SPARTA - PARDUBICE 3:4 pp

(3:0 0:1, 0:2)
Konec utkání
62:48
Sparta - Pardubice 3:4 Na modré se napřáhl opět Sýkora, Bříza střelu jenom vyrazil. Najíždějicí Lubina puk doklepl do branky mezi betony gólmana a ukončil utkání
61:37
Rolínek naskočil na led a Pardubice hrají přesilovku. Rozhodnout utkání mohl obránce Sýkora, na brankáře Břízu ale nevyzrál
60:44
Síly na ledě se vyrovnají, domácí Tomík hákoval Janeckého
60:01
Začalo prodloužení. Sparta bude hrát ješte minutu a půl přesilovku, na led poslala první útok a obránce Šreka - hraje se ve čtyřech proti třem
60:00
Skončila třetí třetina, chystá se prodloužení
59:37
Sparta dohraje třetí třetinu v pěti proti čtyřem. Vyloučen je Rolínek, který přidržel Žemličku a Sparťan se velmi ochotně složil na led
58:05
Lepším mužstvem na ledě jsou hosté; vyrovnání je navnadilo k dalším střelám na branku domácích
55:10
Hra se přiostřuje, přibývá skrytých ran a drobných rvaček
54:03
Sparta - Pardubice 3:3 Domácí přežili dvojnásobné oslabení, pak se ale napřáhl na modré Mikeska a trefil se přesně do horního roku Břízovy branky. Hosté tak přecijen přesilovku využili
53:08
Zbytečným útočným faulem oslabil svoje mužstvo Chabada a Pardubice budou hrát 45 vteřin přesilovku v pěti proti třem
51:53
Brankář domácích Bříza je vyloučen. Hokejkou šermoval nad hlavou Mikeskovi, menší trest za gólmana odsedí Havelka. Bříza, trestaný v posledním zápase trestem 2+10, i dnes protestuje, pěstí včak rozhodčímu už nepohrozil
50:22
Sparta - Pardubice 3:2 Obránce Sýkora zavezl puk do útočného pásma, od mantinelu přihrál Lubinovi a ten pálil bez přípravy
50:10
Po delší době měli fanoušci domácího týmu čemu zatleskat. Ke střele se dostal Chabada. Svoboda puk vykopl
48:05
Hosté přečkali přesilovku ez problémů, Sparta nevymyslela žádnou nebezpečnou akci
46:05
Nejstarší hráč extraligy, kapitán hostí Otakar Janecký zasáhl při jednom ze soubojů Žemličku hokejkou v obličeji. Janecký si odsedí dvě minuty
44:23
Hosté přesilovku nevyužili, Sparta hraje opět v plném počtu
42:23
Hlavní rozhodčí Homola vyloučil domácího útočníka Tomíka a Pardubice sehrají další přesilovku. Na ledě se už rozestavuje elitní první pětka vedená kapitánem Janeckým
41:30
Po souboji s pardubickým útočníkem Kudrnou zůstal u mantinelu ležet domácí obránce Nedvěd. Po chvíli se ale sám zvedl a odjel na střídačku
40:01
Začala poslední část zápasu
40:00
Druhá třetina skončila
38:30
Hosté jsou povzbuzeni gólem, zvýšili tempo a nasazení, z čehož plyne jejich převaha. Poslední akci zakončil Novotný, jeho střelu kryl Bříza rozklekem
35:48
Sparta - Pardubice 3:1 Hosté využili přesilovku: Kudrna se neochvějně zapřel v brankovišti a nenechal se vytlačit obránci. Dostal se i k puku a energickými dorážkami Břízu nakonec překonal
34:46
Možnost korigovat skóre v přesilovce budou mít pardubičtí, vyloučen je Hlinka
33:13
Pardubičtí se nadále tlačí přes sparťanskou branku, naráží ale na přesné soukolí obrany domácích. Ti využívají chyby v kombinaci hostí. Novák se dostal do brejku, šanci ale nevyužil
30:08
Pardubičtí se bráníli aktivně, soupeře nepustili do žádně vetší šance
28:08
Domácí budou hrát druhou přesilovku. Za držení je potrestán pardubický obránce Pácal
27:00
Pardubičtí zvedají hlavy po otřesu v závěru první třetiny. Snaží se vymýšlet akce a kombinovat, jsou ale příliš nesmělí a nervózní. Jejich chyby pak využívají domácí k rychlým brejkům
25:11
Pardubický útočník Kudrna se prokličkoval obranou a změřil síly s Břízou. Střelu bekhendem po ledě brankář zastavil hokejkou
24:30
Po úvodních ospalých minutách se napřáhl Spaťan Šrek a trefil horní tyč Svobodovy branky