23. února 2003

Utkání komentuje Jiří Hauzner

KARLOVY-VARY - LITVÍNOV 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) Po prodloužení
60:41
Domácí vítězí v prodloužení 4:3. Do přečíslení sedostali Hlavačka s Opatovským. Druhý jmenovaný poslal přihrávku těsně před Pince a Hlavačka střelou po ledě k tyči překonal bezmocného Pince počtvrté. Druhou asistenci má opět Alinč.
60:00
Skončila třetí třetina. Domácí nedokázali udržet jednobrankový náskok a gól Proroka dvě minuty před koncem základní hrací doby poslal oba týmy do prodloužení.
59:58
Litvínovská power play přinesla své ovoce. Hosté srovnávají na 3:3. V hodině dvanácté získali hosté alespoň jistotu bodu. Steiner vyhrál v levém kruhu vhazování, posunul k druhé tyčce na Proroka, který Fraňka prostřelil.
59:56
Hosté mají poslední čtyři vteřiny na vyrovnání. Pokusí se vyhrát buly ve své útočné třetině a naposled vystřelit. Na nic jiného jim už čas nezbývá. Navíc dostal Martínek osobní trest 10 minut za nesportovní chování.
59:17
Bude se vhazovat v karlovarském obranném pásmu a hosté odvolávají brankáře. Time-out si pro změnu berou Karlovy Vary.
58:54
Domácí se zatím úspěšně brání a hrozí nebezpečnými brejky. V poslední šanci nedokázal zpoza branky propasírovat puk za Pincova záda aktivní Kraus. Litvínovští si vybrali oddechový čas, ale bude se vhazovat v jejich obranném pásmu.
56:22
Karlovarští se dostali do dalšího nadějného přečíslení, ale po Krausově přihrávce odskočil Skuhravému v ideální střelecké pozici puk.
55:55
Hosté se snaží o vyrovnání a domácí se brání jen za cenu častých zakázaných uvolnění.
54:36
Vary jdou do vedení 3:2. Svoboda s Krausem se dostali do přečíslení. Kraus vypálil mezi kruhy, Pinc pouze vyrazil a dojíždějící Svoboda nadvakrát dorazil kotouč za jeho záda. Druhou asistenci si připisuje Alinč. Pinc pak za svou vzteklou reakci na obdrženou branku dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
53:50
K odraženému puku se dostal litvínovský obránce Kašpar, který po nájezdu zleva puk lehce otřel o levou tyč.
52:37
Po chybě v litvínovské rozehrávce se k puku dostal Mádl, který dojel až za branku, ale jeho zpětnou přihrávku na Svobodu hostující obránci zblokovali.
49:20
Hlavačka ideálně našel zprava najíždějícího Alinče, ale ten ze dvou metrů trefil pouze Pincovo rameno.
47:14
Hraje se nahoru dolů, oba týmy se předhánějí v útočné aktivitě, ale chybí jim dobrá finální přihrávka.
44:38
Bombu Hranáče od modré Franěk jen s obtížemi zachytil mezi vyrážečku a pravý bok.
42:22
Přízemní ránu Alinče z pravého kruhu zneškodnil Pinc vyrážečkou. Kverka nastupuje místo Pavliše.
41:54
Steiner střílel z prostoru mezi kruhy nad domácí branku.
41:38
Martinec si pohrál s domácí obranou, ale jeho střelu po ledě k protější tyči vykopl Franěk levým betonem.
40:01
Začala třetí třetina. Místo vyloučeného Poláka naskočil do první karlovarské lajny Opatovský.
40:00
Konec druhé třetiny. Hra se výrazně přitvrdila, ale bohužel nad rámec pravidel a diváci vidí dlouhou sérii šarvátek a vyloučení.
38:40
Hostující Bombic to přehnal s tvrdostí a za vražení Košťála na hrazení vyfasoval 2 + 10 minut.
38:02
Z prostoru mezi kruhy to nebezpečně zkoušel Kotrla, ale trefil jen Fraňkovu lapačku.
36:02
Hosté sevřeli Vary do útočných kleští. Od modré střílel Hranáč po ledě těsně mimo levé tyčky a Hüblova rána skončila na Fraňkově plastronu.
34:52
Na vlastní modré chyboval Bauer, který přihrál přímo Steinerovi.Ten jel sám na Fraňka, ten však jeho pokus zneškodnil. Steiner byl však při svém nájezdu faulován mladým Polákem, který za sekání dostal trest 5 plus do konce utkání.
34:11
Při hře čtyři na tři přihrál Polák zpoza branky Hlavačkovi,který těsně přestřelil. Puk se odrazil od zadního mantinelu zpět před litvínovského gólmana, ale ten si s ním už poradil.
33:17
Před Pincem se znenadání zjevil Balász, ale zblízka trefil jenom Pincovu lapačku. A opět to končí vyloučením. Za napadení odjíždí na trestnou lavici Poživil, což se hostům nelíbí a pronásledují rozhodčí po ledě. Emoce planou a v tomtéž čase jsou vyloučeni ještě Balász a Kotrla, oba za sekání.
32:37
Téměř každá akce končí faulem nebo šarvátkou. Za potyčku byli vyloučeni Říha (vysoká hůl) a Košťál (hrubost).
32:13
Hosté se ubránili a jsou v plném počtu.
31:48
Hosté už jsou ve čtyřech. Po průniku Skuhravého pálil nebezpečně Svoboda a Bauerovu slabou střelu od modré chytil Pinc do lapačky.
30:13
Kotrla si za brankou podržel v rozporu s pravidly Poláka a je vyloučen. Domácí mají téměř minutovou přesilovku pět na tři.