Po prodloužení
0:1, 1:0, 0:0 - 0:1
stav série 1:1
64:17
Zlín vyhrál 2:1 po prodloužení - po buly pálil Okál, gólman Kameš neudržel puk, který propadl na brankovou čáru. Z ní ho nedokázal vypálit obránce Jaškin a Somík rozhodl zápas
64:13
Obraz hry se nemění, diváci nevidí žádné šance
62:32
Velmi opatrný hokej, oba týmy se bojí udělat chybu
60:51
Skončila přesilovka Zlína, hraje se v plném počtu. Hosté znovu ani jednou nevystřelili
60:01
Začalo prodloužení, Zlín má přesilovku
60:00
Konec třetí třetiny, bude následovat prodloužení. To začne Vsetín 51 vteřin v oslabení
58:51
Na trestné lavici sedí domácí bek Srdínko za faul na Rachůnka, vzápětí spadly na zlínskou střídačku dva půllitry piva
58:15
Obě mužstva vypadají, že směřují k prodloužení
56:20
Ve Vsetíně se hraje rychlý, ale velmi opatrný hokej. Obě mužstva úporně brání
52:48
Zlínský útočník Okál po samostatné akci vypálil na Kameše, tomu propadl puk mezi betony, ale skončil mimo branku
51:23
Vsetín se tlačí do obranného pásma hostů, Zlín se musí bránit. Hodně je drží gólman Hudáček
49:13
Hraje se v pěti na obou stranách, stav se nemění
48:21
Vsetín si v první části přesilovku vypracoval obrovský tlak, kapitán Dopita udělal kličku Žižkovi, následnou střelu Hudáček kryl. Zlínský gólman si vyrážečkou poradil i s bombou Tesaříka
47:13
Přesilovku teď budou mít domácí, za držení Paroulkovy hole je vyloučen zlínský kapitán Okál
45:08
Další tragická přesilovka hostů, ani jednou nevystřelili
43:08
Dopita přihrával Pardavému, jeho střelu ale Hudáček zlikvidoval. Slovenský útočník poté do gólmana vrazil a za následné protesty ho sudí Turčan vyloučil
42:25
Hraje se zatím opatrný hokej, ani jeden tým nechce udělat chybu, která by mohla rozhodnout o osudu utkání
40:01
Začala třetí třetina, vhazování opět vyhrál domácí obr Dopita
40:00
Konec druhé části hry
39:45
Zlínský útočník Čajánek se protáhl po levé straně podél mantinelu, v tísni nepřesně přihrál Okálovi. Ten už neměl dostatek času ideálně vypálit
38:16
Vsetín je v posledních dvou minutách aktivnější, soupeř se musí bránit. Žádnou vyloženou šanci si ale pětinásobný šampion nevypracoval
34:25
Síly na ledě jsou znovu po delší době vyrovnány. Teď mohl v oslabení udeřit Zlín, útočník Leška zachytil rozehrávku a pálil na Kameše, s následnou dorážkou neuspěl ani Balaštík
33:22
Za vzájmenou potyčku potrestal rozhodčí Turčan domácího Pardavého a hostujícího Rachůnka
32:25
Teď budou mít výhodu početní výhody domácí, na trestné lavici sedí zlínský centr Čajánek za držení
32:07
Ani tuto přesilovku Zlín nevyužil, znovu mohl naopak dostal gól od Lipianského
18:08
Další vyloučení - sudí Turčan vyloučil za vzájemnou potyčku Žižku a Srdínka
30:07
Nejdříve pálil na Hudáčka reprezentační útočník Tomajko, hned z dalšího protiútoku se hosté řítili ve třech na dva vsetínské obránce, akci ale nedotáhli. Vyloučen Tesařík za sekání Zdráhala
28:55
Hraje se v pěti na obou stranách, Nedoma naskočil z trestné lavice. Zlín nedokázal přesilovku využít, naopak sám inkasoval
28:46
Vsetín vyrovnal na 1:1 - V oslabení využil chyby zlínského obránce Žižky domácí Burger a po samostatné akci propálil Hudáčka mezi betony