ZLÍN - SPARTA 3:7

(1:0, 1:3, 1:4)
Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu. Sparta bodovala už v jedenáctém zápase v řadě, potřetí v řadě navíc nasázela sedm gólů.
59:37
Do pěstního souboje se chtěli pustit domácí bek Hamrlík s Chabadou, ale rozhodčí je odtrhli.
59:20
S bolestivou grimasou opustil hřiště domácí útočník Balaštík, asi má poraněné koleno.
59:19
Zlín snížil na 3:7. ZLínský útočník Čajánek snížil po přihrávce Rachůnka.
58:25
Sparta zvýšila vedení na 7:2. Sparťanský centr Broš dokonal hattrick, když pohodlně využil přesné přihrávky Kratěny.
55:22
Hosté v pohodě kombinují, už hrají spíše na krásu. Zlín se naopak jen s obtížemi dostává do útočného pásma.
52:09
Sparta vede 6:2. Hosté už jasně kralují. V prostoru mezi kruhy se objevil nikým nepokrytý obránce Ptáček a zvýšil na 6:2. To nevydržel gólman Hudáček a podruhé v sezoně proti Spartě střídá, nahradil ho Tuček.
51:02
Sparta zvyšuje na 5:2. Je zřejmě rozhodnuto, Sparta přidala pátý gól. Útočník Chabada naskočil na led, nabruslil k prostoru mezi kruhy a švihem se trefil pod víko.
49:13
Zlínský kouč chce mužstvo povzbudit změnami v sestavě, prohodil centry prvního a třetího útoku. Čajánek tedy hraje ve třetím, Ministr v prvním.
48:34
Obrovskou příležitost teď promarnil Jenáček, jenž se po přihrávce Čajánka ocitl úplně sám před Břízou. Pálil ale přímo do gólmana.
46:01
Domácí bek Hučko naservíroval puk přímo na hokejku Hlinky, při jeho šanci se ale fantastickým zákrokem lapačkou blýskl zlínský gólman Hudáček.
45:31
Zlín se navzdory dvougólovému manku nevzdává a stále se hrne do útoku.
44:01
Místní hlasatel oznámil, že utkání sleduje 7 528 diváků. Na zlínském stadionu je tedy vyprodáno.
43:55
Třetí zlínský útok si vytvořil velký tlak, sparťanský gólman Bříza byl ale znovu neprůstřelný.
41:20
Sparta vede 4:2. Hosté znovu vedou o dva góly. Zlín se sice ubránil dvojnásobné přesilovce, pak ale přesto inkasoval. Žemlička nahazoval puk na Hudáčka a ten si ho sklepl za vlastní záda.
40:50
Vyloučen domácí Čajánek, Sparta tedy bude mít 26 vteřin přesilovku pět na tři.
40:01
Začala třetí třetina. Sparta bude mít ještě přes minutu přesilovku.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:59
Těsně před koncem třetiny měl v oslabení obrovskou šanci hostující útočník Balaštík.
39:16
Sparta bude dohrávat druhou třetinu v přesilovce, za vražení za hrazení vyloučen zlínský Ministr.
36:52
Zlín přesilovku nevyužil, i když si vytvořil velký tlak.
34:51
Sparta si teď pomáhá fauly, domácí budou hrát další přesilovku. Za nedovolené bránění sedí na trestné lavici obránce Jiruš.
33:31
Zlín snižující gól povzbudil, hrne se do útoku.
31:58
Zlín snížil na 2:3. Pouze několik vteřin stačilo Zlínu k tomu, aby využil přesilovku. Ránu beka Marušáka tečoval před gólmanem Pivko.
31:47
Už potřetí sedí na trestné lavici sparťanský útočník Žemlička, tentokrát za sekání.
29:40
Síly na ledě jsou vyrovnány. Zlín početní výhodu nevyužil, Spartu několika pohotovými zákroky zachránil gólman Bříza.
27:40
Domácí mají šanci dostat se znovu do zápasu, budou hrát přesilovku. Na dvě minuty je totiž vyloučen sparťanský útočník Chabada.
27:03
Zlín se stále nemůže vzpamatovat, teď si navíc mále vlastní gól dal obránce Malena.
24:00
Vzápětí hosté zvýšili na 3:1. Zlín je asi duchem stále v šatně, protože už prohrává o dva góly. Hostující kapitán Žemlička objel branku a v pohodě zavěsil.