9. prosince

Utkání 32. kola extraligy komentuje Michal Cirmaciu

ČESKÉ BUDĚJOVICE - ZNOJMO 5:1 (2:1, 0:0, 3:0). Konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Dohrávalo se bez jakéhokoli vzrušení. Ani jeden tým se o nic nepokoušel.
58:29
Chábera kryl střelecký pokus Hamana z levé strany.
56:30
Nic se neději. Dohrává se z povinnosti.
54:01
Hosté mohli snížit po chybě domácích v rozehrávce, Pardavý vysunul Puchera, ten si počkal, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil branku.
52:21
Domácí založili akci z vlastního obranného pásma, Bartoš vyvezl puk před Dubu a nedal mu šanci. Se Štrbu oslavil gól kolíbáním známým z fotbalového MS od brazilských hráčů. Budějovice vedou 5:1.
49:46
Škoda se vrátil do hry. Domácím se dařilo vyhazovat kotouč, drobili hru a nepustili Znojmo do šance.
47:46
Ondřej útočil po levé straně, vystřelil, ale rozhodčí zastavil hru pro příliš mnoho hráčů na ledě. Za chybující Budějovické šel na trestnou lavici Škoda.
45:10
Uram dostal do kruhu po levici Chábery puk, počkal si, ale gólmana Budějovic neprostřelil.
44:01
Budějovice vedou 4:1 Štrba před Dubou tečoval kotouč klouzající po ledě do sítě. Asistence byly připsány Gýnovi a Bělohlavovi. Domácí bleskově využili přesilovku.
43:34
Kostourek udělal kličku Tomanovi, který dostal 2+10 minuty za vražení zezadu.
41:13
Štrba dostal na červené od Kostourka nahrávku, popojel si dopředu a prostřelil Dubu. Budějovice vedou 3:1
41:02
Znojmo je nastěhované v útočném pásmu Budějovic, ale do šancí se zatím nedostává.
40:30
Utkání sleduje nejnižší budějovická návštěva sezony - 1810 diváků.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Rozháraná, neurovnaná třetina s minimem hokejového projevu. I kvůli vysokému počtu vyloučení šla úroveň hry hodně dolů.
38:23
Kristek v šanci nepříjemně trefil Dubu, který zůstal ležet na ledě, ale po chvíli se v pořádku zvedl. Kristek ho trefil do málo chráněného místa mezi nohy.
38:05
Po dlouhé době předvedli Jihočeši kloudnou akci. Štrba vysunul Kostourka, ale toho kryl Toman a nedovolil mu pořádně vystřelit. Duba bez problémů pomalou střelou zastavit.
36:58
Znojmo zůstalo po přesilovce v tlaku. Pucher uvolnil Urama, ten byl sám u pravé tyčky Chábery, ale netrefil odkrytou branku.
35:55
Šimánek se vrátil na led. Jedinou vážnější šanci měli hosté při prudké střele bez přípravy Pardavého těsně nad ledem. Chábera si puk ztlumil a přikryl lapačkou.
33:55
Šimánek dostal dvě minuty za hákování Křetinského za brankou Duby. Hosté hrají přesilovku.
33:22
Hosté nevyužili přesilovku. Téměř celou ji odehráli Pardavý, Pucher a Uram. Ke konci už byli velmi unavení a žádnou šanci si nevypracovali.
31:45
Budějovický Bělohlav se pustil dopředu k brance, ale skončil v ní sám. Koutouče se zbavil uspěchanou střelou mezi kruhy. Rozhodčí musí vyndávat Bělohlava zamotaného v síti a převrtávat otvory v ledu na ukotvení konstrukce.
31:22
Domácí Mucha nedovoleně bránil za brankou Chábery zbytečně Uramovi ve hře (neměl puk) a dostal dvě minuty. Hosté okamžitě sevřeli Budějovice do zámku.
30:15
Do hry se vrátil i Křetinský. Budějovice nevyužili ani přesilovku 5 na 4.
29:08
Vhazovalo se ve středním pásmu, to už hráli hosté ve čtyřech. Ďurák zachytil puk ve středním pásmu rukou a Rejthar mu pískl držení kotouče. Domácí mají více ze hry, ale hrají ustrašeně a do šancí se nedostanou.
28:15
Obránce Křetinský sekl před bránou Ondřeje a dostal dvě minuty. Domácí hrají 25 vteřin 5 na 3.
27:40
Velkou šanci měl po výpadu v oslabení Uram, ale Chábera ztlumil jeho šanci na hrudi.
27:11
Vyloučení domácí Kostourek za hrubost a u hostů Toman za krosček. Budějovice mají přesilovku 4 na 3.