Stav série 3:2
60:00
Konec utkání
59:25
Píša loktem nahodil vítkovického hráče na mantinel a byl v závěru utkání vyloučen.
59:01
"Hoši děkujem!" skandují pardubičtí fanoušci na stadionu.
57:25
Ivan sejmul u mantinelu nevybíravým zákrokem Janeckého, toho okamžitě přijeli bránit obránci a na ledě se strhla drobná potyčka. Ivan vyinkasoval trest na pět minut plus do konce utkání, stejně jako pardubický Jančařík. Ivan dostal ještě dvě minuty za faul na Janeckého, ten za něj odsedí Irgl. Hraje se čtyři na čtyři.
56:10
Lubina sekl Davida Pospíšila do obličeje a hlavní rozhodčí posílá pardubické hokejisty na necelou minutu do třech.
55:09
Dvě minuty za hrubost dostává domácí Stanislav Procházka.
53:43
Pardubický stadion už hromovým potleskem oslavuje vítězství svého celku.
52:51
Pardubický gólman Barta v těchto chvílích pochytal dvě tvrdé rány od modré čáry vyslané Ivanem a Padělkem.
49:48
Elegantní stahovačkou se Lubina zbavil obránce, puk předložil na zlatém podnose Kudrnovi, ale to ho před prázdnou bránou špatně zpracoval.
48:58
Puk se nečekaně odrazil od mantinelu před Pruska, ke střele se dostal tísněný Sýkora, ale Prusek betonem puk vykopl.
47:30
Poté, co vítkovický první útok na chvíli zatlačil pardubické hokejisty před Bartu, se Pardubice opět dostali ke své hře při nástupu Kudrnovy lajny. Kudrna si vyjel zpoza brány, u tyčky ale puk neprotlačil.
45:46
Vítkovický útočník Sršeň se dostal před Bartu, počkal si až padne na led, objel ho, ale z úhlu trefil jen boční síť.
45:17
Pardubice jsou v plném počtu, Vítkovičtí se do žádné větší šance nedostali.
43:17
Moravec prstčil puk na Padělka, ten chytře objížděl ležícího Bartu, ke střele ho ale nepustil Rolínkův faul, za který odešel na dvě minuty na trestnou lavici.
40:01
Do hry se opět vrací Josef Štraub, ve druhém útoku vystřídal Romana Kaděru.
40:01
40:00
39:53
Pardubice těsně před přestávkou zvýšily na 6:1. Vítkovický obránce Vilášek vyhodil na modré čáře puk jen do napadajícího Kudrny, ten ho objel a nepřipraveného Pruska prostřelil mezi betony.
38:46
Domácí přesilovku nevyužili ale hrají v pohodě a většinu akcí se snaží vyšperkovat parádičkami pro diváky.
36:46
Vilášek a Galvas vzali domácího Mikesku do presu, Vilášek si pomohl hokejkou a hlavní rozhodčí ho na dvě minuty vyloučil.
36:15
Pardubice drtí Vítkovice - 5:1. Martin Filip opět skvěle našel najetého Sýkoru, který si sjel z levé strany a fintou do bekhendu nedal Pruskovi šanci.
34:11
Sýkora se dostal do další příležitosti, když jel sám na Pruska. Puk mu ale trochu poodskočil, dostal se blízko k Pruskovi a ke gólu mu nepomohla ani elegantní pohotová finta.
32:32
Pardubice potvrzují své vedení - 4:1.Petr Sýkora si najel před Pruska, do jízdy dostal přesnou přihrávku od mantinelu, počkal si, až se mu Prusek položí a chytře ho obstřelil.
31:18
Mezi kruhy si najel Procházka, skákavý kotouč ale špatně trefil a Prusek ho bez problémů vyrazil
29:07
Za držení odešel na trestnou lavici opět vítkovický obránce Galvas.
28:25
Pardubičtí fanoušci tleskají koncertu svých hokejistů. Ti jsou u většiny puků dřív, stále ohrožují Pruska, v útoku napadají ve dvou. Boční konstrukci teď trefil Malinský.
27:08
Po pěkné spolupráci Rolínka s Kundrna se do šance pardubický útočník dostal těsně před Pruska, ten ale padnul na zem a jeho příležitost zneškodnil.
25:14
Pardubice stále pokračují v náporu a vítkovičtí jsou nuceni faulovat. Po souboji u mantinelu byl na dvě minuty vyloučen obránce Galvas.