3. zápas reprezentace na Švédských hrách

ČESKO - KANADA 3:2 na trestná střílení (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Maneluk ani napodruhé nedává, ale Hudler proměňuje a Česko vítězí.
65:00
Kobasew ani Blažek nedávají, pokračuje se.
65:00
První série vítěze neurčila Maneluk proti Málkovi neuspěl, Hudler tvrdě pálil mimo.
65:00
Začínají trestná střílení.
65:00
Konec prodloužení V závěru ještě Gage chytil Hudlerovu střelu. Pojedou se trestná střílení.
64:21
Gólman Málek u své levé tyčky skvěle vychytává Smithe. Kanadský útočník měl dost častu, ale první tvrdou ránu namířil jen do Málkovy lapačky a v ní nakonec skončila i Smithova dorážka.
63:22
Odražený puk dojíždí na hranici levého kruhu Kučera a tvrdě pálí na kanadskou branku, ale Gage chytá.
62:52
Maneluk ujížděl sám na jediného českého obránce a ideálně uvolnil Smithe, ale jeho nájezd zlikvidoval Málek. Český brankář pak zvládl ještě další střelecké pokusy Maneluka i Smithe.
62:01
Craig přejel modrou čáru a zprava tvrdě vypálil, Málek betony vyrazil.
60:01
Začíná prodloužení.
60:00
Konec 3. třetiny Českým hokejistům se podařilo vyrovnat a bude se prodlužovat. Zásahy brankářů: Málek - 6, Gage - 11.
59:45
Češi mohli získat tři body, ale brankář Gage skvěle zasáhl proti Paterovi i Beránkovi.
58:21
Pěkná akci trojice Hudler - Hlinka - Kántor končí výtečným zákrokem kanadského brankáře. Hlinka přihrál křížně najíždějícímu Kántorovi, ale střelu z prostoru mezi kruhy Gage rozklekem vyrazil.
56:55
Kanada přesilovku nevyužila, v závěru se sama vytlačila z útočného pásma. Hrálo se sice většinou před Málkovou brankou, ale ke střele se dostal pouze Heward, ale jeho ránu Patera zblokoval.
54:55
Po chybné rozehrávce hrál Kántor vysokou holí, kanadská hra v šesti gól nepřinesla, a tak se vylučuje. Češi hrají ve čtyřech.
52:43
Hraje se sice dlouhou dobu bez přerušení, ale také bez šancí. Český tým se snaží hrát dopředu, ale nedaří se mu přejít přes modrou čáru, kterou Kanaďani důsledně brání.
50:02
Z nevýrazných dvou minut vybočila jen Beránkova teč Tenkrátovy střely, se kterou si Gage poradil. Kanadský gólman pak ještě raději chytil lehké Hlavačkovo nahození do lapačky.
48:26
Ani český tým nedokázal přesilovku využít. Největším nebezpečním byla Hudlerova tvrdá rána, která skončila v lapačce kandaského brankáře.
46:26
Po návratu z trestné lavice se do šance dostával Hlinka. Svůj únik nedokázal zakončit, ale byl při něm faulován a Peacock je vyloučen za hákování.
46:21
Kanadě se přesilovka nepovedla, Češi hráli velmi aktivně a do šance svého soupeře nepustili.
44:21
Hlinka ve středním pásmu zasáhl hokejkou Savoiu a Češi se budou bránit.
43:51
Druhá formace Kanaďanů sice držela puk v útočném pásmu, ale do žádné šance se nedostala.
41:56
Česko - Kanada 2:2 Tenkrátovo nahození od modré tečoval za záda gólmana Gagea Blažek. Druhá asistence: Kolařík.
40:01
Začína 3. třetina Těsně před sirénou dostal desetiminutový osobní trest DiPietro za nesportovní chování.
40:00
Konec 2. třetiny Kanada využila dvojnásobnou přesilovku a vede 2:1. Zásahy brankářů ve druhé části: Málek - 10, Gage 11.
38:07
Výtečný zákrok předvádí český gólman Málek. Nemirovsky jde důsledně po puku, ale Málkova lapačka je u něj o zlomek vteřiny dřív než Nemirovskyho hokejka.
37:11
Obranná dvojice Kolařík - M. Sýkora se při důsledném napadání třetí kanadské formace dostálá pod tlak, ale Málek se štěstím pokusy Savoiy a Smithe kryje.
36:28
Po Kadlecově přihrávce střílí Sup, ale kanadský brankář si připisuje další úspěšný zákrok a snahu Čechů maří.
35:00
... a dostává se do brejku a je sám před kanadským brankářem. Ten podruhé nekapituluje, Kántor nedokáže dotáhnout do konce blafák.