On-line reportáž

Česko - Švédsko 1:3 (1:1, 0:1, 0:1), konec utkání
60:00
59:29
Švédsko zvyšuje na 1:3. Burström ujel sám na Málka a při zakončení mu nedal šanci.
57:09
Kamil Brabenec poslal Falka hlavou proti hrazení a Michal Sýkora navíc dostal osobní trest. Hraje se čtyři na čtyři.
56:53
Jen tyčku trefil při velkém českém náporu Petra Sýkory.
56:19
Roman Málek zůstal na střídačce, český celek hraje v šesti proti čtyřem!
56:19
Před švédskou bránou se při tlaku českého týmu pustil Hedin do Petra Sýkory a Češi budou mít dvě minuty početní převahu.
54:56
Švédský obránce s pukem klopýtl, Broš se před něk namáčkl a bekhendem vystřelil. Liv puk vyrazil a Vostřák se ho ještě snažil dorazit, ale minul.
52:22
Švéd Johnsson se ocitl sám před Málkem, ten ale včas sklapl betony a ukryl tam puk po jeho střele.
51:03
Ujčíkův nahozený kotouč tečoval před Livem Čajánek a puk jen těsně minul bránu. Český tým se snažáí tlačit do ofenzivy, ale Švédové skvěle brání.
46:53
Petr Sýkora dojel puk u mantinelu, podíval se a ideálně přihrál Čajánkovi, která sjížděl před Liva. Jeho bekhendový pokus skončil jen na tyči švédské brány.
44:35
Do kofliktu s Alfredssonem se dostal u hrazení Čajánek, oba jsou na trestné lavici, pokračuje se čtyři na čtyři.
43:15
Kamil Brabenec zachytil švédskou rozehrávku, proháčkoval se obranou, ale k zakončení už ho nepustil pohotový Liv.
42:12
Tomajko se zpoza brány namáčkl před Liva, ale švédský obránce mu nedal dostatek prostoru na přesnou střelu.
40:31
Npeříjemnou ránu poslal Thomas Johansson od modré čáry na Málka. Ten musel na led a přesnou střelu zachytil do lapačky.
40:01
40:00
Konec druhé části hry.
38:50
Hakanson tvrdě vypálil a trefil Málka do masky.
37:10
Kubinčák objel bránu, prodral se přes obránce ke střele, jeho pokus byl ještě tečován, ale Branenec Liva po dlouhé době prověřil.
36:32
Ani jeden tým si v těchto chvílích nedokázal vypracovat gólovou příležitost, většina soubojů se odehrává u mantinelů.
32:56
Přestože Švédové v těchto chvílích ovládli hru, podařilo se ujet Hüblovi, ten si prohodil Magnuse Johanssona a Švéd ho musel zastavit faulem. Český tým hraje přesilovou hru.
29:56
Český tým je po dlouhé době opět v plném počtu.
27:56
Libor Procházka ihned po návratu na led tvrdě takoval Ottossona a když mi uštědřil úder rukavicí, poslal ho hlavní sudí opět na trestnou lavici.
26:22
Švédové využívají přesilovku - 1:2. Alavaara našel vedle levé Málkovi tyče zcela volného Johnssona a ten pohodlně zasunul puk do brány.
25:32
Český tým bude hrát necelou minutu jen ve třech. Za krosček byl vyloučen Libor Procházka.
24:55
Johnsson si najel na nádhernou přihrávku Alfredsona, vypálil do horní části Málkovi brány, ale ten uklidil puk do pohotové lapačky.
24:25
Při strkanici u mantinelu, do které se zapojili oba bratři Sýkorové, vylučuje rozhodčí Michala Sýkoru. Český tým bude hrát dvě minuty v oslabení.
23:47
Velkou šanci si vypracovala i první pětka, když přečíslila švédskou defenzivu. Hlinkovi se ale nepodařilo v rozhodující chvíli přehodit ležícího Liva.
23:12
Burger se nádherně proháčkoval švédskou obranou, švihem vypálil, Liv ale puk se štěstím vyrazil.
21:05
Po skvělé kombinační akci střílí Ottosson druhou švédskou branku, ale protože stál ve stejnou chvíli Tjärnqvist v brankovišti, hlavní rozhodčí gól neuznal.