LITVÍNOV - PLZEŇ 4:4 (2:3, 2:0, 0:1 - 0:0) Konečný výsledek
65:00
Konečný výsledek - Litvínov definitivně ztratil i teoretickou šanci na play-off
64:55
Za šarvátku jsou vyloučeni na pět minut plus dokonce Kotrla a Hanzlík. Oba za sekání.
64:50
Hranáčovu tvrdou střelu chytá Barta.
64:20
Utkání skončilo pro Švíka, který je vyloučen za faul loktem. Dvouminutový trest si ale už neodsedí.
63:35
Litvínov je kompletní.
63:26
Plzeňští vyšachovali obranu Litvínova, ale Straka před odkrytou brankou dostal příliš prudkou přihrávku.
62:27
Zprava najíždějící Straka z dobré pozice trefuje pouze Podolkovu hruď.
61:35
Stejný hráč na sebe po neproměněné šanci upozorňuje faulem kolenem.
61:27
Říha nepřekonává připraveného Bartu po křížné přihrávce při přečíslení dva na jednoho.
60:01
Začíná prodloužení.
60:00
Konec 3. třetiny Bude se prodlužovat.
59:45
V závěru nevyužívá Litvínov dvě šance, Klobouček ani Kotrla o výhře svého týmu nerozhodli, zápas směřuje k prodloužení.
58:07
Strakova střela švihem letí těsně nad horní tyčku Podolkovy branky.
56:26
Plzeň nedokázala v přesilovce vrátit vedení na svoji stranu. Vytvořila si pouze dvě šance, které pochytal Podolka.
54:26
Domácí se budou bránit bez vyloučeného Martínka, který se provinil nedovoleným bráněním.
53:14
Litvínov - Plzeň 4:4 Straka přihrává z pravé strany před branku a domácí obránci nehlídají volného Andrašovského.
51:35
Ťupa pohrdává odkrytou brankou a pálí vedle. Střeleckou pozici mu při přečíslení dva na jednoho připravil Říha.
48:41
Tvrdě od modré pálí Hurtaj, střelu z velké dálky Podolka vidí a bez problému zastavuje.
47:30
Do brejku se dostává Žemlička, ale jeho ránu kryje připravený Barta. První větší šance třetí části.
47:22
Ani početní výhoda nepřinesla žádné šance. Diváci se v porovnání s první a druhou třetinou nudí.
45:22
Šance stále chybí, přibylo jen vyloučení. Trávníček to přehnal s důrazem a je vyloučen za hrubost.
43:30
Na rozdíl od předchozích dvou třetin se hraje velmi opatrně a žádné šance se nerodí.
40:50
Hraje se pět na pět, hosté jsou v plném počtu.
40:01
Začíná 3. třetina. Domácí budou ještě padesát vteřin dohrávat přesilovku.
40:00
Konec 2. třetiny Litvínov se dvěma slepenými góly dostal opět do vedení.
38:50
Plzeň se znovu bude bránit, za hákování si půjde odpočinout Vlček. Navíc Branda dostal desetiminutový osobní trest.
38:21
Přesilovka Litvínova končí, jediným ohrožením branky byla Ťupova nebezpečná střela od modré, kterou Barta akrobaticky zneškodnil.
36:21
Branda je vyloučen za hákování, Litvínov hraje přesilovku.
35:11
Domácí fanoušci odměňují potleskem pohledné akce Litvínova, které však k výraznějšímu ohrožení plzeňské branky nevedou.