ČESKO - SLOVENSKO 2:0

1:0, 1:0, 0:0
Čtvrtfinále
60:00
Konec. Český tým vyhrál 2:0 a o finále bude hrát s lepším z večerního zápasu Rusko - Švédsko.
59:35
Čeští hráči hrají přesilovku opatrně a neženou se před branku.
58:20
Slováci závěr zápasu nezvládají a budou ho dohrávat jen ve třech, neboť Droppa je vyloučen na 2+2 minuty.
57:57
Pardavý zřejmě definitivně hatí plány Slováků, neboť jde na trestnou lavici.
57:45
Moravec se probil před Lašáka a ještě v pádu nebezpečně střílel, při dorážce nebyl úspěšný ani Dopita.
57:00
Slováci se nadechují k závěrečnému náporu. Čeští hráči už brání ve třech a útočí jen, pokud jde o vyloženou šanci.
56:19
Ujčík zavezl puk do útočného pásma a trefil Lašáka do prsou.
55:28
Český tým přečkal přesilovku a Pilař se opět zapojil do hry.
55:05
Hnilička pravým betonem vyrazil Lintnerovu dělovku od modré.
54:10
Začala slovenská přesilovka.
53:28
Pilař hákoval a hraje se ve čtyřech. Po návratu Cháry budou hrát Slováci v pěti.
52:10
Subtilní Čajánek se prodral přes velkého Cháru až před Lašáka, byl faulován a je po slovenské přesilovce.
50:54
Kubina je vyloučen a Slováci mají velkou šanci se ještě pokusit o zvrat v zápase.
49:09
Slováci sice byli celou dobu pod tlakem, ale ubránili se. Jejich brankář opět zlikvidoval řadu nebezpečných střel.
47:09
M. Hlinka fauloval před Lašákovou brankou Reichela a nabídl českému týmu další přesilovou hru.
46:40
Čajánek perfektně uvolnil Vlasáka. Ten místo střely možná zbytečně přihrával, ale puk se k Ujčíkovi nedostal.
46:07
Slováci se ubránili, i když obrovské šance měli Patera a v závěru i Špaček.
44:07
Dvořák se řítil slovenskou obranou, zastavil ho až Pavlikovský za cenu faulu. Český tým opět hraje v početní výhodě.
43:50
Také Čajánek jel sám na Lašáka, ale slovenský brankář jeho střelu zneškodnil vyrážečkou.
42:00
Slovenský trenér Filc stáhl hru na tři pětky.
40:28
Další velkou šanci měli Ručinský s Reichelem, ale nevyzráli na jediného slovenského obránce
40:01
Začala třetí část hry.
40:00
Skončila druhá třetina, ve které český tým přidal druhý gól a se soupeřem nemá velké problémy. V druhém utkání Finsko vede nad Německem 3:0.
37:36
Rychlík Dvořák se opět v oslabení dostal do brejku, ale ani nyní Lašáka nepřekonal.
37:00
Dopita nedovoleně bránil Nagyho a je vyloučen.
36:32
Dopita svedl před Lašákovu brankou přetlačovanou s obrem Chárou, ale gól z toho nebyl.
35:31
Při návratu z trestné lavice dostal J. Hlinka přihrávku do jízdy od Reichela a celou akci zakončil úpsěšný blafákem do forhendu - 2:0
35:10
Na konci slovenské přesilovky ujel Dvořák obraně, ale při pokusu o kličku na Lašáka mu kotouč odskočil.