Konec utkání - Sparta je mistrem extraligy
59:56
Vítkovice - Sparta 1:4 - Tomík zamířil do prázdné branky a vše je zpečetěno.
58:10
Obrovská šance Vítkovic, ovšem Padělek netrefil prázdnou branku. Bělohlav se vrací na led, skončila přesilovka domácího týmu.
57:00
Bříza se jenom díval, jak Zápotočného střela míří těsně vedle jeho braanky. Domácí pokračují v náporu.
56:38
Vítkovičtí se dostali do útočného pásma a Trvaj ihned zamířil na střídačku. Domácí hrají v šesti proti čtyřem.
56:30
Domácí dostávají výhodu přesilové hry. Bělohlav se provinil podražením Padělka a Vítkovice mají dvouminutovou početní výhodu. Trenér Hadamczik si vybírá oddechový čas, Trvaj zřejmě opustí branku.
54:20
Ve skvělé atmosféře se domácí ženou dopředu, jejich snaha se ale tříští o disciplinovanou obranu Sparty.
51:26
Domácí tým začíná s náporem, který mu má přinést snížení a snad i vyrovnání. Sparta se v těchto fázích úporně brání a čeká pouze na rychlé kontry. Při jednom z nich zachraňoval před Žemličkou Trvaj.
48:05
Selinger se výtečně propracoval po Melenovského přihrávce až přes Břízu, ale jeho bekhend zastavil brankář hostí levým betonem.
45:32
Pěkná individuální akce Ondřeje Kratěny skončila na gólmanu Trvajovi. Hráč Sparty opsal několik kroužků ve středu kluziště a pak se protáhl do útočné třetiny, kde švihem prověřil pozornost brankáře.
44:38
Hráči Sparty si vytvořili dobré střelecké příležitosti, zejména Tomajko měl výtečnou šanci. Netrefil ovšem bekhendem dobře puk a ten zamířil zcela mimo branku.
41:08
Vítkovičtí jsou v plném počtu a začíná jim takřka minutová přesilovka.
40:15
Michal Broš si dovolil háček na Martina Moravce a sudí byl pozorný. Oba týmy hrají ve čtyřech.
40:01
Začíná třetí třetina - Hostující tým zahajuje v početní výhodě.
40:00
Skončila 2. třetina - Hosté pokračují ve velmi chytrém hokeji, nikam se neženou a spoléhají hlavně na rychlé brejky. Daří se jim i v přesilovkách, kdy dokáží soupeře rozebrat a připravit si šance.
39:35
Ve velké šanci se ocitl Kratěna, ale svůj třetí gól nevstřelil.
39:08
Do skvělé šance se dostával Tomík, ale Galvas jej přidržel a Vítkovice budou dohrávat v oslabení.
38:55
Sparťané se snaží, aby podobně jako v předchozí třetině neinkasovali. Soustředí se hlavně na obranu a nijak se dopředu neženou.
35:49
Vítkovice - Sparta 1:3 - Hosté využívají přesilovku. Po skvělé kombinaci, kdy zcela rozebrali vítkovickou obranu, přidávají třetí gól. Opět jej vstřelil Ondřej Kratěna, když se trefil z ostrého úhlu pod horní tyčku.
33:58
Za nedovolené bránění vylučuje rozhodčí domácího Tomáška. Předcházela tomu dobrá hra hráčů hostí v útočném pásmu, kdy vítkovické zatlačili do defenzivy.
31:39
Při vlastním oslabení se dostali do šance hosté, když Trvaj špatně trefil puk a poslal jej na hůl útočníka Sparty. Střela však byla zblokována.
29:00
Radek Bělohlav už je zpět na střídačce a vrací se do hry i přes pohmožděnou ruku.
28:40
V Melenovského obličeji se ocitla hůl sparťanského hráče a domácí opět čeká přesilovka. Vyloučen je Hamr.
26:40
Domácí zintenzivňují snahu o dobytí sparťanské branky, hostům pořádně zatápějí, ale Bříza zatím spolehlivě všechny situace zvládá.
26:00
Namísto zraněného Radka Bělohlava naskočil do sestavy Sparty Jan Havelka.
25:46
Konec přesilovky Vítkovic.
24:50
Velký závar před sparťanskou brankou. Burgerovu střelu mířící do opuštěné sítě zblokoval Nedvěd.
23:45
Burger pálil z voleje, ale Bříza jeho střelu viděl a bez potíží pokryl.
23:35
Hákováním zastavil sparťan Hanzlík unikajícího Burgera a rozhodčí jej vylučuje na dvě minuty. Domácí dostanou šanci srovnat ve hře pěti proti čtyřem.