Čaloun zařídil všechny góly

• 5
Praha - Útočník Jan Čaloun pomohl hokejistům Blues Espoo ve finské lize k výhře nad Ilvesem Tampere 3:2, o kterém domácí rozhodli v rozmezí jedenácti minut v úvodní třetině. Čaloun nejprve nahrál na dva góly Miku Stapletonovi a třetí vítěznou branku dal sám. Mezi střelce se zapsali také Vladimír Machulda, jenž pomohl SaiPě k vítězství na ledě Jyväskylä 3:2, a Zdeněk Nedvěd, jehož Hämeenlinna zvítězila v Pori 3:2 v prodloužení.

Finsko - 24. kolo
Blues Espoo - Ilves Tampere 3:2 (za domácí Čaloun 1+2), Jokerit Helsinky - Kärpät Oulu 3:1 (za domácí Rosa 0+1), Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 2:3 (Čech 0+1, Chlubna 0+1 - Machulda 1+0), Tappara Tampere - Lukko Rauma 3:0, TPS Turku – IFK Helsinky 4:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 2:3 po prodl. (za hosty Z. Nedvěd 1+0, Kucharčík 0+2).

Švédsko - 21. kolo
Ve švédské lize se dařilo slovenským hráčům. Bývalý vsetínský útočník Ján Pardavý vstřelil jeden z pěti gólů Djurgaardenu, který deklasoval ve Stockholmu domácí AIK. Dařilo se také dalším slovenským hokejistům. Rastislav Pavlikovský se trefil dvakrát při vítězství HV 71 nad Frölundou 5:3, jeho bratr Richard dal ve stejném utkání jednu branku.
Linköping - Lulea 2:5, Södertälje - Färjestad 2:1, AIK Stockholm - Djurgaarden 0:5, HV 71 - Frölunda 5:3, MoDo – Brynäs 4:2, Timra - Malmö 1:2 (za domácí Jindřich 0+1)

Slovnesko - 23. kolo
MHC Martin - Slovan Bratislava 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Branky: 24. Hudec, 42. Pavličko. Rozhodčí: Čaprnka - Bednár, Rakyta. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 2500.