Archiv článků

Vítkovické trápení: gól v poslední minutě a zase prohra. Plzeň vyhrála

21.10.2014  16:55, aktualizováno  21:13
Úterní dohrávka 10. kola ještě víc prohloubila zmar hokejových Vítkovic. Ostravané prohráli v extralize podeváté v řadě, Litvínov rozhodl o venkovní výhře 3:2 až Kubátovým gólem v čase 59:13....  celý článek

Útočník Horák se v KHL trefil počtvrté za sebou, Podolsk ale padl

21.10.2014  15:17, aktualizováno  20:53
Český hokejový útočník Roman Horák se v KHL trefil v dresu Podolska ve čtvrtém utkání v řadě a v sezoně už nasázel deset gólů. Na rozdíl od předchozích duelů ale tentokrát jeho branka k výhře...  celý článek

Hokejista Bernat: Život je krásný a baví mě i bez nohy

21.10.2014  11:14
Snil o NHL, místo toho přišel o nohu a málem i o život. Hokejový talent Roman Bernat se už přes dva roky statečně pere se zlým osudem, ale také s pojišťovnou, která mu nechce zaplatit...  celý článek

Utržený ret a 55 stehů. Tvrďák Havlát chce už přesto hrát

21.10.2014  14:59
Hokejový útočník Martin Havlát je tvrďák, který se ze všech sil pere o místo v NHL. Jak jinak si vysvětlit, že pár dní po ošklivém zranění, při kterém mu z tváře visel utržený horní ret, chce už...  celý článek

Čísla z hokejové extraligy: střelcům vládne Hrňa, dříčům Galvas

21.10.2014  8:46
Mistr ze Zlína je v bídě, Vítkovice prohrály už osmkrát za sebou a tabulku vede bohatý Třinec. To po čtvrtině hokejové extraligy nejspíš víte také. Jaké jsou ale další příběhy soutěže?  celý článek

Po návratu ze Švédska do první řady Třince. Mladík Jašek má první bod

21.10.2014  9:46
Desátý zápas mezi českou elitou přinesl Lukáši Jaškovi první bod do kanadského bodování. V nedělním duelu s Pardubicemi (5:2) asistoval u gólu Vladimíra Draveckého. „Jsem rád, že jsem konečně...  celý článek

Edmonton ukončil sérii porážek, Gudas znovu nehrál kvůli zranění

21.10.2014  7:04, aktualizováno  7:34
Hokejový Edmonton s řadou talentovaných mladíků v sestavě otevřel novou sezonu NHL černou sérií v podobě pěti porážek v řadě. Prvního vítězství se dočkal až v pondělním souboji proti Tampě Bay,...  celý článek

Narážkám na věk se směju, říká pardubický mladík Špaček

21.10.2014  10:24
Řídit auto ještě nemůže. Vítězné zápasy musí se spoluhráči zapíjet limonádou. Své zastupitele si v komunálních volbách vybrat také ještě nemohl. Kousky mladého forvarda však už nyní obdivují z...  celý článek

Chomutov v čele první ligy. Gajovský: Z šílené atmosféry je vítězná

21.10.2014  10:01
Po pomalejším rozjezdu se hokejoví Piráti začínají usazovat tam, kam je všichni před sezonou pasovali - tedy na čelo 1. ligy. Po vítězném derby v Litoměřicích (2:0) vedou o bod před Třebíčí.  celý článek

Hokejový Hradec stíhá jako loni lídra, teď to stihl o chvíli dřív

21.10.2014  9:43
Potřebovali k tomu dva body a také je získali, přestože celý zápas dotahovali náskok soupeře z Vítkovic a druhý bod si vystříleli až v samostatných nájezdech. Právě ten ale hokejisty hradeckého...  celý článek

Liberecký kouč Čada poprvé doma: přijede Plzeň, ve čtvrtek Slavia

21.10.2014  9:20
Trenér Rostislav Čada dnes zažije premiéru před libereckým publikem. Zkušený kouč sice převzal tým Bílých Tygrů už předminulý pátek, bylo to však uprostřed liberecké série zápasů hrané na ledě...  celý článek

Bičánek hlasí návrat. Hokejové Vary posilují v obraně

21.10.2014  9:28
Radim Bičánek se vrací do Karlových Varů. Předloňský kapitán hokejové Komety se nakonec rozhodl zvrátit své původní rozhodnutí a ještě nekončit svou bohatou kariéru. V extralize bude pokračovat...  celý článek

Možná je dobře, že teď jedeme třikrát ven, míní plzeňský útočník Balej

21.10.2014  8:37
Stále se drží v desítce. A pokud dnes hokejisté Škody Plzeň zvládnou dohrávku v Liberci, poskočí v tabulce extraligy dokonce do elitní šestky. Přesto po nedělním kolapsu se Spartou (2:5), kdy...  celý článek

Olomouckému Jerglovi nahrál na první gól Patera. Puk si schoval

21.10.2014  8:22
Až bude jednou po konci kariéry hokejový útočník Aleš Jergl vyprávět vnukům o své první trefě v extralize, může se pochlubit, že to bylo ve dvaceti letech, ve 12. kole při výhře po nájezdech na...  celý článek

Hokejisté Třebíče vyhráli dohrávku v Budějovicích a jsou druzí

20.10.2014  20:45
Hokejisté Třebíče zdolali v dohrávce 15. kola první ligy České Budějovice na jejich ledě 4:3 a v tabulce jsou druzí.   celý článek

Rozjezdy pro hvězdy: Hertl s Jágrem v NHL zatím nezáří. Zlepší se?

20.10.2014  15:48
Jeden je teprve na začátku kariéry, druhý na jejím konci, ale oba patří k nejsledovanějším českým hokejistům v zámořské NHL. O to víc je vidět, že se Tomáši Hertlovi ani Jaromíru Jágrovi v úvodu...  celý článek

Slavia: Dva góly za 36 sekund, pak nic. Zkratová minuta, řekl Dopita

20.10.2014  14:04
Na to, aby dali dva góly, potřebovali hokejisté Slavie až do této neděle celé tři zápasy. V utkání s Olomoucí jim ke stejnému počinu stačila necelá minuta. Jenže pak jejich produktivita znovu...  celý článek

Jamajský hokej na olympiádě? Mohlo by to fungovat, věří tamní nadšenci

20.10.2014  13:00
Známý film Kokosy na sněhu o jamajských bobistech na olympijských hrách v Calgary 1988 by mohl mít po třiceti letech pokračování. Jamajčané se touží zúčastnit příští zimní olympiády s hokejovým...  celý článek

Frustrovaný Bednář: Sebereme se a půjdeme hrát na rybník

19.10.2014  20:39
Útočník Jaroslav Bednář je v hokejovém prostředí známý jako pohodář a veselá kopa. Po zápase s Olomoucí však i on zapadl do hromady frustrace. A nebál se na adresu trápící se Slavie použít ostrá...  celý článek

Winnipegu se nedaří. Pavelec nezabránil již čtvrté porážce v řadě

20.10.2014  7:02, aktualizováno  7:59
Ve čtyřech nedělních zápasech NHL se na ledě představilo celkově pět českých hokejistů. Do statistik se však nezapsal ani jeden. Brankář Ondřej Pavelec v úvodu nové sezony nepodává špatné...  celý článek

Olomoucký Hrňa je nečekaným lídrem střelců. Chci hrát předkolo, říká

20.10.2014  8:59
Tabulka střelců má vedle hvězd Petra Tona a Martina Adamského nečekaného lídra. Erik Hrňa dal v posledních pěti zápasech pět branek, v nové sezoně už jich má osm a táhne Olomouc k bodovým...  celý článek

Znovu 3:4 po nájezdech. Boleslavi nepomohl ani nástup gólmana Málka

20.10.2014  8:08
Opět mimořádný nápor, ale potřetí za sebou prohra 3:4 po nájezdech. Domácí zápasy hokejistů Mladé Boleslavi se v poslední době nápadně podobají průběhem i výsledkem.   celý článek

Třinec si upevnil vedení, za ním se to štosuje: Hradec, Sparta, Pardubice

19.10.2014  14:54, aktualizováno  21:28
Hokejisté Třince jsou po vítězství 5:2 nad Pardubicemi suverény extraligy, kterou po 14. kole vedou o šest bodů před druhým Hradcem Králové. O další bod za Východočechy se štosují další týmy a...  celý článek

Pöpperle vychytal další nulu, hokejisté Soči padli až v nájezdech

19.10.2014  14:36, aktualizováno  20:49
Brankář Tomáš Pöpperle si ve druhém utkání KHL po sobě připsal v Kontinentální hokejové lize čisté konto. Hokejisté Soči ale nakonec ve Vladivostoku prohráli 0:1 po samostatných nájezdech....  celý článek

Hokejisté Chomutova vyzráli na Litoměřice a stvrdili post lídra

18.10.2014  20:27, aktualizováno  20:48
Byl to souboj dvou mužstev z popředí tabulky. Utkání 15. kola první ligy Litoměřice vs. Chomutov ale lépe zvládli hostující hokejisté, zvítězili 2:0 a zvýšili náskok v čele tabulky na čtyři...  celý článek

Kolaps Plzně ve druhé třetině: od Sparty dostala pět gólů

20.10.2014  8:09
Uteklo pouhých 10 vteřin ze druhé třetiny, když za plzeňskou obranou zůstal volný Pech a švihem vyrovnal na 1:1. Když se stejná část nedělního utkání 14. kola hokejové extraligy mezi Plzní a...  celý článek

Voráček byl u tří gólů Philadelphie. Jágr, Krejčí a Palát asistovali

19.10.2014  6:52, aktualizováno  8:45
Skvělý vstup do nové sezony NHL z pohledu statistik prožívá hokejový útočník Jakub Voráček, jenž bodoval ve všech pěti úvodních duelech Philadelphie. Naposledy se blýskl bilancí (1+2) a nechyběl...  celý článek

Paradox extraligového nováčka: šesté místo, jen pět „domácích“ bodů

18.10.2014  13:31
V hokejové extralize skončila první čtvrtina základní části a Mladá Boleslav se drží na skvělém šestém místě. Přesto řeší problém: jak vyhrávat doma?   celý článek

Vrbata bodoval i ve třetím zápase sezony, Kindl jednou asistoval

18.10.2014  7:12, aktualizováno  8:29
Lepší úvod nového angažmá si útočník Radim Vrbata ani nemohl přát. Po letním přesunu z Arizony do Vancouveru v dresu kanadského klubu bodoval i ve třetím startu za sebou. Naposledy po kombinaci...  celý článek

Slávistická krize trvá. A zatím není naděje, že se situace zlepší

17.10.2014  21:47
Hokejová Slavia prohrála počtvrté za sebou a v tabulce se propadla na jedenácté místo. "Situace není dobrá," nezastírá její momentální kapitán Pavel Kolařík. Moc dobře ví proč.  celý článek

Třinec po sérii výher padl. Trápíme se s přesilovkami, přiznal kouč

18.10.2014  11:47
Na čísle osm se zastavil počet výher třineckých hokejistů za sebou. Ve 13. kole extraligy, které uzavřelo první čtvrtinu základní části, prohráli doma se Spartou 1:2.  celý článek

Ton kritizoval neextraligové podmínky i gól negól. Ale porážku uznal

18.10.2014  8:45
Víc než deset minut útočník brněnské Komety Petr Ton stejně jako hráči obou týmů jen kroužil po ledě a čekal, než rozhodčí rozsoudí, zda jeho tým na konci druhé třetiny povede v Hradci Králové...  celý článek

Netík v KHL skóroval už po 27 sekundách, ale Slovan prohrál

18.10.2014  16:47, aktualizováno  22:29
Český útočník Tomáš Netík ze Slovanu Bratislava otevřel v utkání Kontinentální hokejové ligy v Čeljabinsku skóre už ve 27. sekundě, ale svému týmu k bodům nepomohl. Domácí Traktor i díky...  celý článek

Nic nefungovalo, štvalo kouče Dopitu navzdory vítězství v prodloužení

18.10.2014  12:04
Dvakrát za sebou prohráli olomoučtí hokejisté doma. Do třetice porazili Karlovy Vary 3:2 až v prodloužení, ale dva body brali. Jejich hodnotu zvýšil těžkopádný výkon na ledě, dvě třetiny totiž...  celý článek

Kacetl: Pro mě je to zatím špatná sezona. Pořád jenom čekám na šanci

18.10.2014  14:52
Patří Hradci Králové, vypomáhá Jihlavě. Oběma zmiňovaným hokejovým týmům se v soutěžích poměrně daří, přesto je brankář Ondřej Kacetl z letošního ročníku hodně přepadlý.  celý článek

Velká pardubická revoluce. Litvínov přepustil přemožiteli druhé místo

18.10.2014  9:29
Hokejisté Litvínova byli extraligovým zjevením, teď už i oni ukazují, že jsou z masa a kostí. V pátek nezvládli druhý domácí zápas v řadě, znovu schytali čtyři góly a po porážce 2:4 přepustili...  celý článek

© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.