PARDUBICE - TŘINEC

21. března 2003

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

Omlouváme se za technický výpadek serveru.
PARDUBICE - TŘINEC 3:4 (1:1, 1:3, 1:0) Konec zápasu. Třinec vyrovnal sérii na 1:1.
60:00
Konec zápasu. Třinec vítězí v nervydrásající bitvě 4:3 a srovnává stav série na 1:1. Domácí vrhli v závěru všechny síly do útoku, odvolali brankáře, ale vyrovant se jim už nepodařilo.
58:25
Král se dostal do milimetrového postavení mimo hru. Třinec zatím stále dobře brání.
57:47
Oba týmy jsou kompletní. Třinec stále drží jednobrankové vedení.
56:45
Třinec se snaží kontrolovat hru, nikam se nehrne, šetří čas.
55:47
Oboustranné vyloučení: Kropáč a Pavelek. Další hra čtyři na čtyři.
54:58
Král se dostal téměř k zakončení mezi kruhy, ale v rozhodujícím momentě mu kotouč sklouzl z hole. Pardubice jsou kompletní.
54:07
Třinec hraje v přesilovce
53:56
Marek dokázal obrat o puk Novotného, ale pardubický bek ještě stačil zblokovat Markovi hůl a Svoboda odolal. Pardubice se vytrvale tlačí, ale na tyto momenty musejí dávat pozor.
52:58
Král s Pavelkem sehráli výborné oslabení. Mudroch se snažil zvednout Pavelkovu hůl, ale zasáhl třineckého útočníka do obličeje. Pardubice mají po přesilovce.
52:07
Ivan natlačil Pospíšila na hrazení, ten se mu vysměkl a Ivan jej přidržel. Přesilovka Pardubic.
50:55
Třinec je kompletní. Lakosil zasáhl proti Blažkově střele z téměř nulového úhlu.
50:31
Lakosil se ocitl pod palbou. Janecký minul, Divíšek zblízka neuspěl, objel branku, nahrál Mudrochovi, jenž trefil Lakosila do masky a byl ošetřován. Nicméně pokračuje ve hře.
49:54
Pardubice dohrávají přesilovku
47:54
Pardubice nehrály dobře a jejich výhodu přerušil Kudrnův faul loktem. Hraje se čtyři na čtyři.
46:37
Začíná čtyřminutová přesilovka Pardubic.
45:41
Lubina ujížděl v oslabení, užuž jel sám na branku, ale faulem kolenem jej zastavil Jančařík a byl vyloučen na 5 minut a do konce utkání. Lubina je ošetřován.
43:19
Jančařík se vyhnul bránícímu hráči, předložil puk Královi, který těsně minul.
42:37
Zábranský je vyloučen za hru vysokou holí. Třinec může v přesilovce zkonsolidovat síly. Trefil Malinského a byl vyloučen na 2 + 2 minuty.
41:55
Petr Sýkora se dokázal uvolnit v pásmu, zakončil a těsně minul pravou tyč Lakosilovy branky.
41:00
Pardubice bleskově střílí kontaktní gól - 3:4. Kropáč po Divíškově přihrávce napřáhl a podél Lakosila vrátil zápasu náboj.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Třinec v ní třikrát udeřil, ale Pardubice se šťastnou trefou Kudrny vrátily do zápasu. Přesto Třinec vede po 40 minutách 4:2.
38:58
Marek najížděl sám na Svobodu, trefil tyč. Domácí chybovali při střídání.
36:55
Současně vyloučeni Pavelek a Pištek.Opět se hraje čtyři na čtyři
36:00
Marek si vyměnil puk s Pavlem Janků, ten nakonec zakončil, ale Svoboda tváří v tvář gólové pozici odolal.