Konec zápasu, stav série je 1:1
59:14
Domácí vyhazují puk, nesnaží se příliš tvořit, pouze dohrávají vítězný zápas
57:64
Selingr mířil střelou s příklepem mezi Bartovy betony, brankář domácích se ale nenechal překvapit
55:03
Šance střídá šanci, hra se otevřela a diváci mocně aplaudují. Pardubice hrají uvolněně s vědomím tříbrankového náskoku, Vítkovice už prakticky ztratily šanci na zvrat
53:13
Domácí zvyšují na 6:3. Po pravém křídle ujel Petr Sýkora a dal svůj druhý dnešní gól střelou s příklepem. Pardubice opět využily přesilovku
52:02
Vyloučen je Tomáš Sršeň a Vítkovice budou hrát v oslabení
51:40
Janecký s Mikeskou najížděli na branku, v cestě jim stál jen jeden obránce. Janecký se smyslem pro kombinaci vyměnil slibnou střeleckou pozici za nepřesnou přihrávku
51:01
Podle oficiálních údajů sleduje utkání 8110 diváků.
49:12
Štraub se pustil s Výtiskem a Ivanem do potyčky Lubinou a Rolínkem, soupeři se přetlačují a zastrašují silou na ledě. Dvouminutový trest dostal po dlouhém dohadování pardubický Lubina spolu s Kudrnou (ten dostal ješte osobní trest za zákrok "vražení zezadu" a ve třetí třetině už nemůže nastoupit), za Vítkovice je vyloučen Štraub a Výtisk
47:29
Mikeska nabral rychlost ve středním pásmu, s pukem na holi naznačil na levém kruhu přihrávku, a vystřelil. Brankář Trvaj byl ale pozorný a nenechal se zmást
46:24
Pardubičtí hanebně zahodili svoji příležitost, dvojnásobnou početní výhodu promrhali nepřesnou kombinací (částečně i ve středním pásmu!)
45:28
Obránce Zátopek lehl obětavě do střely a dostal pukem do kolene. Spoluhráči odváží zraněného na střídačku a hráč odstupuje ze zápasu. Hostům zbývá už jen pět obránců
44:24
Pardubičtí hrají přesilovku pět na tři - k Najdkovi přibyl na trestnou lavici Výtisk, který vrazil na hrazení Janeckého
43:54
Najdek se snažil uvolnit prostor pro Selingra, pomohl si ale faulem, který posoudil rozhodčí jako nedovolené bránění. Pardubice hrají přesilovku
43:28
Moravcovo nahození skryl brankář Pardubic raději pod hokejku, hosté získali útočné pásmo
41:17
První střelu třetí třetiny vyslal Kaděra, puk se odrazil od plexiskla a Selingr bez přípravy znovu vypálil na branku. Barta si připsal úspěšný zákrok
40:01
Třetí dějství zápasu začalo
40:00
Konec druhé třetiny I přes nápor hostů ke konci třetiny je poměr střel 34:20 ve prospěch Pardubic
38:40
David Moravec nastřelil boční konstrukci branky, střele předcházela prudká protisměrná klička, kterou vítkovický hráč oklamal dva obránce. Ačkoliv mají Vítkovice převahu, skóre se nemění
37:12
Hosté zvýšili úsilí, hraje se tvrdě do těla. Kombinace obou mužstev jsou ale velmi nepřesné a akce končí zpravidla už ve středním pásmu
33:52
Pardubičtí vysunuli obranu hluboko do třetiny soupeře. Do brejku se dostal Sršeň, gólman Barta si ale počkal na vhodný okamžik a vyjel z branky, diváci viděli bezchybný zákrok
32:33
Sršeň s Philippem zasypali brankáře Bartu střelami, Vítkovice útočí i poté, co jejich přesilovka skončila
31:02
Jerofejev se napřáhl na modré, ve výhledu Bartovi se snažil bránit Phipipp. Gólman ale puk ukryl v lapačce a hra je přerušena
30:33
Lubina míří na trestnou lavici, je vloučen za hrubost a hosté budou opět hrát přesilovku
28:59
Janecký vyvezl puk, na modré přenechal Pácalovi a ten zvýšil lehkou střelou na 5:3. Trvaj neudržel puk v rukavici
27:40
Vítkovice přesilovku nevyužili. Na ledě leží zraněný Aleš Píša, který byl bit hokejkou do zad
27:22
Kaděrova střela tahem z úhlu zamotala Bartovi hlavu. Gólman nakonec puk chytil mezi betony, poté se ale neudržel na bruslích a spadl na záda
26:40
David Moravec vyzkoušel reflex Barty, gólman jeho pokus chytil do lapačky. Sršeň byl podržen Malinským a Vítkovice posílají na led přesilovkovou formaci, budou mít početní výhodu a pokusí se přerušit nápor soupeře
25:57
Lubina si počíhal na soupeřovu přihrávku, nabruslil si za modrou na střeleckou parketu. Puk prosvištěl kolem tyčky a Pardubice i nadále nebezpečně ohrožují branku soupeře