LITVÍNOV - SPARTA

LITVÍNOV - SPARTA 4:5
Konečný stav
1:1, 0:1, 3:2 - 0:0 (nájezdy 3:4)
Broš ukončoval pátou sérii a přesnou trefou rozhodl! Sparta v Litvínově v prvním zápase zvítězila.
Anton Lezo vyrovnává.
Kratěna střelou mezi betony zvýšil na 3:2 pro Spartu.
Piroš nádherně pod víko vyrovnal na 2:2.
70:00
Skončilo prodloužení a na litvínovském ledě se pojedou nájezdy.
69:52
Rozhodčí Bolina vyloučil Pilaře, Orcta (na pět minut) na litvínovské straně, Zábranského na straně Sparty. Do litvínovské brány musí jít Michal Podolka.
69:52
Pilař napadl Hlinka a Zábranský se chtěl pomstít a pustil se nevybíravě do Pilaře. Orct pak napadl Žemličku a na ledě se strhla hromadná strkanice. Kluziště je zasypané nejrůznějšími předměty.
69:10
Pilař připravil pro Kyselu obrovskou šanci, Kysela ale v sám před Břízou minul.
67:38
Litvínov je v plném počtu.
66:42
Reichel ujížděl sám na Břízu, Hlinka byl ale rychlejší, skočil mu do cesty a čistě hokejkou odpálil kotouč z jeho hole.
65:38
Litvínovský Kamil Piroš byl vyloučen na dvě minuty plus trest do konce utkání za protesty.
63:52
Rosol udělal obránci rychlou kličku do středu kluziště, pohotově vypálil, ale jen doprostřed branky, kde byl připravený Bříza.
63:30
Sparťan Dobroň vypálil od modré čáry, Orct puk vyrazil, ale Sivek ho nedokázal dopravit do brány.
62:28
Reichel se nádherně protáhl mezi dvěma beky do útočného pásma, čistě byl ale puku zbaven.
60:49
K první vážnější střele se po skrumáži na modré čáře dostal Pilař, Bříza jeho pokus vykopl betonem.
60:01
Začalo desetiminutové prodloužení.
60:00
Skončila třetí třetina a po přestávce bude zápas pokračovat desetiminutovým prodloužením.
59:38
Litvínov vyrovnal na 4:4. Rozhodčí Bolina Kubinčákův gól uznal.
59:38
Puk se odrazil před Břízu, ten ho zalehl, Kubinčák se pokusil sparťanského gólmana posunout do brány a litvínovští hráči zvedli ruce nad hlavu. Hlavní rozhodčí konzultuje s videem.
59:26
Litvínovský trenér Václav Sýkora si vzal oddechový čas.
59:06
Břízovu branku minul jen těsně Bednařík, Litvínov se ale ve sparťanském pásmu neusadil.
58:01
Nedvěd srazil u mantinelu na zem Kotrlu, ten zůstal chvíli otřesený ležet na ledě, ale hlavní rozhodčí nevylučuje.
56:40
Litvínov snížil na 3:4. Litvínovský bek vypálil dělovku od modré čáry, puk přeletěl bránu a odrazil se před ní. Bříza na něj dezorientovaný čekal na druhé straně a Piroš tak jen lehce puk doklepl za jeho záda.