Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu. Vsetín po osmi zápasech vyhrál v normální hrací době.
59:56
Vsetín vede 3:1. Je rozhodnuto. Havířov inkasoval do odkryté branky - po střele obránce Javína, jenž pálil vedle, se k puku dostal Hudler, posunul na volného Burgera a ten pálil do prázdné.
59:43
Oddechový čas si berou i domácí. Brankář Cagaš zůstává sedět na střídačce, hosté hrají v šesti.
58:51
Hostující kouč Výborný si bere oddechový čas. Havířov teď vše vrhá na útočení, Vsetín naopak sází na brejky. Do jednoho z nich se dostal Hudler, ale neuspěl.
57:05
Rozhodnout mohl Vaic, jeho střelu bekhendem ale ramenem vyrazil gólman Cagaš.
56:35
Havířov zvyšuje obrátky. Na delší dobu se v útočném pásmu usídlil Baculův útok, dlouho míchal s pukem, ale nic vážnějšího nevymyslel.
54:37
Po delší době se do šance dostal Havířov, ale obránce Michael Sýkora v dobré pozici nepřekonal Pešata.
52:10
Festival promarněných přesilovek pokračuje. Havířov se nedostal do žádné šance, mohl naopak inkasovat. Po chybném vyjetí Cagaše ale neměl Veselý dostatek času na zakončení.
50:10
Zbytečné vyloučení Burgera teď zbrzdí domácí v útočení. Je vyloučen poté, za zahákoval Lužu.
49:28
Vsetín mohl vzápětí zvýšit, ale Vampolovu střelu vyrazil mimo havířovský brankář Cagaš.
48:55
Vsetín vede 2:1. Po pravém křídle se před Cagaše natlačil Vaic, jeho ránu ještě stačil gólman vyrazit, ale na dorážku Langa už nedosáhl.
46:20
Domácí se chystají na další přesilovku. Vyloučen hostující bek Rimmel.
45:20
Místní hlasatel oznámil, že utkání sleduje 3 280 diváků.
44:27
Vsetín je v úvodu třetí třetiny aktivnější, nepouští Havířov do šancí a naopak se sám snaží rozhodntou. Do velké šance se dostal bek Hriňa, Cagaše ale neprostřelil.
41:12
Končí dohrávaná vsetínská přesilovka. Tentokrát si domácí nedokázali ani vytvořit větší tlak.
40:01
Začala třetí třetina. Vsetín bude pokračovat v početní výhodě.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:09
Vsetín bude hrát v závěru stejně jako v první třetině přesilovku, vyloučen havířovský kapitán Javín za hákování.
36:49
Znovu se hraje v pěti na obou stranách. Havířov toho během krátké přesilovky moc nevymyslel.
34:49
Vsetínská přesilovka končí, dvouminutový trest totiž vyfasoval domácí útočník Demel. Desetiminutový trest vypršel už havířovskému Lužovi.
33:44
Domácí mají výhodu přesilovky. Vyloučen hostující obránce Michael Procházka ze podražení.
32:18
Hosté jsou i nadále aktivnější, teď se do velké šance dostal Korhoň, jenž byl sám před Pešatem.
27:44
Havířov je teď aktivnější, do šance se dostal Radek Procházka. Sám ale před Pešatem neuspěl.
25:59
Havířov vyrovnal na 1:1. Po chybě vsetínské obrany se k puku dostal Bacul a snadno skóroval do odkryté branky.
25:00
Po levé straně ujel Sochor, jeho rána skončila asi na horní tyčce. Po nepřehledné situaci už se někteří fanoušci radovali, že je to gól.
24:20
Domácí přesilovku znovu nevyužili, naopak těsně po jejím skončení mohli inkasovat. Křesťan, jenž naskočil z trestné lavice, se dostal do brejku. Pešata ale neprostřelil.
22:15
Třetí přesilovku budou mít domácí. Hostující Luža je vyloučen za držení a zároveň dostal osobní desetiminutový osobní trest. Pyká za něj tedy Křesťan.
21:41
Ani druhou přesilovku Vsetín nevyužil, znovu pálil hlavně od modré, ale bez nápadité teče před gólmanem Cagašem.
20:01
Začala druhá část hry. Domácí ještě minutu a čtyřicet vteřin budou hrát v početní výhodě.