Vyloučen je litvínovský Liška na dvě minuty za podražení
Litvínov - Sparta 1:4 Do prázdné branky se trefil Tomík, asistoval mu Hlinka
Domácí odvolali brankáře, hra pokračuje
57:49
Trenér domácích Vladimír Kýhos si vybírá oddechový čas
57:44
Domácí vystřelili během dvouminutové přesilovky celkem pětkrát, nejnebezpečnější pokus vyslal Gombár. Skóre se ale nemění
55:44
Vyloučen je sparťanský Novák za podražení
54:37
Litvínov - Sparta 1:3 Snaze domácích o nápor zasadil tvrdou ránu Žemlička. Ten zvýšil vedení hostí po akci Hanzlíka s Hlinkou
51:10
Přesilovka nastartovala závěrečný tlak domácích, ten i nadále pokračuje. Olivierus sám před gólmanem nestačil zvednout puk a neskóroval
50:58
Hosté tlak domácích přestáli, ani dvě tvrdé střely od modré na tom nic nezměnily
48:58
Brankář Sparty dostal ke dvěma minutám ještě desetiminutový osobní trest. Na lavici se místo gólmana posadil Havelka. Domácí hrají jednu minutu a pět vteřin přesilovku pět na tři
48:58
Bříza chtěl osvobodit vlastní tým vyhozením puku, přestřelil ale mentinel i ochranné plexisklo. Podle pravidel mu náleží dvouminutový trest. S tím ale brankář nesouhlasí: jede za rozhodčím, shazuje rukavice a hrozí pěstí.
48:03
Šrek podrazil soupeře a odsedí si dvouminutový trest
47:42
Ani v této přesilovce si Sparta nepřipsala vyloženou gólovou příležitost
45:42
Sparta ještě zvýrazní svůj tlak, protože bude opět hrát přesilovku. Vyloučen je Hranáč
45:00
Na litvínovský hokejový stadion si našlo cestu 4888 diváků
44:25
Hosté si v přesilovce vytvořili tlak, vyloženou šanci ale neměli. I nadále ale kontrolují vývoj utkání
42:25
Vyloučen je litvínovský obránce Liška
40:40
Vyloučený Jiruš se vrátil do hry a hosté si ihned vytvořili tlak před Pincovou brankou
40:01
Začala poslední třetina
40:00
Skončila druhá třetina. Tu třetí zahájí domácí čtyřicetivteřonovou přesilovkou
39:30
Kroupa hákoval Žemličku, zákrok byl odpískán a hráč je vyloučen. Nedisciplinovaný Sparťan ale chtěl potrestat soupeře sám a také si odsedí dvouminutový trest za nesportovní chování. Poměr sil na ledě se nemění, Litvínov nadále hraje v pěti proti čtyřem
38:40
Sparťanský obránce Jiruš hákoval a odsedí si dvě minuty trestu
36:50
Ojedinělou šanci si vypracovali i litvínovští. Kubinčák objel branku, nebyl ale dostatečně rychlý, aby Břízu překvapil
35:13
Hosté lehce prochází přes útočnou modrou, kterou liknaví obránci Litvínova nestřeží. Těžil z toho i Bělohlav, kterého zastavil až brankář Pinc
33:22
Hosté jsou lepším celkem, vytváří si šance. Jednu gólovou měl Žemlička, který vyzrál na obránce, na brankáře Pince však už ne. Gólman si poradil i s jedovatou dorážkou Tomíka
31:08
Litvínov - Sparta 1:2 Hostující centr Hlinka obehrál u mentinelu Poživila, našel si cestičku k brance a blafákem zakončil