KONEC ZÁPASU
0:0, 0:1, 1:0 - 1:0
Stav série 3:3
61:45
Vítkovice srovnaly stav série na 3:3. Po závaru před brankou Barty vystřelil od modré Jerofejev, puk prošel skrumáží těl v brankovišti a Barta se zakrytým výhledem jenom bezmocně rozhodil rukama
60:53
Vítkovický Procházka se prodíral obranou soupeře, než ztratil rovnováhu a spadl na led, tak stačil ještě zakončit. Barta je ale stoprocentně koncentrovaný
60:01
Začalo prodloužení
60:00
Hráči se připravují na prodloužrní, normální hrací doba skončila nerozhodně
58:43
Svůj první gól sezóny vstřelil Phillip: tvrdou ránu od modré vyrazil brankář, obránce puk dobruslil a srovnal skóre na 1:1
58:26
V obranné třetině Pardubic se porvali Tomášek s Kudrnou, oba vyloučeni na 2+2 min
56:20
Pavelkovo nahození od mantinelu tečoval Tomášek, puk ale minul branku
53:09
První řada Vítkovic předvedla pěknou kombinaci zakončenou střelou Zátopka od modré. Barta je ve skvělé formě a opět kryje
52:27
Vítkovický Procházka protáhl Bartu, brankář chytil efektně do lapačky
51:19
Ani hosté nedokázali dvouminutovaou početní převahu zužitkovat
49:30
Vítkovice sehrály přesilovku podle stejného scénáře jako ty předešlé: bez nápadu a bez jiskry
49:19
Přesilovku si zahrají pro změnu Pardubičtí. Galvas míří na trestnou lavici za hákování
47:35
V oslabení zkoušel pozornost Pruska od červené čáry Mikeska. Nahození si brankář málem srazil do branky
47:30
Jančařík podrazil za vlastní brankou Pospíšila a je vyloučen na dvě minuty
47:00
Utkání selduje 7634 platících diváku
46:13
Další z brejků Pardubic spálil Sýkora. Ten se nesnažil o technické zakončení, ale tvrdě vystřelil, brankář ránu bvyrazil nad
46:01
Selingr se prosmýkl kolem pardubiských obránců a tahem vystřelil. Barta ale puk vyrazil
44:10
Přesilovky se mužstvům nedaří: Pardubičtí hokejisté úspěšně vyhazovali puky a domácí nadále o gól prohrávají
43:12
Odražený puk zůstal ležet v brankovišti Parbudic, dorazit do branky se ho snažil Pospíšil. Toho ale drželi obránci, a tak na puk nedosáhl
42:10
Vítkovice hrají třetí přesilovku, Divíšek je vylouččen za hákování
40:01
Třetí dějství zápasu začalo
40:00
Vítkovičtí budou dohrávat padesát dva vteřin přesilovky až po přestávce, druhá třetina skončila
38:52
Podruhé v dněšním zápase je vyloučen Duben a Vítkovice hrají přesilovku
36:08
Herní styl se opět daleko více podobá zodpovědnému obrannému výkonu v důležitém zápase play off. Mužstva se vrátila k těsné obraně
33:52
V protiútoku Vítkovic střílel Procházka jen do Barty, odražený puk pak Moravec dorážel jen vysoko nad branku
33:31
Za brankou míchal puk Kudrna, ve vhodném okamžiku přihrával Mudrochovi a Prusek jen s problémy puk udržel v rukavici