Červenka si v utkání s Novokuzněckem připsal 23. bod v sezoně na poslední chvíli. Při soupeřově power play asistoval 31 sekund před závěrečnou sirénou u branky Alexeje Kaljužného na 3:1.
Český útočník se dělí o vedení v tabulce střelců Kontinentální ligy a v kanadském bodování soutěže je druhý.
Omsk zvítězil i bez Jaromíra Jágra, který v průběhu první třetiny odstoupil. Osmatřicetiletý český útočník není podle trenéra Raima Summanena vážně zraněn, má nespecifikované problémy v horní části těla.
Výsledky:
Omsk - Novokuzněck 3:1 (za domácí Červenka 0+1), Barys Astana - Chabarovsk 3:1, Chanty Mansijsk - Novosibirsk 3:2, Nižněkamsk - Kazaň 2:4.
Charlamovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Magnitogorsk | 18 | 10 | 4 | 2 | 2 | 66:49 | 40 |
2. | Chanty Mansijsk | 17 | 9 | 2 | 3 | 3 | 52:45 | 34 |
3. | Kazaň | 17 | 8 | 3 | 1 | 5 | 58:45 | 31 |
4. | Nižněkamsk | 16 | 6 | 2 | 0 | 8 | 45:44 | 22 |
5. | Čeljabinsk | 17 | 4 | 2 | 1 | 10 | 42:51 | 17 |
6. | Jekatěrinburg | 15 | 3 | 3 | 1 | 8 | 41:52 | 16 |
Černyševova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Omsk | 18 | 10 | 2 | 2 | 4 | 58:44 | 36 |
2. | Ufa | 17 | 7 | 4 | 2 | 4 | 71:55 | 31 |
3. | Barys Astana | 19 | 9 | 0 | 4 | 6 | 58:58 | 31 |
4. | Novosibirsk | 19 | 8 | 2 | 2 | 7 | 46:44 | 30 |
5. | Chabarovsk | 19 | 4 | 1 | 2 | 12 | 39:59 | 16 |
6. | Novokuzněck | 19 | 2 | 3 | 3 | 11 | 37:66 | 15 |
Bobrovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Dynamo Moskva | 16 | 11 | 1 | 1 | 3 | 52:30 | 36 |
2. | Dinamo Riga | 19 | 8 | 3 | 1 | 7 | 64:52 | 31 |
3. | Petrohrad | 18 | 5 | 4 | 3 | 6 | 55:55 | 26 |
4. | CSKA Moskva | 18 | 5 | 1 | 4 | 8 | 46:52 | 21 |
5. | Spartak Moskva | 18 | 5 | 0 | 3 | 10 | 39:54 | 18 |
Tarasovova divize
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Čerepovec | 17 | 10 | 1 | 1 | 5 | 44:37 | 33 |
2. | Dinamo Minsk | 19 | 8 | 3 | 1 | 7 | 56:52 | 31 |
3. | Jaroslavl | 16 | 9 | 1 | 1 | 5 | 56:52 | 30 |
4. | Nižnij Novgorod | 16 | 6 | 4 | 1 | 5 | 39:33 | 27 |
5. | Atlant Mytišči | 16 | 4 | 2 | 5 | 5 | 29:34 | 21 |
6. | Viťaz Čechov | 16 | 1 | 0 | 4 | 11 | 30:60 | 7 |
Finsko
Výsledky:
Ässät Pori - Jokerit Helsinky 3:2 po sam. nájezdech, Jyväskylä - Hämeenlinna 3:1, KalPa Kuopio - Pelicans Lahti 5:0 (Brendl 0+2), Lukko Rauma - TPS Turku 9:2 (za domácí Petružálek 1+0), SaiPa Lappeenranta - IFK Helsinky 3:5, Tappara Tampere - Blues Espoo 0:1.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Jyväskylä | 15 | 11 | 1 | 1 | 2 | 40:18 | 36 |
2. | IFK Helsinky | 15 | 9 | 2 | 1 | 3 | 54:37 | 32 |
3. | Ässät Pori | 15 | 8 | 3 | 1 | 3 | 44:38 | 31 |
4. | Lukko Rauma | 16 | 9 | 1 | 1 | 5 | 61:49 | 30 |
5. | KalPa Kuopio | 16 | 6 | 4 | 0 | 6 | 47:41 | 26 |
6. | Hämeenlinna | 16 | 8 | 0 | 2 | 6 | 52:47 | 26 |
7. | Jokerit Helsinky | 14 | 5 | 2 | 3 | 4 | 41:39 | 22 |
8. | Ilves Tampere | 15 | 5 | 3 | 1 | 6 | 45:49 | 22 |
9. | Blues Espoo | 15 | 6 | 1 | 1 | 7 | 38:35 | 21 |
10. | Tappara Tampere | 16 | 5 | 1 | 2 | 8 | 44:47 | 19 |
11. | Kärpät Oulu | 15 | 5 | 1 | 1 | 8 | 38:38 | 18 |
12. | SaiPa Lappeenranta | 15 | 4 | 1 | 3 | 7 | 31:43 | 17 |
13. | Pelicans Lahti | 15 | 4 | 0 | 4 | 7 | 35:49 | 16 |
14. | TPS Turku | 16 | 0 | 2 | 1 | 13 | 29:69 | 5 |
Švédsko
Výsledky:
Färjestad - Södertälje 1:4 (za domácí Salák 0+1), Frölunda - MODO Hockey 3:0, Skelleftea - Lulea 2:3 v prodl.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Lulea | 13 | 9 | 1 | 1 | 2 | 36:23 | 30 |
2. | Linköping | 13 | 6 | 2 | 1 | 4 | 36:24 | 23 |
3. | Färjestad | 13 | 7 | 1 | 0 | 5 | 31:27 | 23 |
4. | Skelleftea | 13 | 6 | 1 | 1 | 5 | 36:29 | 21 |
5. | Timra | 13 | 5 | 2 | 2 | 4 | 39:38 | 21 |
6. | HV71 | 13 | 5 | 3 | 0 | 5 | 33:32 | 21 |
7. | Brynäs | 13 | 5 | 1 | 2 | 5 | 40:43 | 19 |
8. | MODO Hockey | 13 | 5 | 0 | 2 | 6 | 34:32 | 17 |
9. | Djurgaarden | 13 | 5 | 0 | 2 | 6 | 30:36 | 17 |
10. | Södertälje | 13 | 4 | 2 | 0 | 7 | 29:36 | 16 |
11. | AIK Stockholm | 13 | 3 | 1 | 2 | 7 | 30:39 | 13 |
12. | Frölunda | 13 | 2 | 2 | 3 | 6 | 23:38 | 13 |
Švýcarsko
Výsledky:
Biel - Fribourg-Gottéron 0:3, Kloten - Bern 3:2, Langnau - Lugano 9:1, Rapperswil - Ambri-Piotta 3:4 (za hosty Kutlák 0+2), Ženeva - Curych 4:3.
Tabulka
Z | V | VP | PP | P | S | B | ||
1. | Kloten | 18 | 13 | 2 | 1 | 2 | 60:32 | 44 |
2. | Zug | 18 | 10 | 2 | 2 | 4 | 58:45 | 36 |
3. | Davos | 17 | 9 | 2 | 3 | 3 | 54:38 | 34 |
4. | Bern | 18 | 6 | 6 | 2 | 4 | 48:39 | 32 |
5. | Fribourg-Gottéron | 18 | 6 | 5 | 3 | 4 | 67:54 | 31 |
6. | Langnau | 18 | 8 | 2 | 3 | 5 | 55:45 | 31 |
7. | Ženeva | 18 | 5 | 2 | 3 | 8 | 40:53 | 22 |
8. | Lugano | 17 | 5 | 1 | 3 | 8 | 45:51 | 20 |
9. | Curych | 17 | 4 | 3 | 2 | 8 | 38:45 | 20 |
10. | Rapperswil | 18 | 4 | 2 | 3 | 9 | 57:70 | 19 |
11. | Biel | 18 | 4 | 2 | 3 | 9 | 43:61 | 19 |
12. | Ambri-Piotta | 17 | 2 | 1 | 2 | 12 | 36:68 | 10 |