Hezký večer u sledování utkání 51. kola. Slavia hraje ve Zlíně o postup do předkola play-off. Souběžně můžete sledovat i on-line reportáž z utkání Mladá Boleslav - Pardubice, kde domácí bojují rovněž o předkolo - ZÁPAS SLEDUJTE ZDE

1:20

Oba týmy se oťukávají, po minutě se usadil v pásmu Zlín.

1:47

Nahozený puk od modré se odrazil od mantinelu na druhou stranu branky, Slipčenko se ale stačil proti Důrasově dorážce přesunout.

Sklenář

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Mikula (CZE) - Charvát (CZE), Pavlovič (SVK)
Počet diváků: 4 375

3:30

Zlín je v úvodu aktivnější, většinu času drží puk a Slavia se jen snaží ránit střední pásmo.

4:37

Kolařík zachytil puk vyhozený z pásma Zlína, byl ale už ve střední třetině. Jeho pozdrav Sedláčkovi byl tak posouzen jako ofsajd.

4:52

Vyloučen hráč Michal Důras (Zlín), 2 min. za Faul kolenem
Důras přehnal důraz, na modré trefil Slobodu. Slavia si tak zahraje přesilovku, i když se zdálo, že Sloboda svůj pád přifilmoval.

6:52

Hostům se přesilovka moc nepovedla, Důras je na ledě. Sedláček musel řešit jen slabé nahození od mantinelu.

7:00

Kůrkova akce končí zakázaným uvolněním. Zatím se nehraje nijak valný hokej, oba týmy seštelovávají souhru po dlouhé přestávce.

8:14

Další nepřesná rozehrávka Slavie končí zakázaným uvolněním. Ani jedno z mužstev se nemůže dostat do rytmu.

8:30

Po delší době kloudná akce: Balán najel do pásma a obstřelil Kadlece. Slipčenko ale s jistotou puk chytil.

9:15

Po lehkém hitu Vašíčka na Čecha se dostala k puku Slavia, ale její akce končí opět zakázaným uvolněním.

10:02

Leška zůstal viset v útočném pásmu, Köhler tak vjel s pukem do ofsajdu. Nepřesný hokej pokračuje.

10:45

Ojedinělé hokejové akce předvádějí domácí. Záhorovský dostal puk do tandemu a tvrdě vypálil od modré, Slipčenko chytil puk lapačkou a rychle ho rozehrál.

12:27

U puku jsou hosté, ale nikam se neženou a drží puk pásmu. Když se konečně odhodlali zaútočit, skončila akce opět zakázaným uvolněním.

13:08

Vondráček se vysmekl Slobodovi a kličkoval v pásmu, ale pak jeho přihrávku hosté vystihli.

13:27

Do brejku dva na jednoho se dostali po pasu Červenky Havel s Tomicou, Havel volil střelu a Sedláček vyrazil.

13:44

Balaštík se dral za dorážkou, zastavil ho Kůrka. Pak se oba vysocí hráči pustili do drobné šarvátky, ale vše se obešlo bez vyloučení.

15:30

Další dvě minuty bez valného vzrušení. ZLín se tlačí dopředu, ale proti slávistické defenzivě nic nevymyslel.

17:27

Slávistické nahození z pravé strany Sedláček vyřešil, Zlín ale v protiútoku nic nevymyslel.

18:31

Slipčenko rozehrál puk dost riskantně, ale Kadlec neměl za brankou problém a domácí se tak k němu nedostali.

19:05

Clark se dostal v rohu do šarvátky s Míkou, sudí to vyřešili domluvou.

20:00

Skončila první poolympijská třetina ve Zlíně. Hokej zatím není moc ke koukání, chybí mu přesnost i tempo. Slávisté především brání a čekají na brejky, domácí proti zahuštěné defenzivě nic moc nevymysleli.

20:00

V utkání Mladá Boleslav - Pardubice skončila první třetina rovněž nerozhodně - ZÁPAS SLEDUJTE ZDE

20:29

Slipčenko zkrotil odražený puk od zadního mantinelu.

20:36

Kristek pálil po buly, ale mířil vedle.

21:27

Slávisté dobyli pásmo, Doležal nahodil puk a prodral se až k Sedláčkovi, který ho raději schoval pod lapačkou.

22:10

Balán měl obrovskou šanci, když dostal od Siváka puk před branku. Slipčenko ale jeho střelu zblízka vyrazil.

22:24

Rachůnek se dral před Slipčenka, Kolařík ho přitom natalčil na vlastního brankáře a puk proklouzal mimo.

22:54

Zlín se dostal do přečíslení, ale opět zasáhl Slipčenko. Domácí mají jasnou převahu.

23:53

Slipčenko měl problémy se střelou Záhorovského, kterou ještě tečoval Drtina. S vypětím všech sil zkrotil gólman puk levým betonem. Nápor Zlína je stále větší.

24:45

Sivák s Kubišem nadělali dobrým napadáním problémy hostujícím bekům. Kubiš získal puk a hbitě vypálil, Slipčenko byl pozorný.

26:10

Po dlouhé době se do útoku pustila Slavia, Kůrkovu střelu ale obětavě zblokoval Köhler.

26:49

Po pěkné kombinaci pálil od pravého mantinlu Balaštík, Köhler se k dorážce nedostal.

27:02

Vyloučen hráč Jiří Vašíček (Slavia), 2 min. za Nedovolené bránění
Přesilovku si zahrají domácí.

27:42

Zlín má v přesilovce tlak. Hezkou akci sehráli Důras s Kristkem, Slipčenko ale střelu zblízka vyřešil vykoupnutím betonem. Pak ještě pálil Kristek z úhlu.

28:16

Slipčenko cyhtil téměř jasný gól. Balán pálil d odkryté branky, ale golman bleskovým skokem zamezil gólu.

29:02

Slavia měla namále, ale nakonec se ubránila.

30:18

Tomáš Kůrka (Slavia) vstřelil branku (23. gól v sezóně), asistence Petr Kadlec. Stav zápasu Zlín - Slavia 0:1
Domácí špatně střídali a Kadlec toho okamžitě využil. Poslal pas Kůrkovi, ten najel do pásma a povedenou střelou dostal Slavii do vedení. Pro Zlín je to šok, dosud byl totiž jasně lepším týmem.

32:00

Vyloučen hráč Peter Sivák (Zlín), 2 min. za Hákování
Domácí se navíc budou bránit v oslabení, Sivák hákoval Červenku.

34:00

Zlín se ubránil. První polovinu přesilovky se hosté drželi v pásmu, ale nevystřelili. Pak už jen marně dobývali soupeřovo pásmo.

34:44

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), 2 min. za Hákování
Zlín měl dobrou šanci, když dostal Kubiš pas za obranu a málem šel sám na branku. Puk mu uskočil, ale Kubiš ho dojel a ještě se dral k brance. Přitom ho fauloval Kadlec.

36:44

Hosté se ubránili, ale byli pod tlakem. Sivák nadvakrát zblízka ohrožoval branku Slavie, ale podruhé poslal puk mimo. Köhlerovu střelu Slipčenko viděl, Švrček pak od modré pálil mimo.

38:30

Zlín se i proti pěti tlačí dopředu, ale hosté v pohodě brání modrou čáru.

39:36

Vyloučen hráč Roman Červenka (Slavia), 2 min. za Vražení na hrazení
červenka najel do Ondráčka, ten se ochotně skácel k zemi a Zlín bude hrát přesilovku.

39:55

Bedřich Köhler (Zlín) vstřelil branku (19. gól v sezóně), asistence Petr Leška a Martin Hamrlík. Stav zápasu Zlín - Slavia 1:1
Skákavý puk dohopsal skrz brankoviště až k volnému Köhlerovi, který ho v pohodě dopravil do volné branky.

40:00

Slavia vytěžila ve druhé třetině z minima maximum, ale inkasovlala po sporném vyloučení pět vteřin před koncem. I toto skóre by ale Slavii posunulo do předkola.

40:00

V utkání Mladá Boleslav - Pardubice nepadl gól ani ve druhé třetině - ZÁPAS ML. BOLESLAV - PARDUBICE SLEDUJTE ZDE

40:50

Slavia se pustila do útoku. Havel pálil z levé strany, Sedlůáček vyrazil. Pak už domácí vytlačili soupeře k mantinelům.

41:41

Hosté ve třetí třetině mnohem lépe bruslí a hrají ofenzivněji. Zlín kontroval akcí, po níž pálil Švrček, ale trefil jen obětavě padajícího Vondrku.

43:30

Zlín přebral iniciativu, ale drží puk ve vlastním pásmu a dopředu se mu moc nechce.

44:59

Tomica se dostal do šance po pasu Červenky, najížděl zprava před branku, ale přetáhl kličku.

46:12

Domácí způsobili závar před brankou Slavie, puk se odrazil Míkovi, ale ten mířil vedle.

47:01

Sedláček řeší další střelu z úhlu, puk raději přikryl.

47:38

Campbell čistě sestřelil na modré domácího obra Linharta.

48:58

Vyloučen hráč Stanislav Balán (Zlín), 2 min. za Podražení
V souboji čísla 72 s číslem 71 fauloval Balán Doležala, Slavia si zahraje přesilovku.

49:23

Vyloučen hráč Tomáš Kůrka (Slavia), 2 min. za Vysoká hůl
Je po přesilovce, kůrka neuhlídal hokejku a bude se tak hrát 4 na 4.

50:58

Slipčenko dostal bombu do masky, poté naskočil na led Balán. Zlín bude krátce hrát přesilovku.

51:23

Hraje se 5 na 5.

52:01

Vyloučen hráč Ivan Rachůnek I. (Zlín), 2 min. za Hákování
Holec se dral do brejku a přitom ho lehce zahákoval Rachůnek. Slavia bude hrát další přesilovku.

52:57

Vyloučen hráč Michal Důras (Zlín), 2 min. za Podražení
Důras nešťastně podrazil Tomicu, Zlínští se hodně zlobí, ale budou se muset bránit ve třech proti pěti déle než minutu.

53:39

Tomáš Kůrka (Slavia) vstřelil branku (24. gól v sezóně), asistence Roman Červenka a Petr Kadlec. Stav zápasu Zlín - Slavia 1:2
Červenka nabídl puk Kůrkovi, který zblízka posunul v pohodě kotouč do prázdné branky. Diváci v hale se bouří, zlobí se, že měl sudí vyloučit za předchozí podkopnutí Hamrlíka Havlem.

54:57

Nabuzená Slavia dohrávala ještě přesilovku 5 na 4. Sedláíčka otestoval Sloboda, na druhé straně se do brejkuá dral Kubiš. Po delší době se pokračuje v pěti.

54:57

Pardubice skórovaly v Mladé Boleslavi, postup Slavie do předkola je tak velmi blízko. ZÁPAS BOLESLAV - PARDUBICE SLEDUJTE ZDE

57:48

Vyloučen hráč Tomáš Svoboda T. (Slavia), 2 min. za Zdržování hry
Obránce Sloboda vyhodil puk do hlesiště z vlastního pásma,ZLín tak má šanci vyrovnat v přesilovce.

57:48

Trenér Venera si vzal oddechový čas. A rovnou ponechal Sedláčka na střídačce. Zlín tak hraje v šesti proti čtyřem!

58:00

Slavii se povedlo vyhodit.

58:35

Zlín je zpátky v pásmu a vyvíjí tlak.

58:46

Hamrlík tvrdě vypálil od modré, Slipčenko vytáhl lapačku a puk chytil. Oddechový čas si vzal i trenér Růžička.

59:00

Červenka bekhendem vyhodil puk přes všechny čáry těsně vedle opuštěné zlínské branky.

59:30

Střely Zlína mířily mimo, Slavia opět vyhazuje.

59:45

Zlín je zpátky v pásmu, ale u zadbního mantinelu.

59:58

Slavia už ubrání výhru i postup do předkola.

60:00

Slavia i počtvrté v sezoně zdolala Zlín a zajistila si tak účast v předkole. Marná Mladá Boleslav, která dosud nedala v utkání s Pardubicemi ani gól, je tak odsouzená k play-out.

1. března 2015 18:20Zlín-Slavia 3:2
18. ledna 2015 15:00Slavia-Zlín 0:2
30. listopadu 2014 15:30Zlín-Slavia 7:4
17. října 2014 18:15Slavia-Zlín 1:2
4. února 2014 17:30Zlín-Slavia 4:2
28. prosince 2013 15:00Slavia-Zlín 1:2
15. listopadu 2013 17:30Zlín-Slavia 4:3N
29. září 2013 17:00Slavia-Zlín 6:0