29:21
V pěti se dlouho nehrálo, na trestnou lavici už bruslí obránce domácích Ptáček, dopustil se nedovoleného bránění
29:09
Ve hře čtyř proti čtyřem se ani jeden z týmů neprosadil. Tuhý boj o střední pásmo a řada osobních soubojů příliš diváky nenadchly
27:09
Na trestnou lavici míří dva hráči: Za Spartu Zelenka, provinil se držením, za Plzeň Josef Straka za nesportovní chování
26:50
Další brankařskou lahůdku předvedl Barta. V leže pozdvihl betonem střelu Zelenky a usměrnil puk nad branku
24:07
Ani hosté se nenechali zahanbit a zaútočili. Agilní Josef Straka domutil Břízu sklouznout do rozkleku
22:53
První šanci po přestávce měl domácí obránce Srdínko. Vystřelil z kruhů, gólman Barta ale jistě zasáhl
20:01
Začala druhá třetina
20:00
Skončila první dvacetiminutovka
17:19
Hosté začali přesilovku zhurta a Bříza se pořádně protáhl, aby kryl střelu Josefa Straky z ostrého úhlu. Pak ale domácí bránili bedlivě a nyní už hrají v plném počtu