Fanoušci v přesilovce vytleskávají domácí hráče.
Tresty Vyloučen Důras (Jihlava) na 2 minuty za sekání.
57:46
Tresty Vyloučen Šidlík (Jihlava) na 2 minuty za sekání.
56:47
Góly Jihlava snižuje na 2:4. Čachotský dostal přihrávku do jízdy před brankoviště, blafákem se zbavil brankáře a zavěsil.
56:20
Tresty Rozdáno několik trestů na obě strany. Vyloučeni Důras (Jihlava) a Skinner (Chomutov) na 2 minuty za hrubost, za krosček je dostal Rutta (Chomutov).
56:08
Tresty Vyloučen Hanuljak (Chomutov) na 2 minuty za nedovolené bránění a někteří diváci už rozhodčím ironicky tleskají. Trest odpyká Kaše. Osobní trest na 10 minut schytal domácí Šagát.

55:25
Teč Čermákovy střely od modré spíš puk ztlumila, a tak ho Hanuljak přikryl na ledě.
54:40
Stadionem obíhá mexická vlna.
54:10
Sinisalo se protáhl do útočného pásma po levém křídle a z kruhu vypálil. Nadvakrát puk Rittig zkrotil.
53:40
Kuřítkova rána od modré byla dobře viditelná a Hanuljak čapl.
52:20
Důležitý moment Sám se dostal před Ritticha domácí Růžička, střelu však otřel o brankářův beton!
51:57
Dukla je v pěti.
51:22
V oslabení Jihlava prověřila Hanuljaka.
50:57
A ani Chomutov v přesilovce zatím neperlí.
49:57
Tresty Vyloučen Staněk (Jihlava) na 2 minuty za nedovolené bránění.
49:21
A je po bídné přesilovce Jihlavy, kterou zakončil Chomutov brejkem.
48:21
Minutový zámek v podání Jihlavy, ale ani jedna střela. Jen náznak jediné.
47:21
Tresty Vyloučen Toman (Chomutov) na 2 minuty za sekání.
47:15
Zápas sleduje 4 917 diváků!
47:09
Chomutov je v pěti.
46:59
Harkabus střílel z mezikruží přes obránce, ale Hanuljak čapl.
46:09
Minuta pryč a víc než jedno nahození Jihlava nevyprodukovala.
45:09
Tresty Vyloučen Šagát (Chomutov) na 2 minuty za faul loktem.
44:50
Výhoda pro Jihlavu.
43:15
Důrazná rána Důrase, ale až od mantinelu. Pohoda pro Hanuljaka.
41:59
Nahození Harkabuse v lapačce pirátského brankáře.
41:01
Oba týmy jsou kompletní.
41:00
David Květoň z jízdy mířil vedle.
40:27
Důležitý moment Střelu Štebiha odklonil Hanuljak možná i na tyčku!