2. března 2003

Utkání komentuje Jiří Punčochář

ZNOJMO - TŘINEC 1:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0). Po prodloužení.
65:00
Utkání skončilo remízou. S bodem jsou nakonec spokojeni oba. Třinec jde do play off ze čtvrtého místa, Znojmo z osmého, narazí na Pardubice - podle průběhu hry se asi chtěli Znojemští vyhnout Slavii, na niž by narazili ze sedmého místa...
61:21
Slávik zmařil včasným vyjetím z branky rodící se šanci Pavla Janků.
60:42
Uram byl sám před Lakosilem, ale tak dlouho míchal s pukem, až o něj přišel.
60:00
Základní hrací doba nerozhodla - prodlužuje se. Domácí Znojmo v play off narazí na Pardubice, v základní části skonči osmé, neboť Vsetín se vší pravděpodobností porazí Slavii a předstihne jej.
58:03
Melenovský hledal v ideální palebné pozici zbytečně spoluhráče a z akce nic nebylo.
57:18
Plášek se užuž mohl řítit sám na Lakosila, ale poslal si puk daleko od hokejky a o šanci přišel.
56:27
Zadinovu střelu po ledě s klidem likviduje Slávik.
54:13
Ani přesilovka Třince nebyla využita. Pouze v jejím úvodu zahrozil Pletka, který tečoval Čakajíkovu střelu od modré těsně nad Slávikovu branku.
52:13
Za krosček je vyloučen domácí obránce Snopek.
51:30
Sólo Zadiny likviduje Slávik. Zadina najížděl zleva, ale vyprášil gólmanovy betony.
50:36
V šanci se ocitl Uram, ale nikým neatakován z úhlu míjí.
50:10
Pletka je na ledě, domácí přesilovku nevyužili.
48:45
Havíř si popojel od modré asi pět metrů dopředu, nikým neatakován vypálil, ale minul Lakosilovu branku.
48:10
Za držení byl vyloučen hostující Pletka.
47:19
V situaci dva na jednoho pálil Polončič, ale domácí gólman Slávik byl na místě a jeho střelu zneškodnil.
46:19
K sólu se nadechl Plášek, ale ani jeho akce gólem neskončila. Na poslední chvíli mu vracející se hráč kotouč vypíchl.
44:25
Uram nachází Puchera před brankou, domácí kapitán si třineckého gólmana položil, ale nedokázal puk usměrnit do odkryté branky.
43:25
Domácí gólman zneškodnil Štefankovu ránu od modré.
42:08
Slávik chytá tvrdou střelu Polončiče.
41:40
Domácí se nastěhovali před Lakosila, ale ten dokázal spršce střel čelit.
40:21
Z úhlu prověřil Slávikovu pozornost Gřegořek, domácí gólman odolal.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Až na gólové koření v podobě dvou branek se druhá třetina příliš nelišila od první. POkračuje bezstarostný hokej, nepříliš důsledně se brání. Po vyrovnávací brance Znojma tempo opadlo, oba týmy čekaly na přestávku.
37:03
Domácí využívají přesilovku a srovnávají na 1:1. Po přihrávkách Tomana a Mikulíka se prudkou ranou z hranice levého kruhu pro vhazování prosadil domácí kapitán Pucher.
36:04
Za zbytečný faul je vyloučen Marek Ivan - 2 minuty za podražení.
33:48
Třinec využívá přesilovku a vede 1:0. Po přihrávkách Zadiny a Martynka vypálil od modré Malinský. střela nebyla nechytatelná, ale brankář Slávik měl pravděpodobně zakrytý výhled.
33:10
Vyloučen domácí Beroun za nebezpečnou hru vysokou holí.
30:00
Zápas se zlomil do své druhé poloviny, pokračuje bezstarostný hokej. Diváci se baví.
27:23
Znojemští hokejisté nepustili Třinec v přesilovce do šance. Úspěšně bránili a Benák se zapojil do hry.