České Budějovice vs. Třebíč

Semifinále play-off 1. hokejové ligy komentuje Petr Lundák

ČESKÉ BUDĚJOVICE - TŘEBÍČ 3:4 (1:2, 0:0, : )
60:00
Důležitý moment Zápas končí stejným poměrem jako včera! Akorát dnes 4:3 vyhrávají hosté!
59:18
Důležitý moment Bláha je z brány pryč! A ještě se k tomu bude vylučovat, ven jde Vodný
58:30
Důležitý moment Nervy jako hrom! Puk se povaloval těsně u čáry za Horčičkou!
57:34
Sudí píská Motoru ofsajd.
56:30
Důležitý moment A diváky to žene kupředu a chtějí srovnání!
56:02
Góly Motor si zadělal zase na dramatický závěr! Kontaktní gól dává Josef Straka, když před bránou tečoval nastřelení Bohunického!
54:50
Třebíč střádá důležité vteřiny a už poněkolikáté vyhazuje na icing. Zdá se, že to hostům stačí.
53:40
Důležitý moment Dnešní zápas sleduje 6371 diváků!
52:57
Po Vráblíkově prudké střele kulhá na střídačku Holík.
52:11
Domácí Boháč je na ledě. I tuhle přesilovku Třebíč nevyužila, ale neměla k tomu daleko.
50:11
Tresty Daniel Boháč hrál vysokou holí, musí si jít sednout.
49:59
Hosté vyhazují na icing.
48:46
Třebíč zase hrozí před Bláhou.
46:00
Šance nějaké domácí mají, ale hosté si oslabení uhlídali.
44:18
Tresty Adam Raška jde na trestnou lavici za sekání.
43:46
Góly Hosté jdou do 2 brankového vedení, když ideálně bekhendem puk do poloprázdné brány trefuje Lukáš Havel!
43:12
Motor vyhazuje přes všechny čáry, vhazuje se před Bláhou.
41:28
Góly Radost domácích moc dlouho netrvala. Hned po buly vymetl růžek Bláhovy brány Adam Raška!
40:51
Góly Kapitán Motoru po nádherné nahrávce Tomáše Nouzy byl úplně sám před Horčičkou, kterého si položil a bekhendem poslal puk do brány!
40:01
Důležitý moment Třetí třetina začala!
40:00
Důležitý moment Končí druhá třetina! Třetí začne přibližně v 19:18.
39:12
Hra se stěhuje před Bláhu.
37:46
Tresty Motor bude mít po delší době výhodu. Potrestaný je Čuřík.
36:54
Motor zamkl hosty v jejich pásmu a ostřeloval Horčičku. Skóre se nemění.
35:56
I na druhé straně ukazuje brankář, co umí. Heřman neměl šanci.
35:41
Další výborný Bláhův zákrok, Třebíč je teď opravdu lepší. Před bránou se to už začíná trochu pošťuchovat.
34:47
Eratovu střelu musel Bláha vytáhout ramenem!
34:31
Třebíč vyhazuje na icing.
33:30
Adam Přibyl jel sám do pásma Třebíče, ale nestihl zakončit.
33:20
Tresty Za sekání si jde odpočinout domácí obránce Žovinec.
31:21
Motor je v plném počtu a hned míří kupředu. Jejich akci brzdí Horčička. Vhazovat se bude po jeho pravé straně.
31:14
Matěj Pekr zkoušel Bláhu, ten ale betonem vyrazil puk do horní sítě.
29:21
Tresty Trestná lavice se zase plní. Na 2minuty jde za nedovolené bránění Jakub Suchánek a 10minutový osobní trest dostal Dolníček.
28:10
Motor je v křeči a nemůže se dostat do útočného pásma. Třebíč si velice dobře hlídá střední třetinu.
26:50
Hosté jsou komplet, i oni přestáli oslabení. Ale Motor moc dobře přesilovku nezahrál.
24:50
Tresty Jakub Čuřík míří na trestnou lavici také za 6 hráčů na ledě.
24:13
Tomáš Nouza byl na chvíli sám před bránou Třebíče, ale dělovkou míří nad. Tentokrát ale Motor oslabení ubránil.
22:14
Tresty Marek Vaniš musí na trestnou lavici, domácí tým hrál v šesti.
21:45
Po domácím nahození před Horčičku jdou ale zase za pukem hosté. Ti teď moc šancí Motoru nedávají.

Nepřehlédněte

České Budějovice: Bláha - Punčochář, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Semrád, Škopek - Kuchejda, Rob, Boháč, Nouza, Straka C, Heřman, Vaniš, Přibyl, Švihálek, Švec, Trummer, Pašek, Marek. Trenér Rosol.

Třebíč: Horčička - Malena, Holík, Zdráhal, Bartoň, Bilčík, Přibyl, Charousek - Erat, Dolníček C, Havel, Wasserbauer, Čuřík, Pekr, Vodný, Raška, Králík, Jaroš, Čech, Voženílek. Trenér Mička.