Stav série 2:1
60:00
Konec zápasu
59:15
Litvínovský trenér si vybral oddechový čas, hosté pokračují ve hře i s Orctem v brance
59:15
Vůjtek přihrál na modrou Ptáčkovi, bek se mohutně napřáhl a trefil k levé tyči. Sparta vede 1:0
58:24
Za hákování je vyloučen na dvě minuty Stavenský a Sparta hraje v závěru třetí třetiny přesilovku
57:45
Kapitán juniorské reprezentace Sivek zachytil rozehrávku soupeře, přihrál za branku Kratěnovi. ten objel branku, pod Orctem ale puk do sítě neprotlačil
21:20
Jedině střela beka Nikolova měla šanci na úspěch, jinak Litvínov nedokázal najít recept na soustředěné bránění domácích. Ti se ubránili a hrají v plném počtu
53:16
Hosté hrají přesilovku, Kroupa byl vyloučen na dvě minuty za hrubost
42:44
Sparťanům jakoby docházely síly, hosté zase neoplývají nápaditostí při kombinaci. Hraje se bojovný upracovaný hokej
41:44
Střelu Šreka vyrazil gólman rukavicí. Hra se přiostřuje, litvínovský Kotrla leží po souboji na ledě
49:10
Stavenský se protáhl mezi obránci se chystal se k další střele, pod nohy mu ale v poslední chvíli sklouzl protihráč. Na světelné tabuli svítí stále dvě nuly
45:50
Stavenský si najel na přihrávku, dostal puk a z výborného postavení na kruzích zamířil. Bříza je ale dnes bezchybný
44:07
Vůjtek se prosmýkl mezi obránci Litvínova, ale ani on se svou střelou neuspěl
43:33
Stejně jako ke konci druhé třetiny, i nyní se vydal Kysela sám s pukem po pravém křídle, ani tentokrát ale na grankáře domácích nevyzrál
42:05
Litvínovský Stavenský pálil od modré, Bříza puk vykopl betonem. Střelec ale leží po srážce otřesený na ledě, vstává velice těžce a s pomocí spoluhráčů
40:04
Martinec a Reichel zapřeli hokejky na úvodní buly, třetí dějství zápasu
40:00
Skončila druhá třetina. Těsně před sirénou ujel po pravé straně Kysela, Bříza ale vystihl jeho úmysl a tak se skóre nemění
38:00
Domácí mají optickou převahu, do šancí se ale přes pozornou obranu soupeře nemůžou dostat
35:30
Sparťané hermeticky zamkli soupeře v útočné třetině, branku Orcta ale nedobyli
33:30
Reichel je vyloučen na dvě minuty za hákování
33:00
Subtilní Rosol hákoval na vlastní modré Patrika Martince, ten, když ucítil na těle hokejku, notně přifilmoval pád a tak rozhodčí jen rozpažil
31:50
Hraje se opět v plném počtu, svoji krátkou přesilovku hosté nevyužili
30:37
Tvrdá a nervózní hra si vyžádala další vyloučení, Žemlička a Hranáč míří na trestnou lavici za hrubost. Poměr hráčů na ledě je 4:4
29:50
Sparťanský Novák vyžil špatného střídání soupeře, chytrou přihrávkou poslal do brejku Hlinku, ten ale prozatímní střeleckou smůlu domácích neprolomil. Zato se porval s Kubinčákem a oba hráči jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost, Sparťan dostal k trestu ještě druhý, za sekání
28:00
Broš míchal pukem za brankou dezorientovaného Orcta, přihrál do závaru před brankou, domácí ale šanci neproměnili
25:12
Piroš srazil za soupeřovou brankou Nedvěda, hlavní rozhodčí Bolina, který sledoval situaci z bezprostřední události, rozpažil a hra pokračuje. Vyprodaná aréna bouří a dožaduje se dalšího vyloučení
24:49
Sparťan Broš je vyloučen za hákování
23:50
Hranáč a Kašpařík jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost
22:41
Sparťané sehráli přesilovku aktivně a nebojácně, Litvínov se k vážnější šanci nedostal
20:41
Za vražení na hrazení dostal Soarťanský Zelenka 2+10 minut, hosté hrají přesilovku