Curych je v semifinále švýcarské ligy

Posledním semifinalistou švýcarské hokejové ligy se stal vítěz základní části Curych, který v rozhodujícím sedmém utkání porazil tým Rapperswil/Jona 2:0. Výhrami hostujících celků skončily zápasy 61. kola finské ligy. Nejtěsnější výsledek se zrodil v utkání Lukko Rauma - Blues Espoo, v němž na vítěznou branku hostů přihrál Hurmemu olympijský vítěz Jan Čaloun. Espoo na ledě soupeře zvítězilo 2:1. Dva body za gól a asistenci si připsal Pavel Vostřák, český útočník ve službách Jokeritu Helsinky.

Švýcarsko
Soupeřem Curychu bude v další sérii Lugano, druhou dvojici tvoří Davos a Bern.

Výsledek 7. zápasu čtvrtfinále:
Curych - Rapperswil/Jona 2:0. Konečný stav série 4:3.
Semifinálové dvojice:
Davos - Bern, Curych - Lugano.

Finsko
V utkání Jyväskylä - Jokerit nejprve ve druhé třetině vyrovnal na 1:1 a v 50. minutě přihrál na druhou branku Vertalovi.

Výsledky 61. kola:
IFK Helsinky - Pelicans Lahti 2:4 (za domácí Židlický 0+1, Mrázek 0+1), Ilves Tampere - TPS Turku 1:5, Jyväskylä - Jokerit Helsinky 2:5 (za hosty Vostřák 1+1), Lukko Rauma - Blues Espoo 1:2 (Kron 0+1 - Čaloun 0+1), SaiPa Lappeenranta - Tappara Tampere 1:4.