13. března 2003

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

TŘINEC - VÍTKOVICE 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Konečný stav. Třinec vede v sérii 3:2.
60:00
Třinec vyhrál 1:0 a ujímá se v sérii vedení 3:2. V sobotu se bude hrát 6. zápas v Ostravě.
58:53
Z Vítkovické střídačky vylétly na led dvě lahve a hokejka. Ostravané dostanou trest. Selingr dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Podle všeho nebyl vůbec na ledě. Vítkovice pokračují v power play.
58:45
Černošek pálil od modré, dorážet se pokoušel Moravec. Vítkovice tlačí.
58:17
Power play Vítkovic.
58:17
Oddechový čas Vítkovic. Třinecká hala bouří.
57:50
Král basebalově odpálil puk z pásma, dojížděl ho PLetka a svedl souboj s Trvajem, ostravský gólman úspěšný.
57:21
Moravec se řítil po Černoškově přihrávce na Lakosila. Mel ale puk na dlouhou hůl, Lakosil proti němu vyjel a zalehl puk.
56:58
Burger vypálil z levého kruhu, Lakosil puk udržel mezi betony, následoval závar v třineckém brankovišti.
55:44
Oba týmy jsou kompletní. Lze očekávat drtivý Vítkovický tlak.
55:02
Třinec vede 1:0. Zdeněk Pavelek najížděl zleva, jeho střelu Trvaj neudržel a obloučkem zapadla za jeho záda. Krátce předtím měl gólovou šanci vítkovický Ficenc. Hrálo se 4 na 4.
53:44
Další oboustranné vyloučení: Krayzel a Pletka. Nervy pracují.
53:00
Úporná bitva na třineckém ledě pokračuje.
51:48
Hlouch vypálil z prostoru mezi kruhy, ale minul.
51:05
Pletka unikal po levém křídle, hledal před brankou Zadinu. Trvaj situaci řeší.
50:10
Aleš Padělek zůstal po čistém střetu s Liborem Procházkou bezvládně na ledě. Další potyčka Marka se Zápotočným přináší opět vzájemné vyloučení.
49:12
Travj vyráží betonem Zápotočného střelu z levého kruhu pro vhazování.
48:10
Ivan vypálil, najel do Trvaje a strhla se potyčka. Ivan a Moravec vyloučeni. Znovu 4 na 4.
48:01
Burger se snažil proháčkovat třineckým pásmem, k odraženému puku se dostal Kaděra, ale těsně minul.
46:40
I hra 4 na 4 přinesla útočný hokej. Dresler byl zcela sám v třineckém pásmu, ale z úhlu neměl proti Lakosilovi šanci.
44:40
Další souboj, Marek - Zápotočný končí oboustranným vyloučením. Hraje se 4 na 4.
43:58
Pavelek se prosadil bekhendem přes obránce k přihrávce od Pavla Janků, Trvaj pozorný.
41:25
Potyčka Marka a Zápotočného po závaru po Čakajíkově střele a dorážce Pavla Janků se obešla bez vylučování.
40:54
Král vypálil těsně po vhazování, Trvaj je znovu neprůstřelný.
40:38
Ivan napřáhl ze střední vzdálenosti, Trvaj včas secvakl betony.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Čekání na gól pokračuje i po 40 minutách. Blíže ke vstřelení branky měli domácí, kteří hráli dokonce púřesilovku pět na tři. Jenom kousek štěstí chyběl na druhé straně Kaděrovi, v závěru zvládl Trvaj nájezd Marka Zadiny.
39:23
Kaděra chyboval, na Trvaje se řítil osamocený Zadina, ale trefil Trvaje do ramene.
37:46
I Třinec se ubránil. Nejblíže k vedoucí brance měl Hubáček, ale tečí zblízka těsně minul.
35:46
Přesilovku hrají Vítkovice. Ivan byl vyloučen za sekání. Philipp, jehož před chvílí zasáhl puk do krku, v utkání asi skončil.