Chomutov - Jihlava 6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
Domácí jdou do baráže proti Českým Budějovicím, Olomouci a Slavii. Dostali pohár pro vítěze 1. ligy, ale z pověrčivosti se ho nedotkli.
Ještě před koncem zápasu domácí klub dal na kostku prolínačku trenéra hostů Vlka a animovaného vlka z Jen počkej zajíci.

60:00
Konec zápasu.
59:28
Tresty Vyloučen Harkabus (Jihlava) na 2 minuty za krosček.
58:11
Důležitý moment Štebihovu střelu vyrazil a Semanovu dorážku zblízka čapl brankář Kopřiva a sklidil za to aplaus.
57:30
Domácí vyhodili.
57:15
Šidlíkův švih Kopřiva vyrazil.
57:00
Tresty Vyloučen Hovorka (Chomutov) na 2 + 10 minuty za zásah do oblasti hlavy a krku. Kratší trest odpyká Chlouba. Dukla bude hrát 1:53 minuty 5 na 3.
56:53
Tresty Vyloučen Drtina (Chomutov) na 2 minuty za zdržování hry.
56:53
Z úhlu to zkusil Čachotský, Kopřiva betony secvakl včas.
56:20
Pirátský kotel už slaví, zvedl šály nad hlavu a zpívá.
54:54
Góly Jihlava v oslabení snížila na 3:6! Prokš se dostal do útoku po pravém křídle, jeho střelu tečoval za Kopřivova záda Seman.
53:52
A Dukle už je ve čtyřech.
53:20
Jihlava vyhodila.
53:02
Tresty Vyloučen Dobrovolný (Jihlava) na 2 minuty za podražení. Piráti mají 50 vteřin přesilovku 5 na 3.
52:30
Hovorkovo dělo z mezikruží vyrazil Sáblík.
51:52
Tresty Vyloučen Kaláb (Jihlava) na 2 minuty za držení hole.
48:38
Střela Kalába od modré, k dorážce se hosté nedostali.
48:00
Piráti vyhodili.
47:39
Tresty Vyloučen Růžička (Chomutov) na 2 minuty za zdržování hry. Jihlava má 1:47 minuty 5 na 3.
47:26
Tresty Vyloučen L. Květoň (Chomutov) na 2 + 10 minuty za vražení zezadu. Trest odpyká Sikora.
47:26
A teď zase tvrdý domácí atak u mantinelu. Jen aby se to nezvrhlo...
47:00
Račuk odjel do kabiny.
46:50
Matula střílel od modré vedle, ale u mantinelu v tu dobu už delší čas ležel Račuk. Ovšem zřejmě po čistém bodyčeku.
44:39
Góly Piráti odpovídají, dávají na 6:2! Gajovský vysunul za obranu Lukáše Květoně, který blafákem do forhendu překonal brankáře Jihlavy.
44:13
Duškův střelecký pokus, Sáblík vyrazil.
43:00
Důležitý moment Přečíslení Pirátů zakončil střelou z druhé vlny David Květon, nepochodil.
42:08
Góly Rychlá odpověď, Jihlava snížila na 2:5! V závaru před brankovištěm se nejlépe zorientoval Seman.
41:54
Góly Piráti už navýšili na 5:1! Sáblíka nachytal z úhlu Rutta, pěkně puk zvedl do horního růžku.
40:58
Střela Drtiny od modré sražená do ochranné sítě.

Nepřehlédněte

Branky: 2. Drtina, 25. Sinisalo (Toman), 27. Gajovský (L. Květoň), 39. Šulák (D. Květoň), 42. Rutta (Dušek, Račuk), 45. L. Květoň (Gajovský, Šulák) - 11. Zeman (Čachotský, Štebih), 43. Seman (Čachotský), 55. Seman (Prokš).

Chomutov: Kopřiva – Rutta, Skinner, Koma, Drtina, Šulák, Toman, Bartejs – Hovorka, Gajovský, L. Květoň – D. Květoň, Růžička, Sinisalo – O. Kaše, Kämpf, Šagát – Chlouba, Račuk, Dušek – Sikora.

Jihlava: Sáblík – Mocek, Dobrovolný, Staněk, Dobrovolný, Štebih, Šidlík – Prokš, Zeman, Mikeš – Seman, Jergl, Matula – Harbakus, Čachotský, Schejbal – Důras. Náhradníci: .

Rozhodčí: Mikula, Mrkva – Gerát, Hynek.

Diváků: 4 931.