ZLÍN - SLAVIA 2:2 pp(1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)

Symbolicky jedinou vteřinu před koncem je vyloučen Okál za vražení na hrazení
Rachůnek jedovatě vystřelil, puk letící těsně nad ledem ale efektně zlikvidoval Málek lapačkou
63:12
Slávista Ujčík přihrál Hüblovi na pravý kruh, tvrdou ránu ale Hudáček tělem kryl
62:34
Domácí sehráli přesilovku tragicky a nakonec jsou rádi, že nedostali gól. Po Hamrlíkově chybě se k puku dostal Ujčík, gólmana ale nepřekonal
60:34
Domácí začali drtivým náporem, ve skrumáži před Málkem ale nikdo nedokázal usměrnit puk do sítě. Zmatení Slávisté ale špatně střídali - na led jich naskočilo pět. Budou proto hrát oslabení, tedy ve třech. Trest odpyká Tomica
58:58
Slávista Beránek mohl rozhodnout zápas. Tvrdá rána ale skončila v lapačce výborného Hudáčka
58:36
Slavia si vybírá time out. Pořadatelé vyhlásili nejlepší hráče zápasu. Za domácí vybrali Blaťáka, z týmu Slavie Beránka
57:37
Antošovu jedovatou střeli Hudáček. vyrazil Domácí už střídají jen první dva útoky
54:24
Domácí si v přesilovce vytvořili jedinou větší šanci. Čajánek zavezl puk do třetiny, přihrál Rachůnkovi, ten ale příležitost skórovat nevyužil. Rychlý brejk předvedl Beránek, jeho střelu ale Hudáček vystihl
49:42
Slávista kadlec střílel z mezikruží a puk z branky Hudáček tak tak vyškrábl. Uspěl i proti dorážce Brandy, který ale stejně usměrnil puk bruslí
48:41
Herní tempo polevilo, hráčí stínují hru a nedohrávají souboje, jako by jim docházely síly
45:20
Pořadatelé oznámili, že dnešní utkání sleduje 4970 diváků
45:16
Druhý útok Zlína se usadil v útočné třetině, střely Pivka a Lešky ale gólman hostí s přehledem kryl
44:38
Rychlé šanc se střídají na obou stranách. Poslední střelou protáhl Hudáčka Slávista Hübl
41:32
Zlínští měli štěstí: Čermák nahazoval od modré, gólman Hudáček nereagoval a puk zastavila až tyč branky
40:33
Zlín - Slavia 2:2 Balaštík s Leškou a Pivkem přehráli hosty rychlou kombinací. Do prázdné branky za záda vyšachovaného Málka zakončoval Leška.
40:10
Domácí přeskupili útoky: V prvním nahradil Ambruze Rachůnek. Jeho místo ve třetím útoku zaujal Záhorovský
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Druhá část zápasu skončila
39:10
Už druhý Slávista dostal desetiminutový osobní trest. Tentokrát je hříšníkem Snopek
38:56
Zlín - Slavia 1:2 Domácím se nepodařilo vyhodit, po zmatku v jejih obranné třetině zůstal ležet puk před Hudáčkem. Beránek si pro něj dojel a zakončil