Petr Ton přebírá na ledové ploše památeční dres, poté co překonal střelecký rekord v historii Sparty.

0:13

Hosté vyhráli úvodní buly, ale Růžička rozehrávka skončila zakázaným uvolněním.

0:39

Kaberle zavezl puk do útočného pásma, zpětnou přihrávkou však nenašel žádného ze svých spoluhráčů.

Machač

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Homola (CZE) - Bádal (CZE), Pouzar (CZE)
Počet diváků: 4 914

1:23

Domácí zatlačili hosty na několik vteřin do jejich obranného pásma. Střela Sičáka od modré ale nenadělala Cháberovi větší problémy.

2:21

Domácí vstoupili do třetiny oproti pátečnímu domácímu duelu v mnohem vlažnějším tempu.

2:56

Pacovský nebezpečně tečoval Piskáčkovo nahození se štěstím pro hosty těsně vedle levé tyče Cháberovi branky.

3:21

A znovu mladý útočník Sparty tentokrát zcela volný na pravém kruhu pálil do pozorného brankáře hostí.

5:22

Vyloučen hráč Ivan Majeský (Kladno), 2 min. za Podražení
Slovenský zadák vyloučen za podražení sparťanského útočníka. O pár vteřin předtím Krejčík hodně masíroval Daleckého. Rozhodčí nereagoval.

6:11

Tenkrát se v oslabení dostal do šance. Střelou příklepem mu zablokoval domácí obránce.

7:02

Domácí si nevytvořili žádnou šanci. Kladno hraje v plném počtu.

7:55

Vyloučen hráč Vladimír Sičák (Sparta), 2 min. za Nedovolené bránění
Obránce Sparty nepochopitelně natlačil Havlíčka na svého vlastního brankáře na půjde si odsedět dvě minuty na trestnou lavici.

8:46

Kladno vytvořilo v útočném pásmu přesilovkové rozestavení, ale chybí tomu střelba.

9:04

Domácí vyhazují.

10:55

Domácí jsou v plném počtu, ale nadále jim dělá velké problémy se usadit v útočném pásmu Kladno. Větší šance diváci zatím za jedenáct minut hry neviděli.

11:35

Už ano, Buchtel ujížděl se svými spoluhráči na osamoceného beka Kladna. Puk se dostal až k zcela volnému Přibylovi, který trestuhodně netrefil branku.

13:02

Většina soubojů se odehrává ve středním pásmu. Moc hokejové krásy jsme zatím neviděli.

13:37

Vyloučen hráč Michal Dragoun (Kladno), 2 min. za Hákování
Pech se snažil proháčkovat do šance. Dragoun si pomohl hokejkou a toho drobný útočník Sparty chytře využil.

14:30

Rolinek v obrovské šanci po Hlinkově akci trefil pouze beton Chábery.

15:02

Majeský si vyšlápl na obra Kumstáta. Hosté se dobře brání.

16:23

Tomáš Rolinek se teď tlačil do šance trefil však boční síť Cháberovi branky.

17:14

Tenkrát v největší šanci hostí v první třetině. Bývalý hráč Sparty se ocitl na moment zcela volný před Pöpperlem, svojí střelou však lízl jeho beton.

18:49

Sacha Treille (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Jan Rudovský a Michal Dragoun. Stav zápasu Sparta - Kladno 0:1
Rudovský krásně našel zcela volného Treilleho a další bývalý hráč Sparty tentokrát svoji šanci proměnil. Nutno uznat, měl to hodně ulehčené po zbytečném Pöpperleho vyjetí za branku.

21:09

Kladenský Eberle se dostal jako první hráč v druhé třetině k nebezpečnější střele. Pöpperle však jeho pokus zkrotil v lapačce.

22:01

Úroveň hry zatím navazuje na první třetinu. Oba celky se těžko prosazují v útočném pásmu soupeře.

22:26

Simon se snažil dobře najetého Tomáše Rachůnka, toho pozorně pokryl kladenský obránce.

23:34

Buchtele teď šikovně zasáhl chytrou Piskáčkovu nabídku na teč. Chábera byl pozorný a vyrazil puk do rohu.

24:21

Klimek teď snadno přebruslil Procházku ze zpětné přihrávky se však nic neurodilo. Nepřesnosti ve hře obou celků se navyšují.

25:41

Doudera se dostal do slibné pozice z levé strany. Jeho pus však projel brankovištěm aniž by jej kdokoliv zasáhl.

27:01

Zakázané uvolnění hostí. Domácí se zatím marně snaží o vyrovnání.

28:04

Treille se snažil proháčkovat až před Pöpperle a jeho snažení na poslední chvíli přerušil Sičák.

28:34

Ivan Rachůnek natlačil Rudovského na hostující branku. Bude se vhazovat po pravici Chábery.

28:57

Zakázané uvolnění Sparty.

29:50

Vyloučen hráč Karel Pilař (Sparta), 2 min. za Nedovolené bránění
O menší vzrušení se postaral Tenkrát, který se prodral do útoku a Pilař ho zastavil jen za cenu faulu

29:59

David Růžička (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Ondřej Havlíček a Pavel Patera. Stav zápasu Sparta - Kladno 0:2
Tak to bylo to bylo hodně rychlé. Patera poslal puk za branku na Havlíčka, který z první našel před brankou najetého Růžičku, který nedal Pöpperlemu žádnou šanci.

30:21

A už to mohlo být 0:3. Treille vyslal do šance Dragouna, který ještě vylepšil gólovou pozici přihrávkou na Rudovského. Ten však nedokázal propasírovat puk za sparťanského brankáře.

31:54

Dominik Simon (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Ivan Rachůnek I. a Jan Švrček. Stav zápasu Sparta - Kladno 1:2
Mladý útočník Sparty dostává domácí zpátky do zápasu, poté co po přihrávce zpoza branky neváhal a poslal puk za nepřipraveného Cháberu.

33:08

Ton teď zablokoval střelecký pokus hostí a v mžiku se vyřítil s Hlinkou na jediného obránce. Po vzájemné kombinaci však zachytil puk Chábera v poslední chvíli jen centimetry před brankovou čarou.

34:12

Domácí se po snížení zvedli. Hosté se v posledních chvílích pouze osvobozují a dopředu se moc nehrnou.

34:44

Krejčík vyhodil na zakázané uvolnění.

35:00

Dragoun se tlačil do zakončení. Pöpperle raději přikryl puk.

35:31

kontroluje se video po šanci Sparty!

35:31

Žádný gól po Kumstatově střele nepadl. Rozhodčí rozpažil.

36:21

Rudovský nahodil puk na Pöpperleho a jde střídat.

37:12

Rachůnek pálil po zpětné přihrávce Simona pouze do ochranné sítě za Cháberovou brankou.

38:32

Dnes agilní Rudovský se dostal do dobré pozice, když najížděl zleva na Pöpperleho. Brankář domácích střelu těsně nad ledem kryje.

39:23

Kubát na svém obvyklém ofenzivním výletě vypálil, ale Chábera nadvakrát jeho pokus zkrotil.

40:12

Zakázané uvolnění Kladna, po nepřesné Kaberleho rozehrávce.

40:50

Eberle se tlačil do zakončení. Sparťanská obrana jej odstavila na poslední chvíli od puku.

41:29

Pech teď odjel z ledu s bolestivou grimasou, poté co se srazil s vlastním spoluhráčem.

43:02

Tenkrát teď dobře zabojoval směrem dozadu a obral o puk svého kamaráda a bývalého spoluhráče Petra Tona.

43:41

Jaroslav Hlinka (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Tomáš Rolinek a Petr Ton. Stav zápasu Sparta - Kladno 2:2
První řada domácích vyrazila do útoku. Její centr to celé vzal sám na sebe a ukrytou střelou za obráncem nedal Cháberovi šanci.

44:11

Procházka teď šikovně našel Kuchlera volného před brankou. Kladenský útočník, ale v zakončení zaváhal a obrana domácích jej stačila odzbrojit.

44:33

Vyloučen hráč Jan Švrček (Sparta), 2 min. za Nedovolené bránění

44:59

Hosté se zatím nemohou dostat do útočného pásma.

45:17

Sparta se osvobozuje.

46:02

Majeský teď nahazoval puk od modré čáry. Doudera se jej snažil tečovat, ale marně.

46:33

Domácí jsou v plném počtu.

47:15

Piskáčkova rána hned po buly letěla pouze do připraveného Chábery.

47:43

Ton se teď hodně se štěstím dostal do dobré pozice, ale z první pálil mimo tři tyče kladenské branky.

48:22

Švrček nahazoval puk na branku po akci Simona, nikdo z domácích však neclonil Cháberovi ve výhledu, a tak hostující gólman dál drží naděje Kladna na bodový zisk v zápase.

49:12

Eberle se snažil najít před brankou najetého Tenkráta. Přihrávka však ke kladenskému střelci neprošla.

50:15

Vyloučen hráč Lukáš Pech (Sparta), 2 min. za Podražení
Zcela zbytečný faul domácího útočníka ve středním pásmu.

50:54

Hosté zamkli domácí v jejich obranném pásmu. Opět tomu však chybí střelba. Sparta se osvobozuje.

51:12

Vyloučen hráč Karel Pilař (Sparta), 2 min. za Vysoká hůl
Oddechový čas hostí. Velká šance pro hosty.

51:23

Tenkrátova nepovedená střela nadělala Pöpperlemu velké problémy.

51:27

Vyloučen hráč Petr Tenkrát (Kladno), 2 min. za Podražení
Rolinek si vykoledoval faul na Tenkrátovi.

51:45

Dragoun pálil z pravého kruhu pouze nad branku Sparty.

52:01

Kaberle teď zbytečně čekal se střelou, kterou mu nakonec zablokoval domácí obránce.

52:18

Petr Hořava teď opouští led pouze za asistence svých spoluhráčů po nebezpečném nárazu o mantinel.

54:06

Růžička teď hrubě pokazil rozehrávku. Nabídl šanci Buchtelemu, který však na Cháberu nevyzrál.

56:21

V posledních minutách se hra opět přesunula hlavně do středního pásma. Oba celky hlavně nechtějí udělat osudnou chybu.

57:50

Kumstát hledal volného Pecha mezi kruhy. Puk se však k centrovi druhé řady nedostal.

58:45

Utkání se schyluje do prodloužení, ani jeden z celků už nejeví větší zájem o vstřelení rozhodujícího gólu.

59:40

Lukáš Pech (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Petr Kumstát a Jakub Krejčík. Stav zápasu Sparta - Kladno 3:2
A přece jen se nakonec domácí radují z obratu vývoje utkání ještě v základní hrací době. To je pro kladenské velká rána. Kumstát našel na levém kruhu rozjetého Pecha, jenž povedenou střelou překonal Cháberu.