ZLÍN - VÍTKOVICE 4:5

(2:3, 1:1, 1:1)
Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo. Závěrečných 15 vteřin využili domácí k power-play. Přestože gól vysel ve vzduchu, vyrovnat se jim už nepodařilo. Z velkého zklamání zlínských hráčů došlo ještě k hromadné bitce. Nejaktivnější při ní bylo duo Okál, Štraub.
59:45
Vítkovice vedou 4:5. Hosté přesilovku nevyužili, pak ale rozhodčí Haškovec přehlédl, že hráli vítkovičtí v šesti. Domácí přestali hrát a dostali gól. Autorem je Moravec. Diváci zaházeli ledovou plochu odpadky, pískají a hrozí rozhodčímu.
57:44
Vítkovice hrají další přesilovku, trest na dvě minuty dostal Rachůnek.
57:05
Utkání graduje ve vysokém tempu, šance se střídají na obou stranách. Velkou příležitost měl domácí Balaštík, na druhé straně pak Ivan Padělek.
54:52
Hosty fantastickými zákroky zachránil brankář Trvaj. Rachůnek uvolnil Jenáčka, ten střílel pod horní tyčku, ale Trvaj chytil. Po té znovu zázračně vychytal stejného útočníka.
54:23
Hosté přesilovku nevyužili, ani si nevytvořili větší šanci.
52:23
Sám na zlínského brankáře Hudáčka se řítil Aleš Padělek. Gólman jej vychytal, ale rozhodčí viděl hákování domácího Pivka. Vítkovice tedy hrají přesilovku, kterou se přerušil velký nápor Zlína. Vítkovice si ještě vybírají oddechový čas.
49:58
Je vyrovnáno - 4:4. Zlín využil přesilovku. Tvrdou Posmykovu střelu od modré těsně před brankářem Trvajem tečoval Balaštík.
49:28
Zlín dostává šanci k vyrovnání, za podražení je vyloučen hostující obránce Škuta.
47:24
I po skončení přesilovky jsou vítkovičtí aktivnější, hraje se především ve zlínském obranném pásmu. Domácí často pouze bezradně vyhazují puky.
45:00
Vítkovice přesilovku nevyužily, přestože měly obrovskou šanci. Ivan Padělek vystřelil z levého kruhu, puk letěl těsně nad ledem a Hudáček v poslední chvíli lapačkou vyrazil.
43:00
Vyloučen je zlínský obránce Mojžíš za napadení. Vítkovice hrají přesilovku.
41:35
Do první šance třetího dějství se dostal hostující Pavelek. Najel až před Hudáčka a v těsné blízkosti nedokázal puk propasírovat za jehoo záda.
40:01
Začala třetí třetina. Utkání sleduje 6 482 diváků.
40:00
Skončila druhá třetina. Zlín při drtivém přesilovkovém tlaku nevyrovnal. Hosté mohou děkovat libovůli rozhodčího Haškovce, že nepotrestal dvouminutovým trestem Čajánkovo seknutí. Domácí budou v přesilové hře pokračovat ještě 5 vteřin na začátku třetí třetiny.
38:05
Přesilovku hraje Zlín, na trestné lavici sedí Pavelek za držení hole.
37:52
Vítkovice sehrály přesilovku špatně, vůbec se nedostaly do šance.
35:52
Dvakrát se řítil do šance vítkovický Aleš Padělek. Nejdřív Hudáček vyjel a k puku ho nepustil. Podruhé mu vykryl samostatný nájezd. Při šanci ho ale seknul Posmyk, který jde na trestnou.
33:02
Vítkovice sehrály prakticky celou přesilovku v útočné třetině, pátou branku však nepřidaly.
31:02
Hosté hrají přesilovku, na trestné je Mojžíš za hru vysokou holí.
30:30
Domácí snižují na 3:4. Slabší chvilku si vybral i Trvaj. Ministr projel po pravém křídle a z nulového úhlu dostal za přispění brankářových betonů puk do sítě.
29:28
Stav 2:4. Více než minutu z přesilovky se Vítkovice nedokázaly usadit v útočném pásmu, přesto ji využily. Škutovo nahození si Hudáček sklepl do branky.
28:06
V početní výhodě hrají hosté, vyloučen je Hučko.
27:20
Zlín znovu přesilovou hru nevyužil. Tři tečované střely šly těsně mimo.
25:20
Další přesilovku hrají domácí. Za hru vysokou holí je vyloučen Burger.
23:36
Zlín přesilovku nevyužil, ale jen kvůli nemohoucnosti svých útočníků. Pivko a Balaštík nedokázali trefit prázdnou branku.
21:36
Zlín začal druhou třetinu mnohem aktivněji než hosté. Teď bude hrát přesilovku, když na trestné sedí za podražení Jurečka.