24. března 2003

Utkání komentuje Ondřej Trunečka

TŘINEC - PARDUBICE 1:4 (0:0, 1:3, 0:1) Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu Pardubice oplatily Třinecký porážku. Svůj náskok z druhé třetiny potvrdily čtvrtým gólem. Třinec si ve třetí třetině nevytvořil tlak a utkání ani nezdramatizoval. Stav série: 1:2
59:47
V závěru ještě vybojoval puk Průcha, ale hned ho odevzdal zpět.
59:12
Fanoušci se trousí pryč ze stadionu.
58:40
Oba týmy jsou v plném počtu. Pardubičtí si v klidu přihrávají ve vlastní obranném pásmu.
57:07
Jančařík zachytil puk, ale Skořepa z toho nic nedokázal vytěžit.
56:40
Ve stejném čase jsou vyloučeni Pletka za nedovolené bránění a Pácal za hrubost.
56:15
Kromě Královy šance Třinec pardubickou branku neohrozil. Pardubice jsou v plném počtu.
54:30
Královu ránu tečoval některý z pardubických hráčů a gólman Svoboda měl co dělat, aby puk vytlačil mimo tyčky.
54:15
Pletka se dostával do šance, ale v poslední chvíli ho zastavil Petr Sýkora. Je potrestán za hákování. Třineckým zbývá necelých šest minut.
53:59
Divíškovu střelu z prostoru mezi kruhy Lakosil chytil.
52:10
Domácím se krátí čas, potřebují třikrát skórovat, ale do šancí se nedostávají.
51:47
Po Divíškově přihrávce zpoza branky neuspěl proti Lakosilovi hostující Petr Sýkora. A ani dorážka Divíška v brance neskončila.
51:45
Třinecký Král objel branku, efektně si poradil i s Janeckým, ale jeho střela k levé tyčce šla jen těsně mimo.
51:02
Markova rána z velké vzdálenosti byla tečovaná a skončila vysoko nad brankou.
49:59
Martynkovu bombu od levého mantinelu Svoboda snadno kryl, mířila přímo na něj.
49:32
Po spolupráci Marka s Pavelkem se do šance probíjel Procházka, ale souboj s hostujícím obráncem neustál.
48:18
Gřegořkovo lehké nahození šlo přímo na Svobodu, nikdo z domácích ho nedokázal tečovat a pardubický gólman puk uklidil do rohu.
47:15
Uklidněné Pardubice nikam nespěchají a v pohodě kontrolují puk. Třinecká snaha je zatím marná.
46:05
Po Mikeskově přihrávce se až přes Lakosila dostal Kropáč, ale svoji velkou šanci nedokázal proměnit a třinecký gólman hokejkou Kropáčovu střelu zastavil.
45:55
Domácím se nedaří přejít přes střední pásmo, pouze nahazují puky.
44:50
Třinec zatím marně hledá recept na pardubickou defenzívu.
42:48
Pardubice využívají další přesilovku Střelu Mudrocha ležící brankář Lakosil neudržel a Blažek pohodlně skóroval. Domácí gólman reklamoval, že byl faulován.
43:50
Do brejku se dostal Kropáč, brankář Lakosil střelu vyrazil, dorážka byla hodně nepřesná.
41:29
Jen co skončila přesilovka Třinec, začíná pardubická. Za napadení je potrestán Pavelek.
41:09
Třinec v početní výhodě prakticky nezahrozil, Pardubice se bez potíží ubránily.
40:45
Kudrna a Marek se vrací z trestné lavice, Třinec pokračuje v pěti proti čtyřem.
40:01
Začíná 3. třetina. Třinec bude dohrává přesilovou hru, na trestné lavici sedí Kropáč.
40:00
Konec 2. třetiny Druhá třetina nabídla ofenzivnější hokej. Zatímco v první části branka nepadla, ve druhé viděli diváci čtyři góly.