Aktuální informace z mistrovství světa v hokeji

Šestý den hokejového šampionátu v Paříži a Kolíně nad Rýnem je minulostí. Končí i tato kontinuální on-line reportáž. Díky za pozornost a hezký zbytek dne!

Slovenští hokejisté zase prohráli.

Německo dokonalo v nájezdech obrat proti Slovensku, USA opět vyhrály

přečíst článek

V utkání Slovensko vs. Německo rozhodnou nájezdy. Sledujte on-line zde.

• Slovenský gólman Július Hudáček si pečlivě hlídá, co s pukem provede Dominik...

Slovenský gólman Július Hudáček si pečlivě hlídá, co s pukem provede Dominik Kahun z Německa. / Autor: Reuters

V utkání Slovensko vs. Německo se prodlužuje. Sledujte on-line zde.

Němečtí fandové přípravu nepodcenili.

10.května 2017 v 22:11, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 22:29

Finové přemohli Slovince 5:2.

Finští hokejisté přemohli Slovinsko, zato Bělorusko dál nemá jediný bod

Finové znovu vedou nad Slovinskem.

V obou zápasech tohoto večera je stav 2:2, na začátku třetí třetiny i v duelu Finsko vs. Slovinsko - on-line čtěte ZDE.

• Němečtí hokejisté slaví gól proti Slovensku.

Němečtí hokejisté slaví gól proti Slovensku. / Autor: Reuters

Velké věci se dějí v Kolíně nad Rýnem. Stačila necelá půlminuta a Němci dali Slovákům dva góly, srovnáno na 2:2 - on-line ZDE.

• Radost slovenských hokejistů

Radost slovenských hokejistů / Autor: AP

Finové po druhé třetině vedou nad Slovinskem 2:1. Druhou výhru na turnaji by nutně potřebovali. Podaří se jim to? Sledujte závěrečnou třetinu v podrobné on-line reportáži ZDE.

Atmosféra v Kolíně nad Rýnem je bouřlivá.

10.května 2017 v 21:18, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 21:25

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

Duel Slovensko vs. Německo se už zase hraje a Slováci rázem vedou 2:0. On-line reportáž najdete ZDE.

Euforie finských fanoušků zblízka. Podívejte se.

10.května 2017 v 21:12, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 21:19

Druhá třetina utkání Slovensko vs. Německo začne o něco později. Oba celky už byly na ledě, ale rozhodčím se kvalita ledové plochy příliš nepozdávala, a tak oba týmy poslali do kabin a na hřiště vyjela znovu rolba. On-line reportáž najdete ZDE.

Finové proti Slovinsku otočili na 2:1. Podrobnou on-line reportáž čtěte ZDE.

• Slovinský brankář Gasper Kroselj zasahuje v utkání s Finskem.

Slovinský brankář Gasper Kroselj zasahuje v utkání s Finskem. / Autor: AP

Finové proti Slovinsku srovnali na 1:1. Čtěte podrobně on-line.

První třetiny skončily. A že by byly průběžné výsledky podle papírových předpokladů? Kdepak. Slovinci vedou nad Finy 1:0, domácí Němci stejným poměrem ztrácí se Slovenskem.

Němečtí fandové při práci.

10.května 2017 v 20:27, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 20:35

Once again, Lanxess Arena is full, and singing with it's whole heart ❤️ #SVKvsGER #IIHFWorlds https://t.co/eyxGqPP3zH

Podívejte se na sestřihy duelů USA vs. Itálie ZDE a Švýcarsko vs. Bělorusko ZDE.

Slovenští hokejisté vedou nad Německem! Podrobnosti čtěte v on-line reportáži ZDE.

Poslední vteřiny před zápasem Němců proti Slovákům... jaké byly?

10.května 2017 v 20:17, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 20:22

Na zápas Finska se Slovinskem je vše připraveno.

10.května 2017 v 20:07, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 20:11

#FINvsSLO about to go down in PARIS. Watch the action from inside the rink on Snapchat: iihfhockey https://t.co/IeBMQnXJbx

Večerní program světového šampionátu startuje! On-line reportáže ze zápasu Slovensko vs. Německo sledujte ZDE a ze zápasu Finsko vs. Slovinsko  sledujte ZDE.

Jak Američan Nelson skóroval. Podívejte se.

10.května 2017 v 18:41, příspěvek archivován: 10.května 2017 v 19:05

ICYMI: Check out @Bnelson force the turnover in the @usahockey zone, then go up the ice to finish it beautifully. #IIHFWorlds https://t.co/xgxY9QbkjX