konec utkání
0:0, 0:1, 1:1
stav série 1:3
60:00
Utkání skončilo. Vsetín vyhrál 1:2 a ujal se vedení v serii už 3:1. K postupu do semifinále mu stačí jednou zvítězit.
58:40
Zlínu se naskýtá velká příležitost. Rozhodčí poslal na dvě minuty vsetínského Pardavého. Zlín hraje 6 proti 4, stále usazený v třetině Vsetína.
58:14
Veselý vyvezl puk a nahrál Lipianskému, který ale netrefil prázdnou zlínskou branku.
57:43
Po oddechovém času Zlína, zůstal na střídačce brankář Hudáček. Zlín hraje power play.
57:30
S blížícím se koncem chce Zlín vyrovnat, Vsetín ovšem zkušeně brání a nedovoluje domácím dostat se do většího a déle trvajícího tlaku.
55:48
Do dobré střelecké pozice se dostal vsetínský Pardavý po náhrávce Dopity, Pardavý vystřelil z prostoru mezi kruhy, Hudáček puk vyrazil.
54:06
Skončila přesilovka Vsetína, bez větší šance.
52:34
Na ledě zůstal ležet zlínský Malena, drží si zápěstí, rozhodčí nevylučuje.
52:06
Za vysokou hůl jde na dvě minuty zlínský Ministr.
51:31
Krayzl se vrátil na led, hra je vyrována.
51:05
Zlínský Žižka opět chyboval při rozehrávce a dvojice Burgr Štrbák dala druhou branku Vsetína. Autorem je Štrbák, 1:2.
50:25
Zlín hraje přesilovku velmi špatně. Vůbec nevystřelil na Kameše.
49:31
Vsetínský Krayzel dostal dvě minuty za faul loktem.
48:41
Branka domácí trochu uklidnila, naní se hraje opatrně. Mužstva se bojí udělat chybu, obě pozorně brání.
47:12
Martin Jenáček střelou z kruhou srovnal na 1:1, nahrával Malena.
46:35
Zlín nevyužil přesilovku.
45:35
Zlín povzbuzovaný 8200 diváky nedokázal v první minutě přesilovky ohrozit Kameše.
44:35
Za hákování odešel na trestnou lavici vsetínský Veselý.
43:24
Vsetín hraje velmi dobře takticky, pozorně brání a vyráží do rychlých protiútoků. Při jednom z nich nebezpečně vystřelil Martin Paroulek. Hudáček vyrazil betony.
41:06
Zlín začal aktivně, ale vyloženou šanci si nevytvořil.
40:01
40:00
Skočila druhá třetina, hosté vedou 0:1. Poměr vyloučených je 10:11. Poměr střel 14:13.
38:40
Skončila zlínská přesilovka bez větší šance.
37:40
První minuta přesilovky Zlínu nepřinesla žádnou šanci.
36:40
Další oboustranné vyloučení. Čajánek ze Zlína za vysokou hůl dostal dvě minuty, Srdínko za hákování a sekání dostal čtyři minuty. Hraje se přesilovka Zlína.
35:13
Vsetínský Dopita se dostal do brejku, jeho náhrávku ale Pardavý nezužitkoval. Hudáček se stačil včas přeunout na druhou stranu branky.
33:47
Nenápadnou střelou od modré strhl zápas na stranu hostí obránce Jaškin. Hudáček plachtící puk neviděl. Vsetín využil přesilovku.
33:38
Další vyloučení. Zlínský Zdráhal dostal dvě minuty za vysokou hůl. Další přesilovka Vsetína.
32:04
Časté vylučovaní hru ve Zlíně rozkouskovalo, mužstva se jen obtížně dostávají do větších šancí, gólmani mají práci jen se střelami z dálky.