ZLÍN - TŘINEC 3:1

(0:0, 1:0, 2:1)
KONEC ZÁPASU
60:00
Zápas skončil, domácí vítězí 3:1 a v tabulce se bodově vyrovnali Spartě. Ta má ale o jeden zápas méně. Stejně bodů mohou mít po zápase s Plzní i Pardubičtí
59:46
Zlín - Třinec 3:1 Čajánek připravil Gřegořka o puk a nadvakrát překonal Vojtka
59:22
Vojtek se vrací do branky, protože se vhazuje ve středním pásmu. Oddechový čas si vybírají i domácí
58:33
Hosté odvolali brankáře
58:33
Třinec si vybírá oddechový čas
58:30
Jánoš se prosadil za brankou a přihrál do dobré pozice Zadinovi, který ale obrovskou příležitost neproměnil
58:18
Přesilovka Třince končí, a skore se nemění. Třinec se dvakrát usadil v útončém pásmu, Hudáčka ale neohrozil
54:18
Hosté mají velkou šanci vyrovnat, budou hrát přesilovku plné čtyři minuty. Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen obránce Homer po zákroku na Skořepu
54:12
Vojtek drží naděje Třince na vyrovnání, dvakrát se předvedl. Nejprve zlikvidoval blafák Čajánka. Ten se ale dostal znovu k puku a přihrál na kruhy volnému Malenovi, jeho sřelu gólman také kryl
53:10
Utkání sleduje 5876 platících diváků
51:46
Hosté neumdlévají ve snaze vyrovnat. Zadina prudkou střelou protáhl Hudáčka, který ale zasáhl lapačkou
49:43
Čajánek zachytil rozehrávku hostí, Vojtka v brance ale nepřekonal
48:16
Druhá přesilovka domácím už nevyšla, nedokázali třinecké zatlačit do obrany. Zahrozil ale aktivní třinecký Skořepa, Hudáček ale vystihl jeho záměr
47:14
Zlín - Třinec 2:1 Domácí využili dvojnásobnou přesilovku: Čajánek opět chytře spolupracoval s Okálem, který zakončil už do prázdné branky
46:17
Procházka přehnal tvrdost pri bránění před Vojtkovou brankou a krosčekem srazil Pivka. Zlín hraje dvojnásobnou přesilovku
46:25
Domácí se vzpamatovali a znovu útočí. Navíc na dvě minuty je vyloučen třinecký Vlček
43:26
Zlín - Třinec 1:1 Hosté začali poslední třetinu aktivněji a vyrovnali. Skořepa zavezl puk po pravé straně do útočné třetiny a ideálně přihrál Zdráhalovi, kterému zbývalo už jenom doklepnout puk do odkryté branky
41:26
Zlínští přesilovku nevyužili, naopak se báli o své vedení. To ohrozil v brejku Zadina, který se dostal k puku po odražené střele Hamrlíka
40:01
Začala třetí třetina. Domácí budou pokračovat v přesilovce ještě minutu a 26 vteřin
40:00
Skončila druhá část zápasu
39:26
Domácí dohrají třetinu v početní výhodě. Za podražení je vyloučen Staněk, který naskočil na led v polovině druhé třetiny
38:27
Hosté zvedli ke konci třetiny hlavu a několikrát ohrozili Hudáčka. Nepříjemná střela Skořepy prosvištěla kolem pravé tyčky
36:32
Hra se odvíjí stereotypně pod taktovkou domácích, kterým se ale nedaří překonat Vojtka. Nezměnil to ani Čajánek, který na gólmana hostí najížděl sám, blafák ale nezvládl a domácí vedou nadále o jediný gól
32:57
Nápor domácích graduje. Všechny tři útoky postupně vyzkoušely Vojtka, ten ale s přispěním bránících spoluhráčů odolává
29:22
Mužstva rozehrála dvojminutovku plnou pohledných kombinací. Útok střídal útok a spokojení diváci aplaudují
27:00
Třinecký třetí útok se rychlou kombinací dostal až před branku soupeře. Skořepovu střelu ale Hudáček lehce vyrazil
24:38
Zlín - Třinec 1:0 Při hře ve čtyřech vystřelil od modré Marušák, odražený puk se dostal k Ministrovi, který zakončil k levé tyči.