Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Pardubice vyzvou ve čtvrtfinále Litvínov, Třinec přivítá Boleslav

Momentka ze souboje Pardubice - Litvínov | foto: Martin Veselý, MAFRA

8 2015
Dva postupující ze spodní části „pavouka“ v předkole rozhodli o složení zbylých dvojic pro čtvrtfinále extraligy. Boleslav v něm vyzve vítěze základní části Třinec, Pardubice druhý Litvínov.

Díky tomu, že si hokejisté Pardubic poradili s Vítkovicemi ve čtyřech utkáních a totéž se povedlo Boleslavi s Plzní, budou mít oba výherci předkola přece jen dost času na regeneraci. Jejich série startují až v pátek 13. března.

Více o nedělních zápasech

Čtvrtfinále začíná ve středu soubojem dvojic, které byly známé už dopředu: Komety se Zlínem a Sparty s Hradcem Králové.

Podívejte se na program čtvrtfinálových sérií.

Čtvrtfinále: Třinec - Mladá Boleslav

1. zápas - pátek 13. března: Třinec - Mladá Boleslav
2. zápas - sobota 14. března: Třinec - Mladá Boleslav
3. zápas - úterý 17. března: Mladá Boleslav - Třinec
4. zápas - středa 18. března: Mladá Boleslav - Třinec
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Třinec - Mladá Boleslav
Případný 6. zápas - neděle 22.března: Mladá Boleslav - Třinec
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Třinec - Mladá Boleslav

Čtvrtfinále: Litvínov - Pardubice

1. zápas - pátek 13. března: Litvínov - Pardubice
2. zápas - sobota 14. března: Litvínov - Pardubice
3. zápas - úterý 17. března: Pardubice - Litvínov
4. zápas - středa 18. března: Pardubice - Litvínov
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Litvínov - Pardubice
Případný 6. zápas - neděle 22.března: Pardubice - Litvínov
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Litvínov - Pardubice

Čtvrtfinále: Kometa - Zlín

1. zápas - středa 11. března: Kometa - Zlín
2. zápas - čtvrtek 12. března: Kometa - Zlín
3. zápas - neděle 15. března: Zlín - Kometa
4. zápas - pondělí 16. března: Zlín - Kometa
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Kometa - Zlín
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Zlín - Kometa
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Kometa - Zlín

Čtvrtfinále: Sparta - Hradec Králové

1. zápas - středa 11. března: Sparta - Hradec Králové
2. zápas - čtvrtek 12. března: Sparta - Hradec Králové
3. zápas - neděle 15. března: Hradec Králové - Sparta
4. zápas - pondělí 16. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Sparta - Hradec Králové
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Sparta - Hradec Králové





Celková tabulka k 23. 4. 2017

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. HC Dynamo Pardubice 12 5 1 3 3 36:31 20
2. HC Dukla Jihlava 12 3 5 1 3 32:29 20
3. HC Energie Karlovy Vary 12 4 2 3 3 30:29 19
4. HC Motor České Budějovice 12 3 1 2 6 20:29 13

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze