KONEC
0:1, 0:1, 0:1
Stav série 2:3
60:00
Konec utkání, Znojmo prohrálo 0:3. Slávistický gólman Málek už tři zápasy nepustil ani gól, dohromady se proti němu nedokázalo Znojmo prosadit 188 minut.
59:18
Za odhození rukavic dostal Svoboda pětiminutový trest, místo něj už jede do branky náhradník Kudrna. Fandové přesto skandují "Olda Svoboda!"
59:17
Po delší době pořádné vzrušení. Šaffer upadl v brankovišti před Svobodou. Ten ho začal vyrážečkou i lapačkou mlátit. Pak se do chumlu přimotal další slávista Čermák a vyzýval gólmana Svobodu na souboj. Ten odhodil rukavice, včas však zasáhli rozhodčí. Další rvačka tedy nepropukla
58:39
Domácí obránce Holík zasáhl holí v obličeji slávistického útočníka Tomicu a vyfasoval pětiminutový trest. Hned odjel do šaten. Slavia tedy bude končit duel v přesile
57:58
Slavia využívá chyb ve znojemské rozehrávce, třikrát za sebou se dostala před Svobodu.
54:58
Nic se nemění, Znojmo se trápí. Už pomalu utichají i tribuny
50:25
Slavia vede 3:0. Je asi rozhodnuto. V době, kdy se domácí přece jenom dostali do určitého tlaku, jim ujel slávistický útočník Ujčík a po ledě se bekhendem trefil k tyči
46:17
Diváci sledují stále stejnou podívanou. Znojmo je bezmocné, ani Slavie se příliš nesnaží a pouze v pohodě odvrací znojemské ataky
42:01
Obraz hry se nemění. Znojmo je nervózní, hráčům přeskakuje puk přes hokejky. Většinou se sice hraje v obranném pásmu Slavie, domácí z toho ale nic netěží
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Konec druhé třetiny. Znojmo se trápí, je to marná snaha. Protivník naopak hraje v pohodě, teď několikrát zázračně podržel spoluhráče znojemský gólman Svoboda. Znojmo nedalo gól už 168 minut.
37:50
Ve dvou se na Svobodu řítili Ujčík se Supem, blýskl se ale znojemský gólman, který situaci zlikvidoval rozklekem
37:10
Slavia se ubránila. Velkou šanci měl Mařák, jemuž těsně před Málka přihrál slovenský kanonýr Uram. Je ale vidět, že si hráči moc nevěří, Mařák vyslal pouze lehkou střelu.
34:33
Slávistický obránce Klobouček míří na trestnou lavici za podražení. Možná poslední šanci vzchopit se vycítili i fandové a po delší době znovu mocně povzbuzují
33:13
Obraz hry se nemění. Znojmo stále zkouší něco vymyslet, ale nedaří se. Hráči sice bojují, ale je to na úkor přesnosti. Puky často končí nad plexisklem
30:00
Síly na ledě jsou vyrovnány, hraje se v plném počtu.
29:34
Domácí volí trochu ostřejší taktiku, důsledně dohrávají souboje. Teď Uram praštil rukavicí Ujčíka, ten na něj ještě dlouho u střídačky křičel
27:57
Znojmo se musí bránit, vyloučen obránce Kumstát za sekání
27:37
Domácí jsou v křeči, pouze tahají puky a kupí nepřesnosti. Hrají na náhodu. Soupeř je teď naopak aktivnější
24:41
Slavia vede 2:0. Slavia využívá přesilovku, po jednoduché kombinaci pálil od modré bek Kadlec
24:00
Poprvé v sezoně prohazují znojemští trenéři elitní útok (aniž by se někdo zranil) - Pucher jde do třetího, kde hraje spolu s Hamanem a Vorelem. V prvním útoku hraje Pucher s Kaňkovským a Mařákem
23:45
Přesilovku domácí znovu nezvládli, teď se musí naopak bránit. Kapitán Heš zastavil unikajícího Matějovského, který by jinak jel sám na Svobodu
21:05
Znojmo bude hrát přesilovku, na trestné lavici sedí Hübl za podražení.
20:01
Začala druhá třetina
20:00
Konec první třetiny. Slavia hraje s větším přehledem a zaslouženě vede. Největší zrušení zařídil asi čárový rozhodčí, který podsekl nohy hlavnímu sudímu Rejtharovi
19:25
Stav se nemění, síly na ledě jsou vyrovnány. Skórovat mohl Uram, narazil ale na skvělého Málka. Do šance se dostala i Slavia, po skrumáži se puk naštěstí pro domácí nedostal za brankovou čáru
16:31
Obránce Kumstát se srazil s hostujícím kapitánem Alinčem. Ten zůstal ležet otřesen na ledě, pak za pomoci odbelhal na střídačku. Kumstát vyloučen na dvě minuty, Slavia hraje přesilovku. Diváci poprvé házejí předměty na led
15:45
Alinč byl sám přes Svobodou, z voleje ale netrefil puk
15:00
Síly na ledě jsou vyrovnány. Znojmo nevyužilo přesilovku, naopak mohlo inkasovat. Bek Valko nastřelil puk přímo Kotáskovi, který uháněl sám na Svobodu. Na poslední chvíli ho zastavili obránci