SLAVIA - SPARTA 1:2

(0:1, 1:0, 0:0)
KONEC ZÁPASU
60:00
Utkání skončilo. Domácím nepomohl ani závěrečný nápor po odvolání brankáře, a tak po úporné hře vítězí v derby Sparta
59:19
Domácí odvolali brankáře
59:19
Trenér domácích Růžička si vyžádal oddechový čas. Poté bude mít Slavia poslední šanci vyrovnat a vynutit si prodloužení
58:25
Domácí opět v oslabení několikrát podržel juniorský gólman Hronek a Slávisté v hledišti nadšeně skandují jeho jméno
56:30
Branda se nechal zbatečně vyloučit - poté, co v souboji přišel o helmu, se dotkl puku. Nyní si odsedí trest za "nedostatečnou výstroj"
54:56
Centr prvního útoku domácích Beránek se probil přes modrou a vystřelil, Bříza měl ale dobrý výhed a puk vyrazil
53:10
Slavia se stereotypně snaží útočit, stále stejné modely akcí ale Sparťané rozbíjí bez potíží
48:50
Brankář Sparty měl štěstí: Nejprve vyškrábl pokus Hübla, po dorážce Čermáka se ale puk kutálel do branky. Bříza na poslední chvíli zasáhl s přispěním náhody betonem
47:01
Slavia - Sparta 1:2 Viktor Ujčík váhal ve vlastní obranné třetině s vyhotzením puku. Jeho chybu využili soupeři, po akci se na kruzích napřáhl Žemlička a trefil horní roh branky nad lapačkou Hronka. Sparťanský útočník dal svůj 250. gól v lize
46:23
Také ve třetí třetině se úporně bojuje a brání do těla. Hra je plná drobných šarvátek, pohledné kombinace ale k vidění nejsou
44:10
Hlasatal oznámil, že utkání sleduje 3650 diváků. Mezi nimi je i dobrá stovka skalních příznivců Sparty vybavená bubny a vlajkami
42:05
Oby brankáři podrželi svoje týmy. Hronek vykopl betony prudkou ránu Tomíka. Na druhé straně Bříza vychytal zapomenutého obránce Kadlece.
38:43
Slavia - Sparta 1:1 Ujčík s přehledem a nečekaně přihrával Brandovi, ten zakončil nad betony ležícího Břízy
36:56
Přesilovka Sparty skončila. Opět se ukázalo, že hráčům chybí v dnešním derby přesnost a klid v koncovce
34:56
Dlouho se v plném počtu nehrálo, vyloučen je pro změnu Slávista. Antoš pyká za nedovolené bránění
34:37
Slavia přesilovku nevyužila
32:37
Hokejisté Slavie jsou aktivnější, svoji převahu nohou ještě zvýraznit v přesilovce. Havelka fauloval Brandu
30:46
Síly na ledě se vyrovnaly, hosté se v přesilovce nedokázali prosadit. Zraněného Chabadu nahradil Netík
28:05
Hosté jakoby si nevšimli, že hrají přesilovku. Nejenže si nevytvořili tlak, naopak nechali ujet dvojici Branda - Sup. Poté ještě nebezpečně střílel Kadlec. Bříza ale chytá s přehledem
26:09
Po úpravě ledu se opět vhazovalo. Dříve vyloučený Nedvěd se vrátil na led a začala pětiminutová přesilovka Sparty
25:46
Chabada se střetnul s Alinčem a na ledě se objevily krvavé skvrny. Sparťana, který stržil ránu hokejkou do obličeje, odváží spolubráči do šaten. Tam míří také Slávista, který dostal trest pět minut a do konce utkání
25:04
Kadlec poslal před branku střílenou přihrávku, kterou se snažil usměrnit Branda. Brankář Bříza ale dobře předvídal situaci a nenechal se zaskočit. Přesilovka domácích pokračuje v pěti proti čtyřem
24:09
Nedvěd fauloval a domácí budou 55 vteřin hrát přesilovku v pěti proti třem
23:04
Žemlička nenápadně přidržel Martínka, rozhodčí Rejthar to ale postřehl a vylučuje. Slavia se chystá na přesilovku
22:05
Aktivní Ujčík se opět tlačil do šance, obránce Jiruš byl ale na bruslích stabilnější a nepustil ho do třetiny