KONEC ZÁPASU
61:20
Konec utkání
61:20
Vítkovice - Zlín 4:5 Leška se protáhl kolem mantinelu do útočné třetiny, obešel i Trvaje a ukončil zápas, Zlín v prodloužení vítězí
59:24
Pavalek s Irglem najížděli na jediného obránce, druhý jmenovaný střílel. Hudáček ale s přehledem kryl
58:28
Obě mužstva se snaží zvrátit výsledek. Domácí si vybírají oddechový čas
56:10
Vítkovice - Zlín 4:4 Útočník Ivan se uvolnil, střílel, dostal se i k odraženému puku a doklepl ho napodruhé do branky. Hosté se sesypali na hlavního rozhodčího a protestují, branka ale platí
54:17
Vítkovičtí se ubránili, jejich protivník si přes snahu v přesilovce nevytvořil vyloženou šanci
52:17
Philipp na červené čáře podrazil pronikajícího Okála a hosté si zahrají přesilovku
52:11
Domácí ožili, snaží se tvořit a kombinovat, naopak Zlín sveřepě brání a spoléhá spíše na brejky
49:11
Vítkovice - Zlín 3:4 Leška s Melenovským si vyměnili puk, poté se k němu dostal Kaděra a překonal gólmana, který se v brance nestačil přesunout
47:05
Vítkovice - Zlín 2:4 Kolem mantinelu probruslil Melenovský do útočné třetiny, vystřelil bekhendem a zvýšil vedení hostí
45:00
Hokejisté předvádí úporný boj, tvrdý fyzický hokej nedává příliš prostoru individuální technice ani útočným akcím
39:50
Svoji rychlost využil Melenovský, převzal ve středním pásmu puk a dostal se do brejku; z úhlu ale nezakončil přesně
39:33
Zlín si vytvořil při přesilovce jalový tlak bez šancí. Nebezpečnou střelu vyslal jen Hučko
37:33
Zlín hraje přesilovku, Ivan Padělek je trestán za držení
37:00
Ani jeden z brankářů není právě v permanenci, musí pouze krýt střely z dálky. Obránci obou mužstev si vlastní třetinu bedlivě střeží
33:06
Vítkovický Ministr se probil obranou, jeho první střelu ale Trvaj vyrazil. Útočník si pro puk dojel za branku, znovu si nabruslil ke střele, ani z blízkosti ale neuspěl
32:30
Další bleskový kontr se chystali předvést zlínští. Balaštík dlouhou přihrávkou přes střední pásmo hledal ujíždějícího Lešku, ten ale na puk nedosáhl
30:33
Vítkovice - Zlín 2:3 Balaštík obkroužil branku a na brankovišti našel Pivka. Ten si dlouhou kličkou natáhl na led gólmana a do prázdné branky zakončil. Hosté opět vedou
30:06
Brankář Trvaj sklidil ovace publika. Do lapačky efektně ukryl puk po střele Balaštíka
29:30
Obránce domácích Škuta protáhl Hudáčka tvrdou střelou z kruhů
27:04
Vítkovice - Zlín 2:2 Moravcovu střelu brankář Hudáček jenom sklepl před sebe, na dorážku Padělka, která mířila pod horní tyč, už ale nedosáhl
26:39
Zlínský Ministr promarnil obrovskou šanci. Šikovným blafákem dostal puk za záda Trvaje, usměrnit ho do branky už ale nestihl
24:36
Proti tvrdosti Jurečkovy střely postavil gólman Hudáček svoji pohotovost a puk kryl